Brawl Stars Ne Zaman Kapanıyor ? Brawl Stars kapanıyor mu?

Brawl Stars kapanıyor mu? Brawl Stars ne zaman kapanıyor? , brawl stars ne zaman kapanıyor 2021 ,brawl stars ne zaman kapanacak ; Sevilen mobil oyunlardan birisi olan Brawl Stars’ın kapanıp kapanmayacağı oyuncular tarafından sorgulanıyor. Oyuncular arasında 2021 Mayıs ayında kapanacağına yönelik iddialar bulunuyordu. Peki Brawls Stars kapanıyor mu?

Brawl Stars Kapanıyor mu?

Brawl stars kapanıyor haberi oyun severleri üzerken aynı zamanda brawl stars ne zaman kapanıyor, brawl stars kapanıyor mu sorularının yanıtlarını aramaya sevk etti. Oyun severlerin favori mobil oyunlarından Brawl Stars, Supercell tarafından ilk olarak 15 Haziran 2017’de, beta sürümü çıkartılmış hızlı tempolu freemium çok oyunculu bir gerçek zamanlı strateji oyunudur.

Brawl Stars’ın geliştiricisi ve yayımcısı olan Supercell, Finlandiya merkezli bir şirket. Ne kadar gariptir ki bir süredir, Supercell’in Brawl Stars oyununu sonlandıracağı dedikoduları ortalıkta geziniyor. Peki ama Brawl Stars kapanıyor mu? Brawl Stars ne zaman kapanacak? Bu dedikoduyu inceledik ve gerçekleri bulmaya çalıştık.

“Son zamanların popüler mobil oyunu Brawl Stars kapanıyor…” Birkaç gündür çok sık karşımıza çıkan bu tip haberlerin ne kadar gerçek olduğunu araştırdık…

Brawl Stars Ne Zaman Kapanıyor?

Aslında Brawl Stars ne zaman kapanıyor sorusunu sormadan önce, Brawl Stars kapanıyor mu sorusunu sormak daha doğru. Pek çok internet yayını Brawl Stars’ın kapanacağını, hatta 2021 Mayıs ayında kapanacağını iddia eden haberler yayınlasa da, ortada böyle bir durum olduğunu gösteren herhangi bir ipucu yok. Başka bir deyişle Supercell, Brawl Stars’ın kapanması ile ilgili bir açıklama yapmış değil. Bu da, Brawl Stars’ın kapanması gibi bir durum olmadığını gösteriyor. Yani Brawl Stars kapanıyor haberleri gerçeği yansıtmıyor.

Öte yandan, bugün halen büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan ve Supercell’e büyük paralar kazandıran Brawl Stars’ın kapanması için bir neden de görünmüyor. Bir şirketin, kendisine düzenli olarak para akıtan bir ürüne sahipken, bu ürünü durup dururken ortadan kaldırması pek mantıklı olmasa gerek.

Özetlemek gerekirse… Brawl Stars kapanıyor; Brawl Stars kapanış tarihi gibi haberlere denk gelirseniz, bunların gerçek olmadığını bilmenizde yarar var. Şu an için ne Supercell’in Brawl Stars için bir kapatma kararı var; ne de Brawl Stars oyuncularının oyunu bırakmaya niyeti var…

Brawl Stars Kapandıktan sonra nasıl oynayamaya devam edebilirsiniz?

Brawl Stars için henüz kapanma gibi bir durum gözükmese de bu ihtimale karşı hazırlıklı olmalıyız. Bunun için pek çok farklı çözüm bulunuyor ve tüm çözümleri sizler için derledik.
Brawl Stars ne zaman kapanıyor orası bilinmez ama merak etmeyin, Brawl Stars’ın alt yapısını kullanarak hazırlanmış pek çok farklı Brawl Stars modu mevcut. Tüm Modlu APKları sizler için derledik.

Brawl Stars Sonsuzluk Modu Güncel APK İndir 2021

sonsuzluk modu brawl stars

Brawl Stars sonsuzluk modu son zamanlarda çok rağbet gören hileli bir brawl stars modudur. Bu Modun içerisindeki karakterler aşarı şekilde güçlendirilmiş. Sevdiğiniz karakterin adeta Avengers Thanos’un sonsuzluk eldiveni takmış gibi güçlenmesini isterseniz doğru adresteniz ! Sürekli ulti atabilen Crow, taretlerini yanlarında gezdirebilen Jessie ve Pam, büyük büyük şişeler fırlatan Barley ve çok daha fazlası bu APK içerisinde. Sonsuzluk Modu APK son sürüm linki yazımızda…

