Valheim: Nasıl Uçulur?

Valheim: Nasıl Uçulur? ; Valheim’ın geniş dünyasını dolaşmak isteyen oyuncular, oyunda uçmanın kilidini açmak için çeşitli yöntemler için bu kılavuzu kullanabilir.

Valheim, oyuncuları Viking eylemleri ve efsanevi yaratıklarla dolu açık bir dünyaya götürür. Bir hayatta kalma oyunu olarak, hayranların geniş haritayı keşfetmek için sıfırdan başlamaları ve becerilerini ve envanterlerini oluşturmaları gerekecek. Ancak bazı özel yöntemler sayesinde hızlı seyahat etmek isteyenler uçmaya güvenebilirler. Valheim’da uçmaya nasıl erişeceğinizi ve gökyüzüne nasıl çıkacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Valheim: Nasıl Uçulur?

Bu güçlü yeteneğin kilidini açmanın temelde iki yöntemi vardır. Biri oyunun arka kapısına girmeye dayanır, diğeri ise başlıktaki belirli mekaniklerle oynanarak yapılabilir. İki seçenek arasında, ilki çok daha güvenli ancak ikincisi, ışınlanma düzeltildiği için Vikingleri çok daha ileriye götürebilir. Takımın niyeti olmasa bile, bir karakterin yolculuğuna devam etmek için uçmanın gerekli olabileceği durumlar vardır.

valheim nasıl uçulur

Öyleyse ilk olarak, oyuncular kolayca ve anında uçmanın kilidini nasıl açabilirler? Valheim’da hileleri veya başka bir deyişle hata ayıklama menüsünü etkinleştirmek kadar basit. Başlık için konsol komutunu açmak için, oyuncuların önce “imacheater” kodunu yazmaları gerekir. Bu sizi caydırmak için yeterli değilse, hata ayıklama moduna erişmek için konsol komut menüsünü kullanın. Bunu yapmak için, yaratıcı modu etkinleştirecek olan “hata ayıklama modu” komutunu yazmanız yeterlidir. Geliştiriciler Iron Gate bu komutları kaldıran başka bir güncelleme yaması yayınlamadan önce bunu yaptığınızdan emin olun.

Benzer Yazılar: Valheim Hayvanlar Nasıl Evcilleştirilir?

Oyuncular yaratıcı olduktan sonra artık uçmaya hazırdır. Neyse ki, bu kısım sadece uçuşu açıp kapatan “z” tuşuna basmayı gerektiriyor. Bir zamanlar Vikingler gökyüzüne doğru kısa bir süre geçebilir ve bulutların güvenliğinden haritada gezinebilir. Bu, Valheim’ın yol haritası içeriğini beklerken bazı eğlenceli maskaralıklar yapmalıdır. Çok oyunculu bir sunucuda oynarken bu özelliğin mümkün olmadığını unutmayın. Arkadaşlarla katılıyorsanız, hata ayıklama modunun kilidini açmak için konsol komutu çalışmayacaktır.

Şimdi uçmak için hile yapmak istemeyen onurlu Valheim hayranları için başka bir yol var. Oyun hala Erken Erişimde olduğu için, şu anda hala çalışmalarda olan bir çok unsur var. Bunlardan biri, karmaşıklıktan dolayı hala çözülmesi gereken bazı sorunları olan fizik motorudur. Oyuncuların bu uçuş yöntemine erişmek için arkadaşlarıyla bir araya gelmesi gerekecek.

İlk önce, bir Abyssal Harpoon ile bir müttefik Viking’e vurun. Ardından arkadaşınızı stratosfere fırlatmak için bir rampa inşa edin. Arkadaş canlısı karakteri sabitlemek ve sürüklenmeyi önlemek için sandalye gibi sağlam bir nesne kullanın. Bu seçenek hedefi harita üzerinde fırlatacak, ancak büyük olasılıkla düşme hasarı nedeniyle Viking’i öldürecektir. Değilse, oyuncu hile yapmadan hızlı seyahat etmenin bir yolu olarak uçmanın kilidini açmıştır.

 

Daha Fazla Oku: Valheim Balık Nasıl Tutulur?

Daha Fazla Oku: Valheim Kraliçe Arı Nasıl Bulunur- Bal Nasıl Üretilir?