Valorant Savaş Bileti Nedir – Nasıl Kazanılır?

Valorant Savaş Bileti Nedir – Nasıl Kazanılır? ; Valorant Savaş Bileti Kaç tl ?Valorant Savaş Bileti, oyuncuları ücretsiz ve kaliteli kozmetik ürünlerle ödüllendirir. Bu yazımızda her şeyin nasıl çalıştığını açıklayacağız…

Canlı servis oyununun neye ihtiyacı var? Elbette bir Valorant Savaş Bileti ! Valorant’ın en sonuncusu, silahlarınızı donatmak için bol miktarda kostüm öğe içeren ünlü ödül yolunu alıyor.

Sadece Valorant Savaş Bileti ‘ni  satın almak ve nasıl çalıştığını anlamak kafa karıştırıcı bir deneyim olabilir. Size yardımcı olmak için, bilmeniz gereken her şeyde size yol gösterecek bir kılavuz hazırladık.

Valorant Savaş Bileti Nedir – Nasıl Kazanılır?

Valorant Battle Pass – Sözleşmeler açıklandı

Valorant Savaş Bileti , EXP kazanma, Sözleşmeleri tamamlama ve bunu yaparken tatlı, tatlı kozmetik ödüller kazanma etrafında dönüyor.

Anahtar noktaları

İşte temel unsurlar:

  • Valorant’ta kazandığınız tüm XP, Temsilci sözleşmelerinizin yanı sıra Savaş Biletinize de gider.
  • Valorant Savaş Bileti ‘nin Premium sürümünü satın almasanız bile, oynadıkça, XP kazandıkça ve ücretsiz sürümün seviyesini yükselttikçe bazı ücretsiz ödüller kazanmaya devam edeceksiniz.
  • Battle Pass’ın Premium sürümünü satın alırsanız, daha fazla kozmetik ödül alırsınız ve işte bu kadar. Oynanış avantajı yok.
  • Premium Savaş Bileti satın almaya karar verirseniz, aksi takdirde kazanacağınız tüm ödülleri geriye dönük olarak alırsınız.

Valorant Savaş Bileti Kaç TL?

Seçkin Valorant Savaş Bileti‘ni 1.000 Valorant Points karşılığında satın alabilirsiniz. 1.000 Valorant Points yaklaşık olarak 50 TL‘ye denk geliyor. Not: Valorant Savaş Bileti seçkin versiyonunu satın aldığınızda sadece daha fazla ödül kazanabileceksiniz

Savaş Bileti’ni nasıl satın alabilirim?

  • İlk olarak, ana ekranın sağ üst kısmına bakın ve “Sosyal” sekmesinin yanındaki küçük “V” düğmesine tıklayın.

Premium Savaş Biletini almak için gereken Valorant Puanlarını (VP) satın alabileceğiniz yer burasıdır. Aşağı kaydırın ve “Onaylıyorum” kutusunu işaretleyin, ardından 1.100 VP seçeneğini seçin.

Ödeme yaptıktan sonra, ana ekranın sol üst kısmına bakın ve “Ateşleme: Hareket 1” düğmesini seçin. Ortasında küçük yıldız olan.

Son olarak, ekranın sağ alt tarafına doğru bakın ve Premium Savaş Bileti’ne yükseltmek için yeşil kutuya tıklayın.

Savaş Bileti Nasıl Kullanılır?

Valorant Savaş Bileti ‘nin  50 kademesi vardır ve XP kazandıkça silah görünümleri, spreyler, Radyanite Puanları (belirli görünümlerin görünümünü yükseltir), Ünvan Kartları, Unvanlar ve Silah Arkadaşları alacaksınız.

Valorant’ın ilk Savaş Bileti, Bölüm 1’in 1. Yasasıdır. Her 2 ayda bir, yeni bir Yasa başlayacak ve yeni bir Valorant Savaş Bileti sunulacaktır.