Sonsuzluk Modu APK ve APP indirmek için tıklayın…


Nulls Brawl Alpha Son Sürüm – Orijinale En Yakın APK – Tüm Karakterler ve Kostümler

nulls brawl indir

Nulls Brawl Stars, tüm karakterleri, kostümleri saatlerce vakit ve para harcamadan elde etme şansı sunan özel bir Brawl Stars sunucusudur. Bu Server’da istediğiniz karakterleri hızlıca elde edebilir ve aynı server içindeki diğer oyuncularla oyunlara girebilirsiniz. Özel bir server olmasına rağmen Nulls serverında gruplara ve klanlara katılabiliyorsunuz. İster sürekli oynamak için, ister karakter denemek için Null Brawl Stars bize harika bir ortam sunuyor. Hayalinizdeki karakterin en güçlü halini oynamak artık çok uzakta değil!

Nulls Brawl Alpha APK için tıklayın


ReBrawl APK Son Sürüm

rebrawl apk indir

ReBrawl, Brawl Stars için en iyi özel sunucudur. Hileli Brawl Stars olarak da isimlendirebileceğimiz bu modlu APK da tüm karakterler ve kostümler açık! Sadece bununla da kalmıyor aynı zamanda daha önce hiç görmediğiniz birbirinden güzel yepyeni kahramanları ve kostümleri de içinde barındırıyor. İsterseniz El Primo Batman kostümüyle deneyebilirsiniz, isterseniz de içerisinde Minecraft dünyasından tanıyacağınız Steve ile Brawl Stars dünyasında nostalji yaşayabilirsiniz. Ayrıca ReBrawl sadece android cihazlarda değil IOS cihazlarda da çalışıyor! Sınırsız elmas ve altın dolu Rebrawl APK 30.231- Son Sürüm 2021 indirme linkini yazımız da bulabilirsiniz.

ReBrawl APK ve APP indirmek için tıklayın…

% 100 ücretsizdir, stabil serverları ile sınırsız kaynakların (altın, elmas kostüm vb.) keyfini çıkar! Tonlarca yeni özelliği etkinleştirir, böylece harika ve benzersiz bir deneyim yaşayın !

reBrawl, Supercell oyun hayranlarından oluşan küçük bir ekip tarafından geliştirilmiş ve modlanmıştır.
Orijinal oyun harika ve yeri doldurulamaz olsa da reBrawl, topluluk önerilerini takiben uygulanan yeni karakterler, görünümler ve haritalar sayesinde süper eğlencelidir.


Brawl Stars Avengers Mod Apk 2021

Brawl Stars Avengers

 

Brawl Stars Avengers Mod Apk 2021 Sınırsız PARA hileli supercell tarafından tasarlanan yaygın bir aktivite oyunudur. Hızlı tempolu çok oyunculu. Supercell, prosedür oyunları yaratan prensip ve popüler oyun oluşturma organizasyonudur. Avengers Brawl Stars APK indirme linki yazımızın ilerleyen kısımlarındadır. Siz de Kaptan Amerika, Iron-Man, Thor ve bir çok farklı Avengers karakterinin tadını Brawl Stars dünyasında çıkarın!

Brawl Stars Avengers APK indirmek için tıklayın…

Brawl Stars Avengers modu, karakterlerin Avengers karakteri olduğu oyun modudur. Kısacası tüm brawlerlar filmlerden aşina olduğumuz Avengers karakterleridir. Hal böyle olunca tüm oyuncular bu modu heyecanla denemek istiyor. Bilindik süper kahramanlarla oynamanın keyfi bir başka oluyor.


Retro Brawl Stars APK Son Sürüm

retro brawl stars indir

Retro Brawl Stars, oyuncuları Brawl Stars’ın önceki sürümlerine geri götürüyor. Brawl dünyasının eski sürümlerini yeniden yaşama fırsatı veren, Brawl Stars hayranları tarafından oluşturulmuş bir modtur. Retro Brawl APK içerisinde Brawl Stars’ın ilk zamanlarındaki sadeliğin getirdiği güzelliği bulabilirsiniz. Eski Brawl Stars uygulamasını yazımızın içindeki linkten indirebilirsiniz

Retro Brawl Stars APK indirmek için tıklayın…

Brawl Stars Bilgisayara Nasıl İndirilir ?

Brawl Stars kılavuzu: İpuçları Püf Noktaları ve Hileler

Brawl Stars Kupa Kasma Taktikleri

Brawl Stars En Güçlü 10 Karakteri görmek için tıklayın…

Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)