Sauron’un Karanlık Kulesi Valheim’a Taşındı

Sauron’un Karanlık Kulesi Valheim’a Taşındı ;Son günlerin en tanınan oyunu haline gelen Valheim, sunduğu özgürlükle Minecraft’ın bile tahtını zedelemeye oynuyor. Keşif ve hayatta kalmaya odaklanan oyun, şubat ayının başında çıkış yapmasına karşın milyonlarca oyuncunun yaratıcılığını konuşturduğu bir platform haline dönüştü.

Bugünse en baştan bir yapı yaratmak yerine var olan kurgusal bir yapıyı Valheim dünyasına taşıyan bir oyuncuyla tanıştık. Bu oyuncu, Yüzüklerin Efendisi dünyasındaki Karanlık Kule’yi, Barad-dûr’u Valheim’e taşımayı başardı. Kule, devasa boyutuyla oyun dünyasındaki yerini aldı.

Sauron’un Karanlık Kulesi Valheim’a Taşındı

Karanlık Kule, Valheim dünyasına taşındı ;

Üstteki görüntüden inceleyebileceğiniz Valheim’daki Karanlık Kule, zirvesindeki gözü de gördüğümüz sinema karelerine harikulade bir benzerlikle yer veriyor. Karanlık Kule’yi Valheim’da kendi gözleriyle görmek isteyenler de bu haritayı NexusMods üzerinden fiyatsız olarak indirebilirler.

Elbette Karanlık Kule’nin oyun dünyasına kusursuz bir biçimde taşındığını gören oyuncular, kuleyi yapan oyuncudan öbür Yüzüklerin Efendisi yapılarını da yapmasını istedi. Oyuncu, öteki yapıları yapmak konusunda ne düşünüyor bilemiyoruz. Ama bu yapıların birebir oyuncu tarafından olmasa da gelecekte öteki yaratıcı oyuncular tarafından sunulacağına eminiz.

Yaratıcılığınızın hudutlarını zorlamanızı sağlayan Valheim, bu ay başında çıkmış olmasına karşın 3 haftalık bir süreç içinde üç milyon satışı aşmayı başardı. Iron Gate tarafından geliştirilen oyun, şirketin açıklamasına nazaran 2021 yılı içinde yeni içerikler edinmeye devam edecek ve umuyoruz ki en yakın vakitte erken erişim evresinden çıkış yapacak.

Kaynak: https: //www.webtekno.com/sauron-karanlik-kule-valheim-tasindi-h106855.html

Valheim En İyi Savaş Silahları

Valheim Yapı Rehberi – İnşaatın Temellerini Öğrenin

Valheim’a Yeni Başlayanlar İçin İpuçları

Valheim Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Valheim güncellemeleri – Valheim yol haritasındaki her şey