Bölümleri büyük güncellemeler, Valorant’a ciddi değişiklikler getirecek ağır yamalar olarak düşünün. Her Bölüm muhtemelen üç Perde (Savaş Geçişleri) veya daha fazlasını içerecektir.

Her Valorant Savaş Bileti 10 Bölüme ayrılmıştır ve bunların her biri 5 Premium aşama içerir ve kilidi açıldığında ücretsiz Bölüm tamamlama ödülü verir. 5 Premium seviyenin tümü XP ile açıldığında bir Bölüm tamamlanmış olur. Bir tanesi tamamlandığında Ücretsiz Bölüm Tamamlama Ödüllerini kazanacak ve bir sonraki Bölüme geçeceksiniz.

Valorant Savaş Bileti

Premium Pass için en büyük ödüllerden biri Kingdom Melee Knife’dır ve ayrıca hem ücretsiz hem de premium oyuncular için mevcut olan bir Kingdom Classic tabancası da vardır.

Riot, lansmandan sonra farklı temalar ve ödüller içeren daha fazla Savaş Bileti yayınlamayı planlıyor. Bir Savaş Bileti sona erdiğinde ilerleme kilitlenir ve geri gelmez. Yani her şeyi istiyorsanız, saatleri ayırmanız gerekecek.

Radianite Puanları ne işe yarar?

Radianite Puanları size belirli silah görünümlerini geliştirmeniz için yollar sunar. Yani, bir kostümü açacaksınız ve ardından temelde daha havalı görünmesi için RP yatırımı yapacaksınız. Yeni görsel efektler, sesler, animasyonlar, benzersiz sonlandırıcılar ve çeşitler alacaklar.

Battle Pass, RP kazanmanın ana yolu olacak, ancak oyun içi mağazadan daha fazlasını satın alabilirsiniz.

Sözleşmeler nedir?

Bunlar, oyun oynayarak ve EXP kazanarak sizi kozmetik ürünlerle ödüllendiren “ödül parçaları” dır. İki tür Sözleşme vardır: Temsilciye özel ve Savaş Bileti.

Temsilciye özel sözleşmeler, belirli bir temsilcinin kilidini açmak için çalışmanıza olanak tanır veya onlara zaten sahipseniz, onlar için kozmetik ödüller kazanırsınız. Örneğin, bazı Sage kozmetiklerinin kilidini açmak istiyorsanız, sözleşmesini etkinleştirecek, oyunlar oynayacak, EXP kazanacak ve yavaş yavaş Sage ürünleri kazanmaya başlayacaksınız. Örneğin Omen’in sahibi değilseniz, sözleşmesini etkinleştirecek, EXP kazanacak ve sözleşmesini tamamladıktan sonra onun kilidini açacaksınız.

Valorant Savaş Bileti

Temsilciye özgü Sözleşmeye hemen erişemezsiniz. Öncelikle, Riot’un 10 temel katmandan oluşan yeni başlayanlar için süslü bir konuşma olan “onboarding pass” dediği şeyi tamamlamanız gerekecek. Oyunu yarı düzenli olarak oynarsanız, bunu oldukça hızlı bir şekilde halledersiniz ve oyunda ilerledikçe, seçtiğiniz iki temsilcinin kilidini açarsınız.

“Onboarding pass” i tamamladıktan sonra, Temsilciye özgü Sözleşmeleri etkinleştirme olanağının kilidini açacaksınız.

Deneyimlere göre, bu Temsilci sözleşmelerini tamamlamak oldukça uzun zaman alıyor. Haftanın en çok iki günü bir veya iki maça giren sıradan bir oyuncuysanız, bir Temsilcinin kilidini açmak için uzun, uzun bir eziyet bekleyin.

Savaş Bileti Sözleşmesi her zaman aktif olacak, bu nedenle oynanan tüm oyunlar, kazanılan tüm EXP’ler, temelde yaptığınız her şey bu ödül yolunda beslenecek.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar: