Valheim oyuncusu World of Warcraft Stormwind Limanı’nı inşa etti

Valheim oyuncusu, World of Warcraft Stormwind Limanı’nı inşa etti ;Valheim’daki oyuncular, Viking oyununda her türden harika yapıyı inşa etmek için sıkı çalışıyorlar. Bir World of Warcraft hayranı, dönüm noktası olan Stormwind Limanı’nı MMORPG oyunundan yeniden yaratmayı başardı ve benzerlik biraz dikkat çekici.

Valheim oyuncusu, World of Warcraft Stormwind Limanı’nı inşa etti

Reddit’te yayınlanan ericsxg, hayatta kalma oyununda yapısının birkaç fotoğrafını çekti. Birkaç açıdan, birkaç iskeleden, limanı yöneten büyük liman kalesine ve ziyaret eden herkese kadar birçok önemli ayrıntıyı görebilirsiniz. Merdivenler ve rampalar çeşitli seviyeleri birbirine bağlar, gemiler iskelelerde pusuya yatar ve her şeyin üzerine liman aslanının ahşap iskeleti oturur.

ericsxg yorumlarında inşaatın bir kısmını nasıl başardıklarını açıklıyor. Bunların hepsi Valheim konsol komutları ve hata ayıklama moduna girmek için hileler kullanılarak yapıldı, F5’e basarak, “imacheater” yazarak ve ardından “hata ayıklama modu” yazarak erişildi. Bu, kalbinizin içeriğini oluşturmak ve oynamak için Minecraft’ın yaratıcı modu gibi sonsuz kaynaklarla çalışmanıza olanak tanır. Ana istismarlardan biri gemileri yüzdürmek ve ericsxg bunun zemini yükseltmek ve kerestenin çürümesini önlemek için bir taş ve tahta karışımı kullanmak olduğunu söylüyor.

Daha Fazla Oku : Sauron’un Karanlık Kulesi Valheim’a Taşındı