En İyi 5 Minecraft Silah Modu

En İyi 5 Minecraft Silah Modu ; Minecraft Silah Modu , Minecraft Silah Modu indir ,Minecraft modları, oyuncuların oyunlarına yeni şeyler eklemeleri için harika fırsatlardır.

Modlar, oyuncuların oyunun özelliklerini değiştirmek için müşterilerine ekleyebilecekleri dosyalardır. Bazı modlar oldukça basittir, sadece oyuna yeni bir veya iki tane ekliyor. Diğerleri, oyunun tüm işlevselliğini değiştirerek çok daha ayrıntılı ve karmaşıktır.

Piyasada binlerce harika mod var, bu yüzden oyuncuların mükemmel olanı bulması zor olabilir. Bu sorunla mücadele etmek için, silahlar ve silahlar içeren bazı favorilerin bir derlemesini burada bulabilirsiniz.

Uyarı: Bu liste yazarın kişisel görüşlerini yansıtır. Pek çok seçenek olduğu için bireyin tercihine göre birini veya diğerini kullanmak tercihidir.

En İyi 5 Minecraft Silah Modu

# 1 – Modern Savaş Modu

Modern Warfare Modu, Minecraft’a sayısız silah ekleyen son derece ayrıntılı bir moddur.

Her silah son derece iyi modellenmiştir ve neredeyse tam olarak gerçek silahlara benzemektedir.

Modern Warfare Modunu buradan indirin

# 2 – Portal Silah Modu

Portal silah modları, yıllardır Minecraft’ta, yani oldukça popülerler. Portal Gun Modu ile oyuncular, portalları vurabilecekleri bir silah alırlar. Bir oyuncu bir portala girdiğinde, diğer portalın bulunduğu yerde ortaya çıkacaktır.

Bu mod oldukça özelleştirilebilir ve oyuncular, oyun içi yapılandırma menüsünde portal silah özelliklerini kolayca ayarlayabilir.

Portal Gun Modunu buradan indirin

#3 – Parzi’s Star Wars Mod

Bu mod hala geliştirilme aşamasındayken, tonlarca sıkı çalışmanın ve özverinin içine girdiği açıktır ve kontrol etmeye değer.

Parzi’nin Star Wars Modu, herhangi bir Star Wars sevgilisini çok heyecanlandıracak olan oyuna birçok farklı Star Wars silahı ekliyor. Sadece oyuna silah eklemekle kalmaz, aynı zamanda TIE Fighters, Droids ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok başka özellik de ekler.

Parzi’nin Yıldız Savaşları Modunu buradan indirin

#4 – HayaliSilahlar

En İyi 5 Minecraft 5 En İyi Silah Modu

Bu mod Minecraft’ın eski bir sürümü için olsa da, yine de listelenmeye değer.

SpectralGuns modunda, oyuncular silahlarını tasarlayabilirler., Silahlarının ne kadar güçlü olduğunu, herhangi bir eklenti isterlerse ve daha fazlasını seçebilirler.

SpectralGuns’ı buradan indirin

# 5 – MrCrayfish’in Silah Modu

En İyi 5 Minecraft 5 En İyi Silah Modu

MrCrayfish, piyasada tonlarca mod bulunan tanınmış ve çok yetenekli bir mod yapımcısıdır, bu yüzden şaşırtıcı silah modunun burada bulunması şaşırtıcı değildir.

Şu anda bu modda yer alan silahlar tabancalar, pompalı tüfekler, saldırı tüfekleri, standart tüfekler, el bombası fırlatıcıları, bazukalar ve mini silahlardır. Ayrıca, dürbünler ve namlu eklentileri dahil olmak üzere oyuncunun silahlarının davranışını değiştirebilen silah eklentilerine sahiptir.

MrCrayfish’in Silah Modunu buradan indirin

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar: