Brawl Stars kılavuzu: İpuçları Püf Noktaları ve Hileler

Brawl Stars kılavuzu: İpuçları Püf Noktaları ve Hileler ; Brawl Stars, 3v3 savaşında uzmanlaşmış mükemmel bir nişancı oyunudur. Her biri kendi benzersiz silahlarına, cihazlarına ve süper saldırılarına sahip 40’Tan fazla karakter var. Henüz Brawl Stars’ı indirip kendiniz denemediyseniz, bu kılavuzu okuyun ve kısa sürede kupa toplamaya başlayacaksınız.

Brawl Stars, bırakılması zor oyunlardan biridir. Düzinelerce harita, 40’tan fazla oynanabilir karakter ve birden fazla oyun modu var. Eğlencenize katkıda bulunmak için, haritalar ve oyun modları bir döngü içindedir ve sizi her 24 saatte bir eğlendirir. Bu sizin için yeterli değilse, Supercell Brawl Pass’in ikinci sezonunda, bu yüzden şimdi biraz ücretsiz ganimet elde etmenin harika bir zamanı.

Brawl Stars kılavuzu: İpuçları Püf Noktaları ve Hileler

BRAWL STARS İNDİR: IOS VE ANDROID’E NASIL İNDİRİLİR?

Brawl Stars’ı mobil cihazınıza indirmek kolaydır ve en önemlisi: ücretsizdir. Bir Android cihazınız varsa, Google Play’den indirebilirsiniz. Veya bir iOS cihazınız varsa, Brawl Stars’ı App Store’dan indirebilirsiniz.

BRAWL STARS PC: BÜYÜK EKRANDA NASIL OYNANIR

PC’nizde Brawl Stars oynamak istiyorsanız, bir emülatöre ihtiyacınız olacak. Brawl Stars oynamak için güvenebileceğiniz iki emülatör Memu Play ve BlueStacks’tir. Büyük ekranda oynamak için bir emülatör indirin, Brawl Stars’ı arayın ve ardından indir’e basın.

Brawl Stars Bilgisayara Nasıl İndirilir ?

BRAWL STARS YOUTUBE: BRAWL STARS’I NEREDE İZLEYEBİLİRSİNİZ?

Henüz bilmiyorsanız resmi Brawl Stars YouTube kanalı, kısa animasyonlarla veya güncelleme videolarıyla düzenli olarak güncellenir.

BRAWL STARS İPUÇLARI

 • Rolünüzü bilin. Farklı Karkterler, farklı şeyler için en iyisidir. Örneğin, El Primo ve diğer ağır toplar çok fazla hasar alabilir ve ekibindeki diğer oyuncuyu koruyabilir, ancak Brock ve Piper gibi karakterler, uzun menzilli destek için en iyisidir.
 • Karakterinizin saldırılarının ne kadar hızlı olduğunu bilin. Dövüşçünüzün saldırısının hedefine ulaşması biraz zaman alırsa, hareket ediyorsa hedefinizin önüne nişan almalısınız, yoksa ıskalarsınız.
 • Ne zaman geri çekileceğini bil!
 • Oyuncular ateş etmediklerinde veya vurulmadıklarında iyileşirler. Sağlığınız azalırsa, sağlığınızı geri kazanmak için bir süre saklanmanız en iyisi olabilir, ancak bunun rakibinize de aynı şeyi yapma fırsatı verebileceğini unutmayın.
 • Düşman saldırılarını atlatmaya çalışın. Yakın mesafeden yapılan saldırılardan kaçmak kolay olmasa da, Brock‘un roketi gibi uzun menzilli mermiler ve fırlatıcılar doğru ateşleme teknikleriyle sıyrılabilir.
  • Yaygın bir teknik, yanlara doğru yürümek ve yolunuza çıkan menzilli bir saldırıyı görür görmez dönmektir. Düşman muhtemelen ileriye nişan alarak saldırılarını zamanlayacağından, saldırıları ıskalayacaktır.
 • Bir oyuncunun vuruş alanı (saldırıların onlara ulaşıp kurup hasar verebileceği alan), oyuncunun kendisinin değil, ayaklarının etrafındaki halka tarafından gösterilir. Bu alan, her oyuncu için nispeten aynı boyuttadır.
  • Pam8-BITSandy ve tüm ağır toplar dahil olmak üzere biraz daha büyük bir vuruş alanına sahip birkaç oyuncunun istisnası vardır.
 • Bir oyuncunun vuruş alanı, tek bir siper bloğundan biraz daha büyüktür. Tamamen korunmak istiyorsanız, en az iki blok arkasına saklanın. Bazen bu, bazı özel mermi türlerine karşı işe yaramayacaktır (Örneğin;JackyBrock ve Colt ).

Yeni Başlayanlar İçin : Brawl Stars Rehberi  yazımızdan daha detayları bilgilere ulaşabilirsiniz.

Brawl Stars Savaş Kazanma Taktikleri

BRAWL STARS ONLINE: OFFLINE OYNANIR MI ??

Brawl Stars, yalnızca çevrimiçi bir mobil oyundur. Oyunu internet bağlantısı olmadan oynayamazsınız çünkü dünyanın her yerinden diğer insanlara karşı oynuyorsunuz. Botlara karşı eğitim oyunları oynayabilirsiniz, ancak oyunu yüklemek için internet bağlantınızın olması gerekir. Birlikte oynamak istiyorsanız bir kulüp oluşturabilir ve arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

Brawl Stars En Güçlü 10 Karakteri görmek için tıklayın…

BRAWL STARS ELMAS HİLESİ

Brawl Stars Elmas Hilesi 2021 Güncel – Sınırsız Elmas ve Altın sayfasından detaylara ve indirme linkine ulaşabilirsiniz.

BRAWL STARS NULLS BRAWL ALPHA APK

Nulls Brawl Alpha APK Son Sürüm indir 34.141 – STU sayfasından detaylara ve indirme linkine ulaşabilirsiniz.

Sonsuzluk Modu APK ve APP indirmek için tıklayın…

Brawl Stars Avengers APK indirmek için tıklayın…

Retro Brawl Stars APK indirmek için tıklayın…

Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)