Stardew Valley Vincent Hediye Rehberi

Stardew Valley Vincent Hediye Rehberi ; Vincent, Pelican Kasabasının çocuk köylülerinden biridir, yani Stardew Valley’deki en popüler NPC’lerden biridir, ancak 2 kolay sevilen hediyeye sahiptir.

Stardew Valley Vincent Hediye Rehberi

İşte Vincent’a çiftçiyle olan ilişkisini etkileyecek en iyi ve en kötü hediyeler.

Arkadaşlıklar ve ilişkiler, Stardew Valley ‘in en büyük cazibelerinden biridir, ancak ilham aldığı çiftçilik simülasyonlarından biraz farklı işlerler. Köylülere her gün 1 hediye verebilmek yerine, doğum günü hediyeleri hariç her hafta sadece 2 hediye alabiliyorlar.

Her karakterin sevdikleri, sevmedikleri, nefret ettikleri ve tarafsız hissettikleri hediyeler vardır. Ve çoğu oyuncu, köylülere sevmedikleri hediyeler vermenin arkadaşlık seviyelerini bozacağı aşikar olsa da, bu aynı zamanda her gün onlarla konuşmayarak veya oyuncunun çöpü karıştırdığını görerek de yapılabilir.

Şimdiye kadar Stardew Valley Vincent Hediye olarak verilebilecek en kolay ve en etkili hediyeler Üzümler ve Salyangozlardır, ancak Salyangozlar özellikle Stardew Valley’de 1. Yıl boyunca daha kolay bulunur.

Üzümler Yaz boyunca yiyecek aramaya hazır hale gelir, ancak Sonbahar döneminde yetiştirilebilirler, bu nedenle Yaz mevsiminde büyük bir miktar toplayın ve haftalar geçtikçe Stardew Valley Vincent ‘a verin.

Stardew Valley Vincent Hediye

Salyangozlar yıl boyunca Yengeç Potu kullanılarak elde edilebilir, ancak oyuncular Stardew Valley Balıkçılık Seviyesi 3 gerektirdiğinden, oyuncular buna erken erişemeyebilir. Bir Salyangoz yakalamak için Yengeç Potu, çoğu çiftlik düzeninde bulunabilen tatlı su yerine yerleştirilmelidir.

Stardew Valley’de Vincent ayrıca, yalnızca The Queen of Sauce’tan elde edilebilen bir tarif kullanılarak hazırlanan bir yemek olan Kızılcık Şekeri, Ginger Adasın’da bulunan bir tarif kullanılarak pişirilmiş bir içecek olan zencefil Ale ve yine The Queen of Sauce’den yapılan pişmiş bir yemek olan Pink Cake hediyelerini de sever tarifler. Ancak Pembe Kek, Stardrop Saloon’dan satın alınan veya Skull Cavern’da Big Slimes tarafından bırakılan Şefin Paketi’ı tamamlayarak da elde edilebilir.

Ancak Stardew Valley’de Vincent’a Hindistan Cevizi ve Nergis gibi sevdiklerinin yerine hediye edilebileceği ve Bal ve Jöleler gibi Stardew Valey hediyeleri gibi evrensel olarak sevilen pek çok hediye var. Oyuncu Vincent’a asla onlardan nefret ettiği için Clay, Pina Coladas, Triple Shot Espresso veya Wild Horseradish hediye etmemelidir.

Oyuncular, Jas’ın yanı sıra Stardew Valley’de Vincent‘ı Kalp Seviyesi 8’e çıkarabilirse, İlkbaharda Cindersap Ormanı’nda Vincent’ın Bahar Soğanlarını nasıl temizleyeceğini açıklayacağı ve oyuncuya satış fiyatında kalıcı bir artış sağlayan bir etkinlik gerçekleşecek.

 

Daha Fazla Oku : Stardew Valley Maden Rehberi

Daha Fazla Oku : Stardew Valley: Balık Nasıl Yakalanır?

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)