Resident Evil Village Mother Miranda Nasıl Yenilir?

Resident Evil Village Mother Miranda Nasıl Yenilir? ; Mother Miranda , Resident Evil: Village’ın en güçlü rakiplerinden biridir. İşte onu nasıl yenebileceğinize dair bir yazı…

Elbette, Resident Evil Village‘daki son Boss sırasında oyuncular kesinlikle sarsılıyor. Bu oyundaki son engel sadece Mother Miranda değil, aynı zamanda Ethan’ı da franchise’a birden fazla giriş yapmak için takip ediyor. Bilgiye yatırım yapan bazıları, diğer oyunlardaki diğer salgınlardan da sorumlu olduğunu ve onu Umbrella Corporation’dan beri en kötü kötülerden biri yaptığını öne sürüyor.

Mother Miranda her açıdan vuruyor. Saldırıları hızlı. Işınlanıyor. Yenilmez olduğu anlar var. Fiziksel hasar vermenin yanı sıra büyü de yapıyor. Ve oda, etrafta koşarak veya uçurtma atarak onu alt etmek için yer bırakmaz. Ama şimdi pes etmeyin, bu kadarını başaranlar, nihayet bu kredilerin yuvarlanmasını görmeden önce tavsiye edilecek birkaç ipucu.

Mother Miranda, Resident Evil Village’ın son Boss’u ve oyundaki diğer patron savaşlarıyla karşılaştırıldığında inanılmaz derecede basit. Mother Miranda, alt edilmesi zor bir düşmandır, ancak işleri çok fazla değiştirmeyen birkaç hile dışında gerçekten hiçbir özel numarası yoktur. Dövüş sırasında aralarında değiş tokuş edeceği birkaç biçimi var, ancak hepsi arasında tekrarlayacağı yalnızca bir avuç saldırısı var. Resident Evil Village’da Mother Miranda‘yı nasıl yeneceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Resident Evil Village Mother Miranda Nasıl Yenilir?

Miranda saldırgan bir düşmandır, ancak cephaneliğinde kolayca önlenebilecek yalnızca birkaç saldırı vardır. Miranda aşağı inmek için saçma miktarda atış yaptığı için bu gerçekten bir dayanıklılık savaşı. Bu karşılaşmayı daha hızlı atlatmak için F2 Rifle ve M1851 Wolfsbane Magnum gibi en yüksek hasarlı silahlarınızı kullandığınızdan emin olun. Bu, oyunun son dövüşüdür, bu yüzden Dük’ün dükkanından yeniden başlamaktan ve bu dövüş sırasında mücadele ediyorsanız tüm Lei’nizi cephane ve yükseltmeler için harcamaktan korkmayın.

1-Birincil halindeyken, tekrar tekrar okşayarak ve bıçaklarla size doğru koşacak. Saldırdıktan sonra bir an hareketsiz kalacaktır, bu yüzden bunlardan kaçtıktan veya engelledikten sonra ona ateş edin. Belli noktalarda, arenanın merkezine gidecek ve etrafına küf sütunları dikecektir. Gelen saldırılarını önlemek için bu sütunları siper olarak kullanın. İkinci formunda uzun bacakları olacak ve size doğru hamle yapacak. Bu saldırı endişelenecek bir şey değil, ancak bu aşamada onun yer çarpmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Üçüncü formunda, havaya uçacak ve küreleri çağıracak. Göründükleri anda bu küreleri vurun yoksa onları size fırlatır ve tonlarca hasar verir. Küreleri yok ettikten sonra sana saldıracak, bu yüzden kaçmaya hazır ol.

Resident Evil Village Mother Miranda Nasıl Yenilir
Resident Evil Village Mother Miranda Nasıl Yenilir

2-Yeterince hasar verdiğinizde, tüm arena kararacak. Miranda karanlıkta seni takip edecek ve sonunda sürpriz bir saldırı için sana saldıracak. Ya arenada sürekli hareket edip saldırısından kaçmayı umabilir ya da göründüğü anda onu vurmaya hazırlanabilirsiniz. Kulaklık takıyorsanız, pozisyonunu dinleyebilmelisiniz. Ayrıca arenanın arkasına geçememesi için arenayı arenanın bir duvarına yaslamak da iyi bir fikirdir.

Bu noktada, bu boss dövüşü sırasında Mother Miranda ‘nın size atacağı her şeyi gördünüz. Sadece durulayın ve aşağı inene kadar tekrarlayın. Çok fazla sağlığı var, bu yüzden muhtemelen düşmeden önce cephane rezervlerinin çoğunu tüketmen gerekecek. Saldırmanızın istendiği senaryolu bir diziye ulaştığınızda dövüşün bittiğini anlayacaksınız. Sadece ara sahne oynamaya başlayana ve oyun sonunda bitene kadar onu vurmaya devam edin.

Resident Evil Village Mother Miranda Nasıl Yenilir
Resident Evil Village Mother Miranda Nasıl Yenilir

3- Tebrikler! Resident Evil Village’ı yendiniz. Son ara sahne oynandıktan ve jenerikler yuvarlandıktan sonra, Ekstra İçerik Mağazasının kilidini açacaksınız ve bitmiş kaydetme verilerinizle New Game Plus’ı başlatabileceksiniz. Ekstra İçerik Mağazası, Mercenaries gibi bonus modları içerir ve özel silahların kilidini açmanıza izin verir, böylece oyunu ilk kez yendikten sonra köyde görülecek ve yapılacak çok şey var.