PUBG Mobile En İyi Taarruz Tüfekleri – PUBG Mobile Taarruz Tüfeği

PUBG Mobile En İyi Taarruz Tüfekleri ; ,PUBG Mobile Taarruz Tüfeği , taarruz tüfeği pubg hangisi , pubg taarruz tüfeği ; PUBG Mobile’daki en iyi taarruz tüfeklerini listeledik.

PUBG Mobile Taarruz Tüfeği Nedir?

Taarruz ya da diğer bir deyişle saldırı tüfekleri; orta-yüksek cephane kapasitesine sahiptir. Orta mesafeden atış edebilir ve yalnızca SMG’ler tarafından aşılabilen bir yüksek atış oranına sahiptir. Oyunda taarruz tüfekleri tüm silahların merkezi yani orta noktasıdır.

PUBG Mobile Taarruz Tüfekleri Hangileri?

PUBG Mobile’daki taarruz tüfeklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 1. M416
 2. AUG 43
 3. Beryl
 4. G36C
 5. M16A4
 6. AKM
 7. SCAR-L
 8. Mutant
 9. QBZ95
 10. Groza

PUBG Mobile En İyi Taarruz Tüfekleri 2021

Sıraladığımız silahlar arasından en iyi olanları ise şu şekildedir (fakat bu silahlar duruma göre değişiklik gösterebilir.) :

 • Groza
 • AKM
 • M416

Groza

 • Groza PUBG Mobile’da bulunan en iyi taarruz tüfeği olarak bilinir. Yüksek bir atış gücüne sahip olmakla birlikte, uzak mesafeden yapılan atışlar bazen isabetli olmayabilir.
PUBG Mobile Taarruz Tüfeği

AKM

 • PUBG Mobile’da en çok tercih edilen bir diğer silah da AKM’dir. Tıpkı Groza gibi 7.62 mühimmat kullanır ve 60 menzile sahiptir. Düşmanlara ciddi hasarlar verebilir, ancak yine de kullanımı zor bir silah olabilmektedir.

PUBG Mobile Taarruz Tüfeği

M416

 • PUBG Mobile’ın en çok kullanılan bir başka silahı olan M416, beş bağlantı yuvasına sahiptir. Orta menzilli savaşlarda stabil olmaktadır. 5.56 mm mermi kullanır, 41 hasar verir ve toplamda 56 menzile sahiptir.
PUBG Mobile Taarruz Tüfeği
pubg taarruz tüfeği