Valorant Agent 15 Astra’yı Açıkladı

Valorant Agent 15 Astra’yı Açıkladı ;Yeni VALORANT Ajanı Astra  ;Valorant, bir sonraki ajanının birçok kozmik yeteneğe sahip Gana’dan Denetleyici sınıfı bir ajan olan Astra olduğunu açıkladı.

Riot Games, oyuncular farklı yeteneklere sahip çeşitli temsilciler arasından seçim yapabildiğinden, bugünkü en büyük FPS oyunlarından biri haline Valorant’ı inşa etmeye devam ediyor. Valorant’ın bir sonraki ajanını açıkladığı için karakter kadrosu daha da genişlemek üzere.

Oyunun lansmanından bu yana Valorant’a dört yeni ajan eklendi; Yoru, Ajan 14, en son Bölüm 2, Perde 1’in başında piyasaya sürüldü. Son zamanlarda, Valorant hesapları, Agent 15’i birçok farklı sosyal medya platformunda satmaya başladı. ve ülke hesapları. Yıldızlar, uzay ve kozmik görünümlü el gibi tüm iltifatlarda ortak motifler vardı. Riot Games’in her Valorant ajanı için yaptığı bir gelenek olan yeni ajan için resmi oynatma listesi de yayınlandı.

Valorant Agent 15 Astra’yı Açıkladı

Valorant, Agent 15, yeni ajanı yeteneklerini gösteren heyecan verici bir fragmanla açıkladı. Astra, benzersiz bir kozmik kit ile Gana’dan yeni bir Kontrolör sınıfı ajan. Tüm temsilcilerin bir imza yeteneği, iki satın alınabilir yeteneği ve bir nihai yeteneği vardır. Astra için sarsıntı, duman, CC ve ardından duvara benzeyen bir ultisi varmış gibi görünüyor.

Astra, Yıldızları daha sonra farklı yeteneklerini etkinleştirmek için kullanabileceği Valorant haritalarının farklı alanlarına yerleştirebilir. Yerçekimi Kuyusu yeteneği, bir Yıldızı etkinleştirecek ve yakın bir alandaki tüm oyuncuları merkezine doğru çekecektir. Nova Pulse yeteneği, yakındaki oyuncular için bir sarsıntı yaratmak için bir Yıldız tüketecek. Bulutsusu yeteneği, geçici bir duman alanı oluşturmak için bir Yıldız kullanacak.

Fragmanın belki de en ilginç bigilerden biri, Astra’nın ulti yeteneği. “Kozmik Bölünme” olarak bilinen şey, Symmetra’nın Overwatch’tan geldiği noktayı akla getiriyor. Astra, haritanın tamamı boyunca opak bir kozmik bariyer haline gelecek bir çizgi seçerek taktik haritasını donatıyor. Görünüşe göre, düşman ajanları hala Kozmik Bölünme’den geçebilir, ancak diğer tarafta hiçbir şey göremeyecekler, bu her zaman bir risk olabilir.

Astra’nın yetenekleri

C, Q ve E yeteneklerini etkinleştirmeden önce, X yeteneği ile Astra’nın bazı Yıldızlarını gökyüzüne asmanız gerekir.

İşte Astra’nın yetenekleri:

C: Yerçekimi Kuyusu (Gravity Well)

Yerçekimi Kuyusu oluşturmak için C ile bir Yıldızı etkinleştirir. Bölgedeki oyuncular, patlamadan önce merkeze doğru çekilir, bu da tüm oyuncuların hala “kırılgan” içeride sıkışıp kalmasına neden olur.

Q: Nova Nabız (Nova Pulse )

Bir Nova Nabızını patlatmak için bir Yıldızı etkinleştirir. Nova Nabız kısa bir süre şarj olur, ardından bölgedeki tüm oyuncuları sarsarak saldırır.

E: Bulutsu (Nebula)

Bir Yıldızı bir Nebulaya (dumana) dönüştürmek için etkinleştirir.

F: Dağıt (Dissipate)

Dağıtmak için Yıldız üzerinde F’yi kullanın, bir gecikmeden sonra yıldızı envanterinize geri koyun ve yeni bir konuma yerleştirin.

Dağılma, geri dönmeden önce Yıldız’ın bulunduğu yerde kısa süreliğine sahte bir duman (Nebula) oluşturur.

X: Astral Form, Kozmik Bölünme ( Astral Form, Cosmic Divide)

Yıldızları birincil ateş anahtarınızla yerleştirebileceğiniz Astral Form’a girmek için X ile etkinleştirin. Astra, haritanın yukarıdan aşağıya görünümü için fiziksel bedenini geride bırakacak. Fiziksel bedeni bu formda savunmasız olacaktır.

Kozmik Bölünme yüklendiğinde, nişan almaya başlamak için ikincil ateşinizi Astral Formda kullanın, ardından iki konum seçmek için birincil ateşinizi kullanın. Sonsuz bir ışınlanma benzeri tünel, seçtiğiniz iki noktayı birbirine bağlar.

 

Bazı oyuncular Astra’nın yeteneklerine bir göz atabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilir, özellikle de zaman zaman flaşlar ve kalabalık kontrolü oyunu ele geçiriyor gibi göründüğünde. Umarım, Astra oyuna değerli bir katkı olacak kadar dengeli olacaktır. Ancak, 2 Mart’ta satışa sunulması planlandığından, oyuncuların Astra’nın gelmesi için çok uzun süre beklemesi gerekmeyecek.

Astra’nın tanıtımı Valorant’ı yeni, hatta kozmik yüksekliklere taşıyor. Riot Games, özellikle Valorant’ın espor sahnesinde kadınları canlandırma çabaları olacağı için, kadınların rahatça oynayacağı bir oyun yaratmakla çok ilgileniyor gibi görünüyor. Geliştiriciler oyun içi toksisiteyi ele almaya ve yeni ve heyecan verici içerikler yayınlamaya devam ettikçe, Valorant büyük olasılıkla büyümeye devam edecek.

Valorant artık PC’de mevcut.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)