Loop Hero: Vampirizm Nedir?

Loop Hero: Vampirizm Nedir? ; Loop Hero, eski moda can çalma da dahil olmak üzere oyuncuların döngüde hayatta kalmak için kullanabilecekleri birçok klasik oyun mekaniğini benimser.

Loop Hero, oyunculara döngüde hayatta kalmaya çalışırken deneyebilecekleri çok çeşitli potansiyel yapılar sunar. Oynadıkları kahraman sınıfı ne olursa olsun, bir koşuya düşen öğelere bağlı olarak keşfedilecek çok sayıda inşa seçeneği vardır. İki koşu asla aynı olmayacağından, oyuncuların bu öğelerden en iyi şekilde yararlanmak için oyunun çeşitli mekaniklerine aşina olmaları iyi bir fikirdir.

Loop Hero: Vampirizm Nedir?

Loop Hero’da Vampirizm, ölü düşmanlardan düşebilen belirli öğelerde görünebilen bir statüdür. Zırh eşyalarında veya silahlarda görünebilir ve eşya düşürme seviyesine bağlı olarak kahramana belirli miktarda can çalma hakkı verir. Vampirizm güçlendirmesi, ona sahip olan tüm öğeler arasında birleşecek, bu nedenle% 10 Vampirizm veren iki öğe düşerse ve her ikisi de donatılmışsa, kahramanın% 20’lik bir Vampirizmi olacak.

Bu, kahramandan gelen saldırıların sağlık biçiminde verdikleri hasarın o yüzdesini geri alacağı anlamına gelir. Bir saldırı 50 hasar verirse ve karakterin% 20 Vampirizmi varsa, saldırıdan 10 sağlık puanı iyileşir. Vampirizm, oyundaki sağlık iksirleri, kamp ateşleri veya Meadows ve Blooming Meadows’tan kazanılan günlük sağlık gibi diğer iyileştirme yöntemlerine büyük bir destek olabilir.

Vampirizmden teklif eden, alternatif olabilecek bir Vampirizm yüzdesi sunan daha yüksek seviyeli düşüşlere karşı dikkatli olmalıdır. Ayrıca, ne kadar hızlı saldırırlarsa, o kadar çabuk iyileşecekleri için saldırı hızı geliştirebilirler. Bir siber saldırının tüm hasar çok düşükse, yüksek bir Vampirizm statüsü etkili olmayacağından neden olduğu temel hasar da çok önemlidir.

Vampirizm, oyundaki Lich gibi bazı patron dövüşlerine karşı etkili bir strateji olabilir, ancak büyük bir sağlık havuzuyla desteklenmesi gerekiyor. Bir taktik olarak, Vampirizm yasallaşabileceğinden daha yüksek oran hasar veren düşmanlar veya yüksek kaçma istatistiklerine sahip düşmanlar tarafından reddedilebilir, çünkü saldırılar hayatta hasar verirse iyileşir. Büyük Haydut ve Goblin grup, hedef sayısı, gelen hasar oranı ve bu düşmanlar için yüksek kaçma yükseliyor Vampirizm yapıları için çok fazla soruna neden olabilir.

Tabii ki, bunun yerine Kullanmak için kullanabileceğiniz bazı hileler için dengelemek ve birden fazla çalıştırma üzerinde deneme yapmak için birden fazla çalıştırma üzerinde deneme yapmak, bu nedenle bunun yerine Loop Hero için olabilir.

 

Daha Fazla Oku: Loop Hero: Gizli Patron Nasıl Çağırılır?

Daha Fazla Oku: Loop Hero Tüm Kaynaklar Nelerdir ve Nasıl Elde Edilir?

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)