Loop Hero: Büyü Hasarı Ne Yapar?

Loop Hero: Büyü Hasarı Ne Yapar? ; Loop Hero’nun Büyülü Hasar istatistiği hakkında soruları olan oyuncular, ihtiyaç duydukları tüm bilgileri bu kılavuzda bulabilirler.

Loop Hero‘da ekipman, bir dizi istatistikleri geliştirerek oyuncunun güç seviyesini artırdığı için son derece önemlidir. Teçhizata göre değiştirilen istatistiklerin çoğunun anlaşılması oldukça kolay olsa da, kesinlikle hepsinde durum böyle değil. Örneğin, Magic Damage, Loop Hero’da bazı hayranların hakkında soruları olabileceği bir istatistiktir ve bu kılavuz, onu çevreleyen herhangi bir kafa karışıklığını hafifletmeyi amaçlamaktadır.

Loop Hero: Büyü Hasarı Ne Yapar?

Basitçe söylemek gerekirse, Büyü Hasarı, düşmanın Savunma statüsünden etkilenmeyen düz bir hasar artışıdır. Örnek vermek gerekirse, 5 – 10 Hasar ve +5 Büyü Hasarı olan bir silah aslında 10 – 15 Hasar verir ve beşi tamamen zırhı aşar. Bu, Magic Damage’ın özellikle Loop Hero’daki Mezarlıklardan gelen İskeletler gibi yüksek Savunma istatistiklerine sahip canavarları öldürmek için yararlı olduğu ve belirli durumlarda oldukça güçlü olduğu kanıtlanabileceği anlamına gelir.

Ek olarak, Magic Damage tarafından verilen hasarın kritik vuruş çarpanının faydalarını aldığı ve ayrıca Loop Hero’da Vampirizm’den ne kadar sağlık kazanıldığını etkilediği belirtiliyor. Bunun tamamen doğru olduğunu doğrulamak için daha fazla teste ihtiyaç duyulsa da, oyuncular Büyülü Hasar’ın Savunma ile nasıl etkileşim kurduğunun yanı sıra neredeyse standart Hasar gibi işlev görmesini bekleyebilecek gibi görünüyor. Bu nedenle,oyuncular, ek Büyü Hasarı kazanmalarına izin veriyorsa, bir miktar Hasardan ödün verirken oldukça rahat hissetmelidir.

Loop Hero: Büyü Hasarı Ne Yapar?

 

Benzer Yazılar : Loop Hero: Vampirizm Nedir?

Magic Damage’ı oyundaki diğer istatistiklerle karşılaştırmaya gelince, işler biraz daha karmaşık hale geliyor. Genel olarak konuşmak gerekirse, stat bir koşunun ilk aşamalarında bir miktar yardım sağlayabilirken, bir oyuncu ilerledikçe çok şey yapması olası değildir. Bu nedenle, Loop Hero hayranları, Magic Hasarlarını en üst düzeye çıkarmaya çalışmak yerine, etkinliklerini daha uzun süre koruyan daha az durumsal istatistikleri artırmaya odaklanarak daha iyi hizmet alacaklardır.

Loop Hero’da bu istatistik hakkında not edilmesi gereken son bir şey, görünüşe göre bir Demir Golem’in pasif yeteneğini atlamamasıdır. Bu gerçeğin, bir oyuncunun Büyü Hasarı hakkında ne düşündüğü üzerinde büyük bir etkisi olması muhtemel değildir, ancak hiçbirinden bahsetmeye değer. Gerçekten de, taraftarlar artık, Kahramanlarına en uygun teçhizatı seçme yeteneklerini geliştirecek şekilde, istatistik hakkında bilinçli bir değerlendirme yapmak için ihtiyaç duydukları tüm bilgilere sahip olmalıdır.

 

Daha Fazla Oku: Loop Hero: İpuçları ve Püf Noktaları

Daha Fazla Oku: Loop Hero Tüm Kaynaklar Nelerdir ve Nasıl Elde Edilir?