Loop Hero: Rogue Rehberi

Loop Hero : Rogue Rehberi ; Rogue , sert ve hızlı çarpma etrafında inşa edilmiştir ve doğru şekilde kullanılırsa, muazzam derecede güçlü bir kahraman olabilir.

Loop Hero: Rogue Rehberi

Loop Hero, basit görünümlü, ancak sapkın bir şekilde derin, haydut benzeri, tür üzerinde bazı önemli şekillerde yenilikler yapan bir oyundur. Çağırma kalitesi konusunda endişelenmesi gereken en az biri dahil olmak üzere artan karmaşıklığa sahip üç sınıf vardır.

Rogue o sınıf değildir, ancak yine de endişelenmesi gereken çok şey vardır. Loop Hero’nun en karmaşık ikinci kahramanı olan Rogue, sert ve hızlı bir şekilde vurmaya, canavarları öldürmeye ve diğerlerinin çoğunu dışlayarak belirli bir hile yapmaya odaklanıyor. İşte oyuncuların Rogue’un benzersiz yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmasına ve ezilmemesine yardımcı olacak hızlı bir kılavuz.

Rogue Mekaniği

Bazı temel Loop Hero ipuçları ve püf noktaları Rogue için geçerlidir, ancak önemli bir şekilde farklılaştığı noktalar da vardır. Örneğin Rogue, savunma yerine saldırıyı vurgulayarak iki silah donatabilir. Bu aynı zamanda Rogue’un sahip olduğu doğuştan gelen vampirizmde de gösteriliyor ve her vuruşta iyileşiyor. Rogue hayatta kalmak için sert vurmalı ve hızlı vurmalıdır, bu yüzden Kaçınma da önemlidir.

Rogue ayrıca ekipman almak için benzersiz bir yönteme sahiptir: kupa. Düşmanları yenmek Rogue kupalarını alır ve kampa ulaştıktan sonra bunlar rastgele birkaç ekipman parçası için teslim edilir. Bunlardan birkaçı işe yaramaz, bu nedenle kar için Loop Hero öğelerinden kurtulmanız önerilir. Son olarak, Rogue, vampirizm, kaçınma ve saldırı hızı gibi büyük etkilerin birikmesine izin vererek, bu etkiyi veren her bir eşya için sahip oldukları herhangi bir etkiye% 10 bonus verir.

Benzer Yazılar: Loop Hero: Savaşçı Rehberi

Kullanılacak En İyi Kartlar

Özellikle erken oyunda Rogue olarak birçok eşya almak çok önemli, ancak Rogue’un bunu yapmasına izin verecek kartları. Doğru güverteyi paketlemek bu nedenle önemlidir. Daha fazla Loop Hero ekipman yuvası elde etmek için Arsenal şiddetle tavsiye edilir. Maze of Memories gibi diğer altın kartlar çok daha düşük bir önceliğe sahiptir.

Daha yaygın kartlar için, Örümcek Yuvaları ve Mezarlıklar iyi seçimlerdir, çünkü Rogue, Örümcekleri ve İskeletleri çok sayıda kart ve kupa (sırasıyla) için uçurabilir. Kum Tepeleri ve Çalılıkların (Çöl ve Orman) yanı sıra bir Nehir kıyısına yerleştirilmesi tavsiye edilir. Bu, düşmanın sağlığını düşürürken saldırı hızını artıracaktır. Son olarak, kampın yakınındaki bir Kan Korusu, çemberin patronunu% 15 sağlığa ulaştığında öldürecektir, bu zorlu bir dövüş için büyük bir nimettir. Düzgün bir şekilde uygulandığında, Rogue, Loop Hero’nun üç sınıfının tümü arasında kolayca en zor vurucudur.

Daha Fazla Oku : Loop Hero Tüm Kaynaklar Nelerdir ve Nasıl Elde Edilir?

Daha Fazla Oku : Loop Hero: İpuçları ve Püf Noktaları