Jacky Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars Jacky

Bu yazımızda Jacky Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz, Jacky, Jacky yüksek savunması ve yakın mesafedeki etkileyici hasarıyla özellikle yakın mesafede yüksek alan hasarı vermeyi seven oyuncular tarafından en çok tercih edilen karakterlerden biri olma özelliği taşıyan Jacky Yıldız Güçleri , Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Jacky Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Jacky karakteri…

Brawl Stars Jacky
Brawl Stars Jacky karakteri

Jacky Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

5000 canı olan Jacky, yeri ve yakındaki düşmanları sallamak için Jackhammer’ını çalıştırır. Süper, yakındaki düşmanları çekerek onları toz içinde bırakır.

Jacky, Aşırı Nadir Karakterdir. Saldırdığında, bir zıpzıp gibi matkap darbesine atlar ve dairesel bir etki alanında büyük alan hasarı verir. Jacky’nin sağlığı da yüksektir, bu da onu çok fazla hasara dayanmasını sağlar. Süperi, düşmanları büyük bir yarıçap içinde çeker ve ona geçici olarak Süper süresi boyunca gelen tüm hasarı azaltan bir kalkan verir.

Aksesuarı , Pnömatik Güçlendirici, hareket hızını kısaca artırır.

İlk Yıldız Gücü Misilleme , çevredeki düşmanlara alınan hasarın bir kısmını yansıtır.

İkinci Yıldız Gücü Sağlam Kask, aldığı herhangi bir hasarı pasif olarak% 15 azaltır.

Saldırı: Yer Parçalayıcı ;

Jacky, yeri sallamak için Jackhammer’ına atlar. Çok yakından yakalanan düşmanlar vurulacak!
Jacky, duvarların arkasındaki düşmanlar da dahil olmak üzere etrafındaki tüm düşmanlara hasar verir. Hasar, herhangi bir seyahat süresi olmaksızın anında dağıtılır. Bu saldırının yönü olmadığı için nişan almaya gerek yoktur.

Süper: Delikli Sürpriz! ;

Jacky yerde bir delik açar ve düşmanlarını Jackhammer’ıyla tanıştırmak için çeker! Süper’ini gerçekleştirirken gelen saldırıları kısmen korur. 
Jacky, çevresindeki bir yarıçap içinde düşmanları çeker. Bu ayrıca Jacky’ye aldığı tüm hasarı% 50 azaltan bir kalkan sağlar. Jacky’nin ana saldırısında olduğu gibi, nişan almaya gerek yoktur.

Jacky Brawl Stars Kostümleri

Jacky, biri uygun fiyatlı, diğeri ise yüksek fiyatlı diyebileceğimiz iki kostüme sahip. Kostümlerin ikisi de sadece elmas ile satın alınabiliyor. Siz de oyundaki en yeni karakterlerden biri olan Jacky için kostüm almak istiyorsanız, aşağıdaki listeden kostüm fiyatlarını öğrenebilirsiniz:

 1. İnşaatçı Jacky (30 elmas)
 2. Ultra Sondajcı Jacky (150 elmas)
Jacky Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Jacky Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Jacky Özellikleri

Jacky normal saldırısı ile çevresindeki küçük bir alana yüksek hasarlar verebiliyor. Süper gücü ile çevresindeki rakipleri kendisine çekip tek bir yere toplayabilen Jacky, Pnömatik Güçlendirici adlı aksesuarı sayesinde 3 saniye boyunca %20 daha hızlı hareket edebiliyor.

Oyundaki tüm karakterler gibi Jacky’de 7 temel özelliğe sahip. Aşağıdaki listede Jacky’nin temel özelliklerini görebilirsiniz:

 1. 1. Seviye Can/10. Seviye Can: 5000/7000
 2. 1. Seviye Hasar/10. Seviye Hasar: 1200/1680
 3. Saldırı Menzili: 3,33
 4. Süper Güç Menzili: 5
 5. Hareket Hızı: 770 (aksesuarı ile 924 hıza ulaşabilir)
 6. Yeniden Yükleme Süresi: 1,8 saniye
 7. Vuruş Başı Süper Şarj: %25,2
Seviye Sağlık
1 5000
2 5250
3 5500
4 5750
5 6000
6 6250
7 6500
8 6750
9 – 10 7000

Jacky Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Misilleme ;

Jacky, hasar aldığında, hasarın% 30’unu bir Yer Parçalayıcı karşı saldırısına dönüştürerek iyiliğini iade eder.
Jacky her hasar gördüğünde, ana saldırısına benzer bir karşı saldırı gerçekleştirecektir. 3 karelik bir yarıçapa sahiptir ve hasarı, Jacky’nin aldığı hasarın% 30’udur. Bu cephane tüketmez.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Sağlam Kask ;

Jacky’ni Kaskı, aldığı hasarı% 15 azaltarak onu korur.
Bu, maçın tamamı boyunca aldığı tüm hasarı pasif olarak% 15 azaltır. Bu, Süper sırasında hasar azaltmasıyla birlikte birikmez.

Jacky Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Pnömatik Güçlendirici ;

Jacky, bir enerji patlaması alır ve 3,0 saniye boyunca% 20 daha hızlı hareket eder.
Bu aksesuar, Jacky’nin geçici olarak diğer çoğu oyuncudan daha hızlı hareket etmesini sağlar. Etki 3 saniye sürer.

Jacky İpuçları

 1. Jacky’nin kısa menzili, hücum yeteneklerini sınırlar; ancak, düşmanlarına saldırmak için duvarların arkasında kendi yararına kullanabileceği bir karo için yeterli menzili var.
 2. Jacky, diğer tüm ağır sikletler gibi hızlı bir hareket hızına sahiptir. Bu, ondan kaçan düşmanları yakalayabileceği anlamına gelir.Aksesuarın kilidi açıksa, bu, diğer hızlı birimleri kovalarken faydalı olabilir ve Savaş Topu, Ödül avı ve Hesaplaşma gibi oyun modlarında yardımcı olacaktır.
 3. Aksesuarı Pnömatik Güçlendiricisinden gelen hızlı hız artışı, Jacky’yi hızlı bir şekilde konumlandırmaya veya oyuncuları avlamaya yardımcı olur. Kuşatmada bir cıvatayı sabitlemek için de kullanılabilir.
 4. Jacky, hasar vermesi için düşmanların kısa bir menzilinde olması gerektiğinden, ana saldırısını kullanmadan önce Süper’ini kullanarak düşmanları çekebilir. Silah cephanesinin, Süper’inin cast animasyonu sırasında şarj olmayacağını unutmayın.
 5. Jacky’nin Süperi, saldırıları ve tehlikeli Süperleri (Carl‘ın veya Frank’in gibi) kesmek için kullanılabilir.
  Savaş Topunda, topa sahip bir düşman Süper’ine yakalanırsa, top düşecektir. Bu, takım arkadaşlarının hızlı bir şekilde topu çalmasına veya bir düşmanın gol atmasını önlemesine olanak tanır.
 6. Jacky’in ana saldırısı benzersizdir; otomatik nişan alma veya elle nişan alma aynı saldırı yönünü ve menzilini sağlayacaktır. Bu nedenle oyuncular, ataklardan kaçmak ve pozisyon almak gibi maçın diğer yönlerine odaklanabilirler.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)