En İyi Minecraft Shader Paketleri 2021

Minecraft Shader  ; En İyi Minecraft Shader Paketleri 2021 ; en iyi Minecraft gölgelendirici paketleri ,Minecraft Shader nedir? Minecraft’ın lehine pek çok şey var: sonsuz tekrar oynanabilirlik, çok çeşitli oynanış ve sürekli değişen ve gelişen bir çevrimiçi oyun. Minecraft’ın diğer modern oyunlara kıyasla durduğu yer grafikleri. Neyse ki, Minecraft’taki her şeyde olduğu gibi, grafik doğruluğu Minecraft Shader ‘ların yardımıyla inanılmaz bir etkiye ayarlanabilir.

Fotogerçekçi aydınlatmadan esrarengiz hareket bulanıklığına kadar, Shader Minecraft deneyiminizi hayata geçirebilir. Her Minecraft Shader ‘ın kendine özgü nitelikleri vardır; ister ciddi bir stil enjekte ediyor ister Minecraft’ın temel görsellerine çok fazla gecikme olmadan destek sağlıyor. Bu yüzden, sizi kristal berraklığında manzaralara götürmek için, piyasadaki en iyi Minecraft gölgelendiricilerinden oluşan bir koleksiyon oluşturduk.

Minecraft Shader veya shader paketini kurmak ve çalıştırmak yeterince basit bir işlemdir. Bir gölgelendirici paketi yüklemeye başlamadan önce, Forge veya Optifine’ı indirip kurmak isteyeceksiniz. Bunların her zaman güncel tutulmadığını, bu nedenle Minecraft’ın en son sürümünde gölgelendiriciler çalıştırmak istiyorsanız seçeneklerinizin sınırlı olduğunu unutmayın. Aynı şekilde, çalıştırdığınız Minecraft’ın aynı sürümü için indirdiğiniz gölgelendiricilerin hangisi olduğundan emin olmanız gerekir.

Minecraft Shader Nasıl kurulur?

Minecraft shader yüklemek için şu adımları izleyin:

  • Forge veya Optifine indirme sayfasına gidin ve çalıştırdığınız Minecraft sürümü için indirmeyi seçin
  • İndirildikten sonra, dosyayı bulun ve çalıştırın; bu, bir yükleme penceresi açmalıdır. Minecraft klasörlerinizin yerini kontrol edin ve ardından “İstemciyi yükle” yi tıklayın
  • Çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için Minecraft’ı çalıştırın ve başlatıcının altındaki profiliniz olarak Forge veya Optifine’ı seçin. (Bilge bir kelime, Forge veya Optifine’ı çalıştırmak için Java yüklemeniz gerekebilir)
  • Bu programlardan herhangi birini yüklemek için klasörü kendiniz bulmanız gerekirse, Cortana arama çubuğuna tıklayın ve% appdata% yazıp girin. Ardından, .minecraft klasörünü arayın, üzerine tıklayın ve şimdi Forge veya OptiFine’ı ‘mods’ klasörünüze sürükleyip bırakın

Artık Minecraft gölgelendiricilerini çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Yükleme işlemi diğerlerinden farklı değildir, ancak gölgelendirici paketlerini – tahmin etmişsinizdir – “gölgelendirme paketleri” klasörüne yerleştirmek isteyeceksiniz.

En İyi Minecraft Shader Paketleri 2021

SEUS

SEUS, tamamen farklı bir oyuna girmiş gibi hissetmek isteyen herkes için bir mihenk taşı Minecraft gölgelendiriciler paketidir. Kısaca SEUS olarak adlandırılan bu paket, çok sevilen başka bir gölgelendirici paketinin bir modifikasyonudur ve bu nedenle Minecraft dünyanız beklediğiniz kadar iyi görünecektir.

Yumuşak doğal aydınlatma, dokunduğu her yüzeye parlak bir parlaklık katan yağmur, prosedürle oluşturulan bulutlar ve çok daha fazlası sizi bekliyor. Ayrıca, oyuncuları hareket halinde inanılmaz olan sahte Minecraft ışın izleme efektiyle donatan yeni bir sürümle de sürekli güncelleniyor.

