Brawl Stars Bilgisayara Nasıl İndirilir ?

Brawl Stars Bilgisayara Nasıl İndirilir ?  ; Brawl Stars Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz mobil oyunlardan bir tanesidir. Ancak bazı programlar aracılığı ile Brawl Stars oyununu bilgisayarınıza indirebilmektesiniz. Sizler için bu yazımızda Brawl Stars Pc’ye nasıl indirilir ?Brawl Stars’ı nasıl bilgisayarınıza indireceğinizi derledik.

Brawl Stars, son yılların mobil oyun sektöründe en başarılı oyunlarından bir tanesidir. Özellikle küçük yaş kitlesinin oldukça yoğun ilgi gösterdiği bu oyun bazı durumlarda mobil cihazlarda sıkıntı çıkarmaktadır. Bu sıkıntıları mobil cihazların düşük şarj kapasitesi, bilgisayara göre daha az alana sahip olması ve daha yavaş bir İnternet bağlantısına sahip olması şeklinde sıralayabiliriz. Bu nedenlerden dolayı birçok Brawl Stars kullanıcısı, oyunun nasıl bilgisayara indirildiğini merak etmektedir. Aşağıdaki yazımızdaki yönergeleri takip ederek siz de Brawl Stars’ı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Brawl Stars Bilgisayara Nasıl İndirilir ? 2021

Brawl Stars oyununu bilgisayarınıza indirmeniz için ilk olarak BlueStacks adı verilen bir emülatör indirmeniz gerekmektedir. Sizlere önereceğimiz bu emülatör tamamen güvenli ve milyonlarca indirmeye sahip olan Android emülatörüdür. Aşağıdaki adımlarda detaylı olarak sizlere BlueStacks’i ve Brawl Stars’ı nasıl indireceğinizi anlattık.

  • İlk olarak buradaki linkten BlueStacks emülatörünü indirin.
  • BlueStacks programı bilgisayarınıza indikten sonra setup dosyası ile uygulamayı bilgisayarınıza kurun.
  • Kurulum işleminin bitmesinin ardından, BlueStacks’e Google hesabınızı kullanarak giriş yapın. (Kurulum işlemi uzun sürebilir)
  • BlueStacks’e giriş yapmanızın ardından emülatörde kurulu olan Google Play Store hesabına giriş yapın.
  • Google Play Store mağazısında bulunan Brawl Stars uygulamasını indirerek emülatöre kurun ve ardından oyunu oynayabilirsiniz.

Yukarıdaki adımları düzenli bir şekilde uygulamanız durumunda siz de mobil cihazlara kıyasla oldukça rahat ve keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Herkese keyifli ve heyecanlı oyunlar dileriz.

Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

Brawl Stars En Güçlü 10 Karakteri görmek için tıklayın…

Sonsuzluk Modu APK ve APP indirmek için tıklayın…

Brawl Stars Avengers APK indirmek için tıklayın…

Retro Brawl Stars APK indirmek için tıklayın…

Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Brawl Stars kılavuzu: İpuçları Püf Noktaları ve Hileler

Brawl Stars Kupa Kasma Taktikleri