Minecraft Hileleri

Minecraft Hileleri ;Minecraft özellikle belirli bir yaş grubunda olan çocukların en sık oynadığı oyunların başında gelmektedir. Bizler de bu noktada bu oyunun nasıl oynandığına ve başarılı olabilmeniz için kullanabileceğiniz bazı hilelerden bahsetmek istiyoruz. Bu şekilde büyük küçük herkesin oynadığı minecraft apk oyununda başarılı olabileceksiniz.

Oyun, “Dünyadan daha büyük” sloganı ile ünlenmiştir. İlk oyuna girdiğiniz zaman çok bir şey anlamayabilirsiniz. Oyun, grafik anlamında çoğu kullanıcı için tam puanı alamamıştır. Ancak bu sizi çok fazla endişelendirmesin. Oyun oynanışı ve çeşitli özellikleriyle, grafik açığını kapatmaktadır. Oyun içerisinde hayalinize göre şekiller yapabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Minecraft Mod Nasıl Yüklenir?

Minecraft parodileri ile oyunda başarılı olabilirsiniz. Oyun çıktığı günden beri, büyük küçük demeden herkesi etkisi altına almaktadır. Burada kullanıcıların merak ettiği konuların başında bu hilelerin nasıl kullanıldığıdır. Bizler de sizlere yardımcı olmak adına, hem minecraft modları hem de oyunun hilelerini açıklamak istiyoruz. Kullanabileceğiniz hileler şu şekildedir:

 1. Oyunda deneyim kazanmak için: xp oyuncu miktarı, xp oyuncu miktarı
 2. Oyundaki zorluk derecesini değiştirme: Diffuculty (zorluk derecesini yazın)
 3. Oyunun modunu değiştirme: Gamemode oyun modu
 4. Eşya vermek istiyorsanız: Oyuncu eşya (miktarı yazın)
 5. Eşyalarınızı kaybetmek istemiyorsanız: gamerule keepInventory true
 6. Ölmek istiyorsanız: Kill
 7. Başka bir oyuncuyu öldürmek istiyorsanız: kill (Oyuncu)
 8. Işınlanmak istiyorsanız: tp (oyuncu) x y z

Minecraft Nasıl Oynanır?

Minecraft hileleri konusuna tam olarak değinmeden önce bu oyunun nasıl oynandığına değinmemiz daha doğru olacaktır. Oyuna girdiğiniz zaman, sizi boş bir doğa karşılayacaktır. Doğa ile yalnız olduğunuz bu oyunda nasıl ilerleyeceğinizi bilemiyor olabilirsiniz. İlk olarak yapmanız gereken tek şey ağaç kesmek olacak. Evet, yanlış okumadınız, ağaç kesmeniz gerekiyor. Kestiğiniz ağaçlar sayesinde, sizlere kutular verecektir. Bu oyunda kırabileceğiniz en temel şey ağaç olacaktır. Size verilen kutuları toplayarak, kesenize atabilirsiniz. Oyunda çeşitli nesneleri kesebilir, biçebilir ya da parçalayabilirsiniz. Oyunda dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız her işlemle kullanabileceğiniz eşyaları arttırabilirsiniz. Oyunda kullanabileceğiniz araçlar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Ağaçtan kalas yapabilirsiniz.
 • Kalastan sap yapabilirsiniz.
 • Kömür ve sapı bir arada kullanarak meşale yapabilirsiniz.
 • Table yapabilirsiniz.
 • Fırın yapabilirsiniz. (Bunun için kömür ve kum karışımını kullanabilirsiniz)
 • Sandık yapabilirsiniz.
 • Tuğla yapabilirsiniz.
 • Kütüphane yapabilirsiniz.
 • Kapı yapabilirsiniz.
 • Kazma yapabilirsiniz.
 • Kürek yapabilirsiniz.
 • Keser yapabilirsiniz.
 • Kova yapabilirsiniz.
 • Olta yapabilirsiniz.
 • Kılıç yapabilirsiniz.
 • Pusula yapabilirsiniz. (Minecraft)

Görüldüğü gibi, minecraft oyunun yapımında pek çok malzemeyi kullanarak, ürün elde edebilirsiniz. Bu ürünler sayesinde de oyunda sürekli olarak ilerleme kaydedebilirsiniz. Oyunda elde edebileceğiniz pek çok malzemeyi elde ettikten sonra, artık gerisi hayal gücünüze kalmış. Hayal gücünüzün yettiği her şeyi, bu oyun içerisinde yapabilirsiniz. Minecraft hileleri hakkında tüm detayları sizinle paylaştık, bizi takipte kalmaya devam edin.

 

Minecraft Nedir?

Minecraft, sonsuz bir gezegende yalnız başına doğan bir karakteri hayatta tutmaya çalıştığımız, ülkemizde ve Dünya üzerinde milyonlarca oynayıcısı bulunan bir oyundur. Oyundaki senaryo çeşitliliği ve yapılabileceklerin sınırsız olması, oyuncuları cezbeden en büyük etkendir.

Minecraft Online Oynanabilir mi?

Minecraft oyunu online bağlantılar ile oynanabilir. Bu sayede oyuncular arkadaşları ile birlikte oyun içerisinde birbirinden eğlenceli ve zorlu maceralara atılabilirler.

Minecraft Hilelerini Nereden Bulabilirim?

Minecraft hilelerini, sizler için oluşturmuş olduğumuz blog yazımızdan kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bu sayede oyun içerisinde kendinize avantaj edinebilirsiniz.

Minecraft Oyunu Kime Ait?

Minecraft oyunu Mojang firması tarafından oluşturulmuş olsa da günümüzde Microsoft firmasına aittir.

Minecraft Oyunu Ne Zaman Üretildi?

Minecraft oyunu 2009 yılından beri aktif olarak oynanmaktadır.

Minecraft Hile Kullanımı Engellenmeye Neden Olur mu?

Minecraft hile kullanmak oyun içerisinde engellenmesine sebep olabilmektedir.