Stardew Valley Kaplan Balığı Nasıl Yakalanır?

Stardew Valley Kaplan Balığı ; Kendi yavrularını taşıyamayan, ender görülen melez alabalık türüdür.Göl (Kasaba+Orman)’da bulunur.Stardew Valley Kaplan Balığı Nasıl Yakalanır? ,Stardew Valley Kaplan Balığı Nasıl kullanılır? Stardew Valley Kaplan Balığı Ne Zaman Nerede Bulunur? bu yazımızda cevabını bulabilirsiniz…

Stardew Valley Kaplan Balığı Nasıl Yakalanır?

Kaplan Balığı Balık tutma

Stardew Valley‘deki seçici Kaplan Balığı, uzun vadede oyunun ömrünü uzatmaya yardımcı olabilir, ancak özetini tamamlamaya çalışan bir oyuncu için oldukça can sıkıcıdır. Kaplan Balığı, oyunu oynayan herkes için bir meydan okuma olmayı seven balıklardan bir diğeridir. Alabalık bulmanıza yardımcı olmak için Stardew Valley kopyalarımızı başlattık ve konumu sağlamak ve yakalanması zor balığın oyunda yakalanabileceği zamanı doğrulamak için balığa gittik.

Kaplan Balığı Yakalamak

 Kaplan Balığı

Bu balığın bir melez olduğunu ve üremesini engelleyen oldukça komik bir oyun içi açıklaması var. Doğası gereği, oyundaki çoğu balığa göre bulmak biraz daha zordur ve yalnızca belirli koşullarda görünür. Çoğu oyuncu, doğru zamanda doğru yerde olmadıkça bu balığı bulamayacaktır. Kaplan Alabalığı yalnızca Nehirde görünür ve normal avların çoğunun aksine, vahşi doğa çiftliğiniz olsa bile oyundaki başka herhangi bir noktadan yakalanamaz.

Kaplan Balığı Ne Zaman Nerede Bulunur?

Herhangi bir hava şartı gerektirmemekle birlikte, sadece Sonbahar veya Kış mevsimlerinde bulunabilir.Görünüşe göre onu yakalamak için en iyi nokta şehir içinde ve haritanın altındaki köprünün yakınında. Kaplan Balığı sadece 06:00 ile 19:00 arasında çıkacak.

Ayrıca, nehirdeki diğer balıkların bazılarına göre yakalanmayı biraz daha sinir bozucu hale getiren 60’lık bir zorluk derecesi ile geliyor.

Kaplan Balığı Kullanımları

Kaplan Balığı , taban fiyatına göre 150G değerindedir. Fener perk ile altın yıldız seviyesinde 337G’ye kadar değer alabilir ve bu da onu seviyeli balıkçılar için oldukça tatlı bir para kazandırıcı yapar. Balık tutma becerinizi yükseltmeden bile altın yıldız Kaplan Balığı, yakalama başına 225G yakalayabilir. Kaplan Balığı, en yoğun avlarda bile sağlık veya enerji açısından pek bir şey yapmaz. Zirvede yalnızca 20 sağlık ve 45 enerji ile bu, satmaktan çok tüketilmesi israf olan bir üründür.

Stardew Valley Kaplan Balığı

Kaplan Balığı, olası yardım panosu bildirimi dışındaki görevler için kullanılmaz. Ara sıra talep edilebilir ve balık başına 150G net olacaktır. Bu görevin bir avantajı, balıkları Willy’ye gösterdikten sonra elinde tutabilmen. Pelikan Kasabası sakinlerinin çoğu Kaplan Balığı sevmiyor ve bu da onu olumsuz bir hediye haline getiriyor.

Willy haricinde, balığa nötr bir tepki vermekten başka bir şeye sahip olmayan sadece 4 köylü var. Balıkları hediye eden diğer tüm köylüler, onlarla olan arkadaşlık puanlarınızın azalmasına neden olacaktır. Kaplan Alabalığı, bununla birlikte, Topluluk Merkezindeki balık paketini tamamlamak için gereklidir.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar:

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)