PUBG Mobile Sanhok İniş Noktaları için En iyi 5 İpucu

PUBG Mobile Sanhok İniş Noktaları için En iyi 5 İpucu ; Sanhok, PUBG Mobile’daki en eski haritalardan biridir. İşte Bootcamp, Painan, Ruins vb. Dahil olmak üzere bu haritadaki popüler konumlar için en iyi beş ipucu.

Sanhok, PUBG Mobile’daki en eski haritalardan biridir. Bu haritada Bootcamp, Painan, Ruins ve Paradise Resort dahil olmak üzere birçok etkin bırakma yeri var. İşte bu konumlar için en iyi beş ipucu.

PUBG Mobile Sanhok İniş Noktaları için En iyi 5 İpucu

PUBG Mobile Sanhok’taki popüler konumlarda hayatta kalmak ve düşmanları temizlemek için bazı ipuçlarına ve taktiklere ihtiyacınız var.

Bölgenin dış alanına ve bu konumların sınırlarına dikkat edin. Birçok oyuncu hala oyun alanının dışında kalıyor. Bu sıcak damla noktalarında, bileşiklerin sınırına dikkat etmelisiniz. Örneğin, oyun bölgesinin dışındaki birçok oyuncu, daha fazla sarf malzemesine ihtiyaç duyduklarında ganimet için bu konumlara düşecektir.

PUBG Mobile Sanhok
PUBG Mobile Sanhok

Harita anlayışınızı geliştirin ve bu bileşiklere girip çıkmak için tüm olası yolları öğrenin. Ayrıca, ne zaman tepki vereceğini ve geri çekileceğini bil. Saldırdığınızda ateş açın. Savunduğunuzda ateş etmeyi bekleyin.

Know Every Corner Of The Map

Oyun tarzınıza karar verin ve hareketlerinizi planlayın. Güvenli ve savunmaya karşı agresif oynamayı seçmeniz gerekir. Ardından, inmek için en iyi yeri seçin. Agresif oynarsanız, Bootcamp’ın merkezindeki Y şeklindeki binaya veya Harabeler’deki merkez tapınağa inebilirsiniz. Çatışmadan önce hazırlanmak istiyorsanız, yerleşimin kenarındaki küçük evlere inmelisiniz.

Use Grenade

Ayrıca taktiksel olarak da oynamalısınız. Özellikle, düşmanların size koşturabileceği tüm rotalara dikkat edin. Agresif bir oyuncuysanız,% 20 taktik oyun ve% 80 agresif oynanışa ihtiyacınız var. Bu haritadaki maç diğer haritalardan daha hızlı bitiyor. Bu nedenle mavi bölgeden aldığınız hasar daha yüksek olduğu için güvenli bölgeye daha erken girmeniz gerekiyor.

Choose A Proper Place To Land

 

Frag el bombası bu haritada, özellikle de Bootcamp, Harabeler ve Paradise Resort gibi sıcak bırakılan yerlerde çok kullanışlıdır. Bu bileşikler, kampçılar için el bombası olmadan acele etmesi çok riskli olan birçok gizli köşeye sahiptir.

 

PUBG Kazanmak için 5 Taktik 2021

PUBG Oynarken Seçebileceğiniz En Güçlü Silahlar