PUBG Mobile Nasıl Güncellenir?

PUBG Mobile Nasıl Güncellenir? ;Her gün milyonlarca kişi tarafından oynanan PUBG Mobile, güncellemeyle gelecek yeni özelliklerinin etkisiyle oyuncu kitlesini artırmayı hedefliyor.

PUBG Mobile güncelleme nasıl yapılır diye aklınıza takılıyorsa rehber niteliği taşıyan bu yazımızda her şeyi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

PUBG Mobile Nasıl Güncellenir ?

PUBG Mobile sık güncelleme yapan bir oyunudur. Oyuna sürekli olarak yeni haritalar, görevler, özellikler, silahlar, araçlar vs. dahil edilir.

Böylece daima keşfetmeye açık ve dinamik olur. PUBG Mobile nasıl güncellenir sorunun cevabı şöyledir:

PUBG Mobile Nasıl Güncellenir – Android

  • Öncelikle Play Store’a gidin.
  • Ardından uygulamalarınızın ardından PUBG Mobile’ı bulun. Arama çubuğuna PUBG Mobile yazarak da bulabilirsiniz.
  • Bulduktan sonra PUBG Mobile simgesine tıklayarak oyun sayfaya girin.
  • Ekranda bulunan ‘Güncelle’ butonuna basarak güncelleştirme işlemini başlatın.

PUBG Mobile Nasıl Güncellenir – iOS

PUBG Mobile sadece Android işletim sistemine sahip cihazlara özgü bir oyun değildir. iOS cihaz sahibi olan kişiler de PUBG Mobile’ı App Store’dan indirerek oynayabilir.

iOS cihazlarda PUBG Mobile güncelleme yapmak Android cihazlarla çok benzerdir. Android cihazlardan farklı olarak yapmanız gereken tek şey; ilk adımda Play Store’a gitmek yerine App Store’a gitmektir. Ardından yukarıda yer alan adımları aynen takip edebilirsiniz.

PUBG Mobile Nasıl Güncellenir – PC

PUBG Mobile, Tencent Gaming Buddy emülatörü aracılığıyla bilgisayarlarda da oynanabiliyor. Emülatör üzerinden PUBG Mobile’ı güncelleştirmek bazı oyuncular için sıkıntılı bir durum olabiliyor. Bilgisayarda PUBG Mobile güncelleme nasıl yapılır sorusunun cevabı şöyle;

  • Öncelikle bilgisayarınızda PUBG Mobile oyununu açın.
  • Oyunu açtığınızda ekranda yeni güncelleme olduğunu, güncellemenin boyutunu ve özelliklerini anlatan bir mesaj ekranı olacaktır.
  • Bu ekranda yer alan ‘Güncelle’ butonuna tıklayarak güncelleme işlemini başlatın. Güncelleme bitene kadar bilgisayarınızı kapatmayın.

PUBG Mobile’e güncelleme geldiği halde oyun açıldığınızda sizin ekranınızda görünmüyorsa güncelleme otomatik olarak ekranınıza düşmüyor demektir. Bu yüzden öncelikle emülatörünüzü güncelleştirmeniz gerekir.

Daha Fazla Oku ;

PUBG APK ;

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)