Minecraft Dungeons Güncellemesi Flames of the Nether Çıktı !!!

Minecraft Dungeons Güncellemesi Flames of the Nether Çıktı !!! ;Minecraft’ın aksiyon RPG oyununun yan ürünü Minecraft Dungeons, şimdiye kadarki en büyük güncellemesini aldı: Flames of the Nether çıktı ve bloklu zindan tarayıcısına yeni seviyeler, oyun sonu görevleri, çeteler ve patronlar ekliyor.Minecraft dungeons güncelleme yazısı sizlerle.

Minecraft Dungeons Güncellemesi Flames of the Nether Çıktı !!!
Minecraft Dungeons Güncellemesi Flames of the Nether Çıktı !!!

Flames of the Nether ücretli bir DLC’dir, ancak önemli bir ücretsiz güncelleme ile birlikte gelir. Windows Central’a göre ücretli kısım, altı yeni seviye, yeni düşmanlar, yeni donanım ve kozmetik öğeler ve keşfedilecek birçok yeni sır içeriyor. DLC’yi satın alsanız da almasanız da, güncellemeyle birlikte pek çok yeni içerik alacaksınız. Ücretsiz bölüm, Apocalypse Plus zorluk modundaki değişiklikleri, oyunsonu için sonsuz bir şekilde tekrar oynanabilen Antik Avlar görevlerini, yeni bir Piglin tüccarı, yeni bir altın para birimi, yeni büyüler ve daha fazlasını içerir.

Yeni Flames of the Nether görevleri, tahmin edebileceğiniz gibi, bölgenin en son sürümünü geçen yılki büyük Nether güncellemesinden itibaren vanilya Minecraft’ta görünen haliyle yansıtan Nether’de gerçekleşiyor. Hayranlar, Mojang’ın tanıtım resimlerinde en az üç yeni biyom tespit ettiler, bu nedenle bu güncellemeyle maceralarınızda çok daha fazla çeşitlilik bekleyebilirsiniz.

Oyun lansmanından bu yana oldukça fazla sayıda güncelleme gördü, bu nedenle ilk başlatıldığında Xbox Game Pass for PC’de kontrol ettiyseniz, şimdi yeniden yüklemek için iyi bir zaman.

Flames of the Nether, Microsoft Store’da satılmaktadır ve Minecraft Dungeons Season Pass’e dahildir.

Minecraft En İyi 10 Hayvan Modu

Minecraft modları nasıl yüklenir?

Minecraft nasıl indirilir – Minecraft ücretsiz nasıl oynanır ?

Minecraft’taki En İyi Yiyecekler

Minecraft Benzeri En İyi 15 Oyun 2021