Loop Hero: Tüm Kartlar (Kartların Kilidini Açma)

Loop Hero: Tüm Kartlar (Kartların Kilidini Açma) ; Bir sonraki döngüleri için tüm farklı kartları daha iyi anlamayı uman Loop Hero sevenleri için, işte yaptıklarının bir dökümü.

Bağımsız oyunlar, bazı oyuncuların kalplerinde yeni şeyler denemek ve tipik AAA oyun kalıbından uzaklaşmak için her zaman kutsal bir yer tutmuştur. Deste oluşturma video oyunları söz konusu olduğunda, Loop Hero yenilikçi kart ve düşman türleri için özeldir.

Loop Hero: Tüm Kartlar (Kartların Kilidini Açma)

Loop Hero’da kahramanın ringin etrafındaki yolculuğunu tamamlamasına yardımcı olan birçok farklı kart var. Oyuncuların, yolculuklarını tamamlamak ve daha güçlü öğeler toplamak istiyorlarsa hangi kartları kullanacaklarını bilmeleri önemlidir.

Loop Hero oyuncuları için, farklı alanlarda bulunabilen ve hepsinin farklı etkileri olan çok sayıda kart vardır. Bu yüzden, karışıklığı ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için, işte her kartın ve bunların nerede bulunabileceğinin bir açıklaması.

 • Savaş Alanı, oyunun başında alınabilen bir saha karo kartıdır. Kartın, düşmanları Hayalet olarak yeniden canlandırma şansı var. İşaret, oyunun başında da elde edilebilen bir Alan Karosu kartıdır. İşaret, oyuncuya tüm birimler için 40’tan fazla hareket ve saldırı hızında% 20 artış sağlar.
 • Blood Grove, Field Kitchen’da bulunabilen bir tarla karo kartıdır. Bir ormanın veya korunun yanındaki bir yola yerleştirildiğinde,% 15 veya daha az cana sahip tüm düşmanlar öldürülür. Mezarlık kartı, oyunun başında kazanılabilen bir Döngü döşemesidir. Bir iskelet oluşturmak için kullanılabilir ve ayrıca Loop Hero’da Necromancer sınıfının kilidini açmak için de önemlidir.
 • Chrono Crystals, oyunun ilk patronunu yendikten sonra kazanılan bir saha taşı kartıdır. Kullanımdayken, bitişik karoların etkileri bir gün geçtikten sonra iki katına çıkar. Çöl kutucuğunun kilidi, Intel Merkez Binasına girdikten sonra açılır. Tüm düşmanların sağlığını yüzde 0,5 düşürme gücüne sahiptir.

Benzer Yazılar : Loop Hero: Tüm Sınıflar (Sınıfların Kilidini Açma)

 • Orman döşemesi, Orman Binasında bulunan bir tarla döşemesidir. Tüm kahramanın +1 saldırı hızını verir. Grove, oyunun başında kazanılan bir döngü döşemesidir. Grove kartları iki günde bir Ratwolf’ları çıkarır.
 • Meadow, oyunun başında elde edilebilen bir saha karo kartıdır. Her günün başında kahramanın HP’sini iki iyileştirir. Dağ, oyunun başında da kazanılabilen bir saha karo kartıdır. Diğer rock veya dağ kartlarının yanına yerleştirildiğinde kahramanlar fazladan% 2 HP kazanır.
 • Oblivion, oyunun başında edinilen bir aktivasyon kartıdır. Hem yerleşik karoları hem de canavarları yoldan kaldırır. Yol Feneri, oyunun başında kazanılabilen bir arazi kiremit kartıdır. Komşu bir karodaki canavarların sayısını düşürebilir.

Loop Hero: Tüm Kartlar (Kartların Kilidini Açma)

 • Rock, oyunun başında kazanılabilen bir saha karo kartıdır. Kahramanlara +% 1 temel HP ve tüm bitişik rock veya dağ kartları için fazladan% 1 verir. Sand Dunes, intel center binasına girilerek elde edilen bir saha karo kartıdır. Tüm düşmanların HP’sini% 1 azaltabilir.
 • Örümcek Kozası, oyunun başında kilidi açılan bir Alan Karosu kartıdır. Bu kart günde bir kez örümcek gibi yeniden doğuyor. Storm Temple, dökümcüden kazanılan tarla karo kartıdır. Oyuncular bunu her beş saniyede bir rastgele iki hedefi vurmak için kullanabilirler.
 • Banliyöler, Spor Salonunu bir Akademi’ye yükselterek kazanılabilen bir saha karo kartıdır. Mevcut olması için bir Banliyö kartının yanına yerleştirilmesi gerekir. Bataklık, Herbalist’s Hut’tan alınan bir tarla karo kartıdır. Her üç saniyede bir sivrisinek üretir.
 • Temporal Beacon, Loop 15’e kadar oynayarak kilidi açılan bir alan karo kartıdır. Belirli bir aralıkta zamanı% 50 hızlandırır. Hazine kartı oyunun başında alınabilir. Başka bir karonun yanına yerleştirildiğinde rastgele bir kaynak kazanır.
 • Vampire Mansion kartı, oyunun başında kazanılabilen bir tarla döşemesidir. Loop Hero’da komşu döşemelerde Vampirleri ortaya çıkarır. Köy, spor salonunda kazanılabilen bir tarla kiremit kartıdır. Oyunculara görevler verebilir ve Haydut Kampları yaratabilir.
 • Buğday Tarlaları, Çiftlikte kazanılan bir tarla karo kartıdır. Sadece bir köyün yanına yerleştirilebilir, ancak her dört günde bir Korkuluk çıkarır. Arsenal, Smelter tarafından edinilen bir saha karo kartıdır. Bu, kahramana Loop Hero’da ek bir eşya yuvası sağlar.
 • Maze of Memories kartı, döngü etrafında yeni çevresel özellikler ve düşmanlar oluşturmak için kullanılan bir alan karo kartıdır.

 

Daha Fazla Oku: Loop Hero: Vampirizm Nedir?

Daha Fazla Oku: Loop Hero Tüm Kaynaklar Nelerdir ve Nasıl Elde Edilir?