Loop Hero: Önce Ne İnşa Etmeli?

Loop Hero: Önce Ne İnşa Etmeli? ;Bu kısa kılavuz, oyuncuların yolculuklarına devam ederken büyük avantajlar elde etmek için kullanabilecekleri bir Loop Hero inşa sırası içerir.

Loop Hero: Önce Ne İnşa Etmeli?

Oyuncular Loop Hero’da döngü boyunca ilerlerken, kamplarında yapılar inşa etmek için kullanılabilecek çeşitli kaynaklar kazanacaklar. Bu yapılar, kurulduklarında yeni kartların ve sistemlerin kilidini açmak gibi sayısız fayda sağlar ve gerçekten de hayranlara çalışmalarında önemli ölçüde yardımcı olurlar. Loop Hero’nun ilk aşamalarında binalarına nasıl öncelik vermeleri gerektiğini merak eden oyuncular için bu kılavuz bazı öneriler içermektedir.

Ancak bu tavsiyelere girmeden önce, oyuncuların nihayetinde Loop Hero’nun bina menüsünün altındaki tüm yapılara erişmek isteyeceklerini belirtmek önemlidir. Bu nedenle, hayranlar, farklı bir yola girmenin hayallerini bozduğunu fark ederlerse, aşağıda belirtilenlere kesinlikle bağlı hissetmemelidir. Aslında, oyuncular bu kılavuzda ayrıntılı olarak verilen inşa sırasının ürettiği sonuçlardan çoğunlukla memnun kalsa da, bu benzersiz roguelike’de bir kamp kurmak için tamamen geçerli olan birçok başka yaklaşım vardır.

Bu kurulduktan sonra, oyuncuların Herbalist’s Hut’ı ilk binaları yapmaları tavsiye edilir, çünkü bu onlara Potions in Loop Hero’ya erişim sağlar. Bu eşyalar, kahramanı düşük sağlık durumuna düştüklerinde otomatik olarak iyileştirir ve hayatta kalma yeteneklerini önemli ölçüde artırır. Bir seferde yalnızca sınırlı sayıda İksir taşınabileceği doğru olsa da, bir döngünün tamamlanmasıyla birkaç iksir yenilenir ve bu da onları bir oyuncunun erken oyun cephaneliğine çok güçlü bir katkı yapar.

Loop Hero: Önce Ne İnşa Etmeli?
Loop Hero: Önce Ne İnşa Etmeli?

Benzer Yazılar : Loop Hero: Savaşçı Rehberi

Oradan, oynayanların, yeterince canavarı öldürdükten sonra “özel özellikler” kazanma yeteneğinin kilidini açan Gymnasium’a gözlerini dikmeleri önerilir. Bu özellikler çeşitli efektler sağlar, hücumu iyileştirir, savunmayı artırır ve çok daha fazlasını yaparak oyunculara koşuları boyunca büyük avantajlar sağlar. Özellikle Gymnasium’u inşa eden Loop Hero hayranları, HP’yi geri kazandıran ve nadir ödüller için tamamlanabilen görevler sunan Köy kartını da kazanacaklar.

Bu iki yapı inşa edildiğinde, oyuncular biraz daha fazla hayatta kalma, bir başlangıç ekipman seti ve güçlü Blood Grove kartı için dikkatlerini Field Kitchen ve Smithy’ye çevirebilirler. Daha sonra, eser toplamaya başlamak için bir Tedarik Deposu ve Çamur Kulübeleri kurarak ilk inşa aşamasını kapatabilirler. Bu noktada, işler gerçekten açılıyor ve hayranlar bir İzabe Makinesi inşa etmek ve Loop Hero’da daha fazla ekipman yuvası kazanmak veya tamamen başka bir şeyin peşinden gitmek isteyip istemediklerine karar verebilirler.

Daha Fazla Oku: Loop Hero Oyun inceleme – Detaylar ve Oynanış

Daha Fazla Oku: Loop Hero: İpuçları ve Püf Noktaları