Valheim: Kemik Parçaları Nasıl Elde Edilir?

Valheim: Kemik Parçaları Nasıl Elde Edilir? ;Kemik parçaları, Valheim’da silahlar ve zırhlar için yükseltmeler ve işçilik için kullanılıyor, ancak oyunun başındaki oyuncular onları nerede bulacaklarını merak ediyor olabilir.

Valheim’ın erken oyununda, oyuncular Zırh Setlerinden yalnızca ikisine erişebilirler: Kumaş seti ve Deri seti. Deri seti düzleştirmek için oyuncuların kemik parçaları denen bir şeye ihtiyaçları vardır. Bunlar birkaç yerde bulunur, ancak açık olmayabilir.

Valheim: Kemik Parçaları Nasıl Elde Edilir?

Kemik Parçaları Nelerdir?

İsminden de anlaşılacağı gibi kemik parçaları, Valheim haritası çevresinde bulunan kemik parçalarıdır. Sadece iki ana yerde bulunabilirler: mezarlar ve İskeletlerden damlalar olarak. İskeletler hem Bataklık hem de Kara Orman biyomunda bulunur, ancak erken oyun oyuncuları onları yenmek için zor düşmanlar olabileceğinden, onları üstlenmeye karşı dikkatli olabilirler. Ancak bu parçaları almanın daha iyi yolları da var.

Kemik Parçaları Ne İçin Kullanılır?

Kemik parçaları, birkaç silah ve zırh parçası oluşturmak ve yükseltmek için kullanılır. Kemik parçalarına şunlar için ihtiyaç vardır:

  • Geyik derisi pelerinini yapmak
  • Troll post pelerini yapmak
  • Troll deri kask yapmak
  • Deri pantolonları yükseltme
  • Deri Tuniği Yükseltmek
  • Bir Stagbreaker’ı Yükseltmek
  • Valheim’daki Troll Zırh Setinin tüm parçalarını yükseltmek

Çayırlarda Kemik Parçalarını Bulmak
Kemik parçalarını aramak için daha güvenli bir yer, Valheim’s Meadows başlangıç ​​alanındaki mezarlık alanlarıdır. Oyuncular Eikthyr’i yendikten sonra, sadece cevher çıkarmak için değil, aynı zamanda zemini kazmak için boynuz kazması da yapabilecekler. Bu, oyuncuların insan kemikleri aramak için Meadows mezarlıklarını kazmalarına izin verecek.

Mezar alanları, Meadows’da gemi şeklindeki oval şeklindeki büyük kayalarla gösterilen tekne şeklindeki mezar alanlarıdır. Şuna benziyorlar:

Valheim: Kemik Parçaları Nasıl Elde Edilir?

 

Benzer Yazılar: Valheim’da Lades Kemiği Nasıl Kullanılır ?

Valheim’da Kaynaklar Yeniden Ortaya Çıkıyor Mu?

Bunların içini kazmak, oyuncuların Valheim tüccarını bulduklarında satabilecekleri değerli eşyaları, okları, tüyleri ve diğer malzemeleri ortaya çıkaracaktır. Genellikle kemikler yüzeye oldukça yakın bulunur.

Kara Ormandaki Kemik Parçaları

Oyuncular daha iyi donanıma sahip olduklarında ve Kara Orman’ı almaya hazır olduklarında, oyuncuların alabileceği kemiklerle dolu daha birçok yer var. Bir ya da iki iskeleti ele geçirmekten çekinmeyen Valheim oyuncuları Ellerini Burial Chambers’da deneyebilir; Bu küçük mağaralar iskeletlerle korunuyor, içi iskeletlerle dolu ve içlerine dağılmış kemik parçaları var. Dışarıdan şöyle görünüyorlar:

Sarı Mantarlar Valheim

Oyuncular ayrıca Kara Orman’da bulunan ve Mezar Odalarına çok benzeyen Trol Mağaraları çevresinde küçük kemik parçaları yığınları bulabilirler. Ancak Mezar Odalarından daha uzun ve yuvarlaktırlar ve çok tehlikeli düşmanlar olan trolleri içerirler.

 

Daha Fazla Oku: Valheim Frost Arrow Nasıl Yapılır?

Daha Fazla Oku: Valheim Boss Nasıl Çağırılır ve Nasıl Yenilir?