Fortnite Lara Croft Nerede ?

Fortnite Lara Croft

Fortnite Lara Croft Nerede ? Fortnite Lara Croft , Fortnite’a bir NPC olarak eklendi ve bu kılavuz, oyunculara Tomb Raider kahramanını nerede bulabileceklerini gösteriyor.

Geçtiğimiz yıl boyunca Fortnite, popüler dış franchise’lardan mümkün olduğunca çok sayıda video oyunu karakterini kendi başına getirmeye kararlı görünüyordu. Fortnite’ın etkileyici crossover kadrosu, bu sezonun Lara Croft‘un eklenmesiyle daha da büyümeye devam ediyor.

Tomb Raider kahramanı başlangıçta Fortnite Sezon 6’nın Battle Pass görünümlerinden biri olarak tanıtıldı. Kahraman arkeoloğun kozmetikleri, hem aqua tank üstü hem de şortlarıyla “klasik” görünümünü ve en son Square Enix tarafından üretilen yeniden başlatma üçlemesinden görünüşünü içeriyor. Square Enix, son oyunların estetiğini serinin önceki girişleriyle birleştireceği varsayılan başka bir Tomb Raider oyununun geliştirilmesinden bahsetti.

Lara Croft’un Fortnite’daki Konumu Nerede?

Yeni bir görünüm olmasının yanı sıra, Fortnite Lara Croft şu anda oyuncuların haritanın belirli bir bölümünde dolaşırken bulabilecekleri oynanamayan karakterlerden biridir. Fortnite’ın tüm NPC’leri gibi, oyunculara Altın Külçe kazanmak için tamamlanabilecek çeşitli görevler sunuyor. Ayrıca artık hemen hemen her oyuncunun eline geçirmek isteyeceği bir şeye sahip.

Oyuncular onu bulmak için haritanın kuzeybatı bölgesine, yani Stealthy Stronghold’a gitmek isteyecekler. Harabelerle dolu yoğun, orman benzeri bir ortam olan, Lara’nın içinde bulunduğu tipik ortamı taklit eden konum en uygun olanıdır. Bulunduğu merkezin solundaki binada baskın yapılabilecek mezar yokken, öneriyor oyunculara farklı bir hazine: yeni Grappler Bow.

Fortnite Lara Croft

Grappler Bow, 2.5x kafadan vuruş çarpanıyla atış başına 89 hasar veren yeni ve güçlü bir Egzotik silahtır. Ancak onu Fortnite’ın diğer yaylarından gerçekten ayıran şey adında – yakalanma yeteneği. Grappler Bow, geçmiş sezonlardan kalma çeneli tüfekten büyük bir gelişme olan Grappler Bow, neredeyse her şeye, hatta rakiplere bile tutunma yeteneğine sahiptir.

Kavga sırasında anında yükseklik ölçeklendirebilmenin veya yakın mesafeleri ölçekleyebilmenin yanı sıra, kavga, oyuncuların düşme mesafesi ne olursa olsun düşme hasarı almasını engeller. Bu, oyuncular için vazgeçilmez bir mekanik olduğunu kanıtlayabilir, o kadar ki, başka bir Egzotik silahta olduğu gibi, bazılarının onu rekabetçi çalma listelerinden kaldırmayı düşünebileceği bir şans var.

Oyunculara görevler ve Egzotik silahlar sunmanın ötesinde, oyuncular yakında Horizon Zero Dawn’ın Aloy’unun yanında özel bir sınırlı süreli modda ikonik karakter olarak oynama şansına sahip olacaklar. “Team Up! Aloy ve Lara LTM” başlangıçta 16 Nisan için planlanmıştı, ancak seçilebilir bir seçenek olarak görünmesini engelleyen bir aksaklık nedeniyle 23-25 ​​Nisan’a kadar ertelendi.

LTM’de, Aloy oyuncusu Yay silahlarıyla sınırlıyken, Lara Croft olarak takım arkadaşı Dual Pistols ile sınırlı kalacağı bir Duos maçında Aloy veya Lara Croft gibi oyunculara sahip. Oyuncuların seçimleri ciddi şekilde sınırlı olacağından, silahların işlenmesi ve yükseltilmesi de LTM’nin ana odak noktası olmayı amaçlamaktadır.

Fortnite Lara Croft ‘u ve onun süslü yeni Egzotik silahını bulmak oldukça kolay bir iş olsa da hayatta kalmak farklı bir hikaye olabilir. Daha dün piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, Stealthy Stronghold büyük olasılıkla Grappler Bow’u yakalamaya çalışan oyuncularla dolu olacak. Sınırsız iyileştirme hatası gibi bir şeyden yararlanmak, erken eleme ile zafer royası arasındaki fark olabilir.