Call of Duty Mobile 2021’de En Güçlü 5 Skor Serisi Silahı

Call of Duty Mobile 2021’de En Güçlü 5 Skor Serisi Silahı ; İşte Call of Duty Mobile’daki en güçlü beş süper silah. Mümkün olan en kısa sürede bu skor serilerinin kilidini açmalısınız.

Call of Duty Mobile, Hindistan pazarında PUBG Mobile’ın yerini almakta oldukça iyi bir iş çıkardı ve yasaktan sonra birçok PUBG Mobile oyuncusu göç etti. İki oyun arasında pek çok fark var … ve Scorestreaks henüz en büyüğü olabilir.

Call of Duty Mobile 2021'de En Güçlü 5 Skor Serisi Silahı
Call of Duty Mobile 2021’de En Güçlü 5 Skor Serisi Silahı

Bu yazımızda , Call of Duty Mobile 2021’deki en güçlü 5 skor serisini listeleyeceğiz. Bu öldürme serileri esasen “daha fazla kazan” türü bir silahtır – önde olan oyuncular daha da ötesine geçebilirler.

1 – MQ-27 Dragonfire

Gerekli puan: 750

Call of Duty Mobile 2021'de En Güçlü 5 Skor Serisi Silahı

Bu skor dizisi, düşmanları tespit edip ortadan kaldırabilen bir drone yaratır – ancak sadece üç patlayıcı dartı vardır. Dartlar, mini haritadaki düşmanların konumunu tüm takım arkadaşlarınıza gösterir – manuel olarak kontrol edildiği için MQ-27’yi kullanmadan önce güvenli bir yer bulmalısınız.

2 – XS1 Goliath

Gerekli puan: 900

Maxresdefault

Bu skor serisi, sonsuz bir cephane minigun ile donatılmış bir mekanik giysidir. Sürekli ateşledikten sonra aşırı ısınır, bu yüzden patlamalar halinde ateşlemeniz gerekir. Kalçadan ateş ederken minigun süper hatalı olduğu için yakınlaştırmak gerekir. Oyuncu kıyafeti giydiğinde, minigun dışında başka bir şey kullanamaz – hatta çömelme ve eğilme gibi alternatif hareket modu. Düşmanların size yaklaşamayacağı yerlerde kullanmak en iyisidir.

3 – Stealth Chopper

Gerekli puan: 1000

Wi2mpf7vq4v41

Bu skor serisi, düşmanlarınızın mini haritasında görünmeyen bir saldırı helikopteri çağırır. O şey daha sonra arenanın etrafında dönerek görünürdeki düşmanlara ateş ederdi. Düşmanlar mini haritadakileri göremezken, yine de SAM taretleri tarafından kilitlenebilirler.

2 – VTOL

Gerekli puan: 1600

Call of Duty Mobile 2021'de En Güçlü 5 Skor Serisi Silahı

Bu skor dizisi, savaş alanında hava desteği sağlamak için süper güçlü bir VTOL Savaş Gemisi çağırırdı. Yukarıdan patlayıcı cephane ateşleyebilen 2 güçlü el bombası fırlatıcısı ile donatılmış tareti kontrol edebileceksiniz. Düşmanlar kırmızıyla işaretlenmiştir.

1 – Nuclear Bomb

Call of Duty Mobile 2021'de En Güçlü 5 Skor Serisi Silahı

Bunun kilidini açmak için ölmeden sadece 20 silah almanız gerekir. Nuke etkinleştirildiğinde haritadaki tüm düşmanları öldürür

 

Call of Duty Mobile 3v3 Gunfight Modu Ekleniyor

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri kaç GB ?