Valheim Karve Kilidini Açma

Valheim Karve ; Valheim’da denizleri geçmek için inşa edilebilecek üç gemi var: küçük ve yavaş sal, oyunun sonundaki uzun gemi ve orta menzilli Karve.

Valheim‘da oyuncuların keşfedilecek birkaç biyomu var. Ama hepsinden en büyük ve tehlikeli olanı Valheim‘daki Okyanus biyomu olabilir. Mümkün olduğunca güvenli bir şekilde geçmek için oyuncular mümkün olan en iyi tekneyi inşa etmek isteyeceklerdir.

Valheim: Karve’nin Kilidini Açma

Valheim’daki Gemiler

Şu anda mevcut üç olası deniz aracı var. Valheim oyuncuları bir sal, bir Karve ve bir uzun gemi yapabilir. Sal, ahşap, reçine ve deri artıklarından yapılmış çok basit ve yavaş bir teknedir. Longboat, en büyük ve en hızlı teknedir ve oyuncuların Bataklık Biyomu’nda hayatta kalana kadar erişemeyecekleri demir çiviler ve Antik Ahşaptan yapılmıştır. Ama bu iki gemi arasında kalan bir tekne var: Karve.

Valheim Karve

Bu tekne, uzun gemi kadar hızlı değil, ancak Valheim Karve, açık denizlerde macera arayanlar için harika bir tekne. Salın aksine, Karve‘de ek malları bir yerden diğerine taşımak için yerleşik depolama alanı vardır. Metaller ve cevherleri Valheim’da ışınlanamadığından, depolama, bazı metalleri sular boyunca ve oyuncunun üssüne geri götürmenin harika bir yoludur.

Valheim Karve
Valheim Karve

Benzer Yazılar:  Valheim Taş Binaların Kilidi Nasıl Açılır?

Valheim Karve’nin Kilidini Açmak

Karve’nin kilidini açmak için, oyuncuların hem bakır hem de kalay çıkarması, onları bronzla birleştirmesi ve ardından o bronz çubuğu bronz çiviye çevirmesi gerekecek. Bir oyuncunun envanterinde bronz çiviler olduğunda, bir Karve inşa etmenin tarifi mevcut olmalıdır. Oyuncuların ayrıca Fine Wood ile temas kurması gerekecektir. Valheim’daki Karve için üretim tarifi:

  • 30 İnce ahşap
  • 10 Geyik derisi
  • 20 Reçine
  • 80 bronz çivi

Çayırlarda Meşe ve Huş ağaçlarından ince odun bulunur; düşmek için bakır balta veya daha iyisi gerekir. Oyuncular, derileri için geyikleri öldürmek için bir yay ve oklara ihtiyaç duyar. Reçine ağaçlarda bulunur ve Çayırlarda Greylings’i öldürür. Bir Forge’da bronz çiviler bronz çubuklardan yapılır; her bronz çubuk 20 bronz çivi oluşturur, bu nedenle oyuncuların bir Karve oluşturmak için 4 bronza ihtiyaçları olacaktır.

Valheim Karve İstatistikleri

  • 500 Beygir gücü
  • İki ek koltuğu vardır
  • 4 Depolama yuvası vardır
  • Maksimum Hız 24,5 km / saattir
  • 20m dönüş yarıçapı

Valheim Karve, arkasından rüzgar varsa bir Deniz Yılanını geçecek kadar hızlıdır.

 

Daha Fazla Oku:  Valheim: En İyi Temel Savunmalar

Daha Fazla Oku:  Valheim Ocak Nasıl Yapılır?