Sunulan birkaç farklı SEUS sürümü var, ancak birçok seçeneğe sahip ve PC’nizde çok az etkisi olan SEUS Renewed’ı almanızı tavsiye ediyoruz. Dürüst olmak gerekirse, bu kadar küçük VRAM aşınması ve yıpranması için bu, Minecraft dünyanızın görünümünü ve hissini tamamen değiştirir.

CONTINUUM SHADERS

Continuum bir zamanlar Minecraft gölgelendiricilerinin Sistine Şapeli’ydi, ancak şimdi gerçekçi grafik modları için yalnızca varsayılandır. Bu gölgelendiriciyi kurduktan sonra fotogerçekçi ışık efektleriyle karşılaşacaksınız: gökyüzü kutusundaki renk gradyanları, gerçeğe yakın bulutlar ve şekli ve açısı güneşin konumuyla ayarlanan gölgeler. Buradaki her şey birinci sınıf.

Maalesef, bu tür sonuçlar güçlü bir teçhizata ihtiyaç duyulmasıyla birlikte geliyor, ancak böyle bir görsel doğruluk söz konusu olduğunda buna değer. En iyi oyun bilgisayarı yapısına yükseltmeyi düşünüyorsanız, sadece Minecraft gölgelendiricisini çalıştırmak için biraz aşırı bir lite sürümü de mevcuttur.

LAGLESS SHADERS

Hala bilgisayarınızı yükseltmenin buna değeceğini düşünmüyorsanız, Lagless shaders modundan oldukça inanılmaz sonuçlar alabilirsiniz. Oldukça basit görünen bir mod, ancak parlak renkler ve güzel dokular var, bunlar büyük ölçüde değiştirmek yerine varsayılan blokları iyileştiriyor.

KUDA SHADER

KUDA Minecraft gölgelendiricileri, Minecraft’ta doğal ışıklandırmada bir dizi dikkate değer iyileştirme yapar, ancak bu gölgelendiricinin en önemli özelliği, muhteşem bir şekilde geliştirilmiş güneş ışınlarıdır. KUDA gölgelendirici, yalnızca gün ışığının en azından sosyalleşme saatlerinde aldığınız bu yardımsever ışık demetlerine benzeyen, her kırsal sahneyi bir başyapıt haline getirir.

Etkileyici bir alan etkisi derinliği de var, bu da bunu Minecraft sanat eserleri için sağlam bir gölgelendirici ve en son Minecraft yapılarınızın ekran görüntüleri haline getiriyor. KUDA, yumuşak ve gerçekçi arasında hoş bir denge kurar ve bu da çok zorlayıcı değildir.

NAELEGO’S CEL SHADERS

Bu Borderlands’den ilham alan, cel-shaded görünümle ilerlemelere net, çizgi film benzeri görseller ekleyin. Naelego’nun ustalıkla hazırlanmış gölgelendiricisi, klasik bir çizgi romanın veya çizgi filmin görünümünü taklit etmek için cesur renkler ve net ana hatlar sunar.

NOSTALGIA

Belki de çarpıcı Minecraft Gölgelendiricileri, Minecraft’ın nasıl görünmesini istediğinizden çok fazla sapmıştır. Gölgelendiricilerin henüz yeni olduğu zamanlardan gelen dokular için zayıf bir noktanız olabilir. Nostalgia Minecraft gölgelendiricisi, retro bir havaya sahiptir, ancak aynı zamanda performans ve yeni özellikler için birçok yükseltmeye sahiptir. “Süper Üstün Grafik Paketi” ni kaçırırsanız, bu gölgelendiricide yanlışlıkla mod sayfasına göre “bazı benzerlikler” olur. Özellikle şafakta ve günbatımında nasıl göründüğünü seviyoruz.

BSL

BSL Minecraft gölgelendiricileri, donanımınızı bozmadan oyunda alabileceğiniz en iyi görsellerden bazılarını sunar. Işıklandırma sıcak ve hoş, su, bloklu ortamla çok fazla kontrast oluşturmadan gerçekçidir ve baktığınız her yerde somut bir atmosfer vardır.BSL ve SEUS her ikisi de çok yönlü harika olsa da, biraz daha gerçekçi bir gölgelendiricinin peşindeyseniz, o zaman BSL tercih etmeniz gereken yerdir.

CHOCOPIC13’S SHADERS

Güzel su efektleri ve parlak ışıklandırmaya sahip net, canlı grafikler – Chocopic13’ün Minecraft gölgelendiricileri kesinlikle yakışıklı. Bununla birlikte, bu gölgelendiriciyi kontrol etmenin ana nedenlerinden biri, son derece zorludan tost makinesi katmanına kadar sahip olduğunuz teçhizata dayalı bir dizi sürümde gelmesidir. Alt uç, çekici kadar yakın bir yerde değildir, ancak neredeyse hiçbir performans etkisi olmadığı için yenmek zordur.

EBIN

Ebin Minecraft gölgelendiricileri, kutudan çok farklı görünseler de, SEUS’tan ilham aldı. En göze çarpan değişiklik, bulutların ve bitki örtüsünün etkileyici derecede gerçekçi olmasıdır, ancak baktığınız hemen hemen her yerde bazı hafif görsel iyileştirmeler vardır. Donanımınız biraz yoğun ama Minecraft’ı değiştirmeye gerçekten bir fiyat biçebilir misiniz?

PROJECTLUMA

ProjectLUMA, KUDA’nın gerçek halefidir ve mümkün olan en az performans etkisi için mümkün olan en iyi görselleri sunmak için sıfırdan yeniden yazılmıştır. Sonuç, KUDA ile tamamen aynı olmasa da çarpıcıdır (bu nedenle, iyi bir önlem için her ikisini de bu listeye dahil ettik). Continuum gibi gerçekçi bir moddan farklı olarak su efektleri, renklendirme ve gölgelendirme dudak uçuklatır ve oynanabilirliği hiçbir şekilde etkilemez. Ayrıca, gökyüzü kutuları ölmek üzeresiniz.

OCEANO

Hiçbir Minecraft gölgelendiricisi, suyun Oceano kadar karşı konulmaz bir şekilde ferahlatıcı görünmesini sağlayamaz. Kıyıda yumuşak dalgaların kucaklaşmasını izlemek ve İspanyol mavisi rengine derinlemesine bakmaktan başka bir şey yapmak istemeyeceksiniz, Minecraft teknesinde yelken açacaksınız. Su efektlerinin dışında Oceano, taze, parlak renkler ve yumuşak gölgelerle Minecraft’ın geri kalan renk paletine de hayat vermeyi başarıyor. Bu, oradaki en sakin gölgelendirici.

SILDURS

Sildurs başka bir klasiktir, ancak yine de gelişen grafik ayarlayıcı için bol miktarda sunar. En üst düzeyde, Minecraft aydınlatma teknolojisini akla gelebilecek en kutsal hacimsel aydınlatmayı, bazı muhteşem yansımaları ve çiçeklenme efektlerini eklemek için elden geçiren aşırı teçhizatlar için Canlı gölgelendiriciler paketini kapabilirsiniz. Alternatif olarak, bazı düzgün efektlere sahip olan ve teçhizatınız bir patatese benzer ve üzerine bazı atlama kabloları takılı olduğunda hemen ayarlanabilen Gelişmiş varsayılan gölgelendiriciler paketi vardır.

TME

Çok fazla efektin kısaltması olan TME Minecraft gölgelendiricileri, PC’nizin hazır olduğundan daha fazla grafiksel numarayla yığınları paketler. Bu, düşük özellikli teçhizatlar için bir gölgelendirici paketi değildir, ancak onu ayarların çoğu yüksek bir şekilde çalıştırabilirseniz, sonuçlar şaşırtıcıdır. Yansımalar ve yüzeyler muhtemelen TME’nin en güçlü varlığıdır, ancak bulutların da muhteşem olduğunu belirtmekte fayda var.

WERRUS

Çoğu kişi haklı olarak bu gölgelendiricideki etkileyici gölge çalışmasına işaret ederken, en iyi Minecraft gölgelendiricilerinin bu listesine dahil edilmesini hak eden su efektleridir. Renk, yumuşak dalgalar ve gerçek derinlik hissini yenmek zordur ve hemen hemen her bilgisayarda da çalışır. Işıklandırma ve gölgeler geceleri en iyi halindedir ve zifiri karanlıkta bir iskelet okçuyla karşılaşmayı gerçekten dehşet verici hale getirir.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar: