Pokémon Legends: Arceus : Scyther nasıl Scizor’a evrimleştirilir?

Scyther ve Scizor uzun zamandır Pokémon serisinin bir parçasıydı ve şimdiye kadar birincisinin ikincisine dönüşme şekli aynı kaldı. Tipik olarak, Scizor’a dönüşmesi için bir Metal Kaplama ile donatılmışken Scyther’ı takas etmeniz gerekir. Ancak Pokémon Legends: Arceus bu süreci biraz düzene sokar. Pokémon Legends: Arceus’ta Scyther’i Scizor’a nasıl dönüştüreceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

İlk olarak, yine de Metal Kaplama öğesine ihtiyacınız olacak. Uzay-zaman çarpıtmaları sırasında bir tane bulma ihtimaliniz çok düşük, ancak hemen bir tane istiyorsanız, Jubilife Köyü’ndeki Ticaret Merkezinden her zaman bir Metal Kaplama satın alabilirsiniz. Metal Coat’unuzu aldıktan sonra çantanızı açın ve Metal Coat’u Scyther’ınızda kullanın. Pokémon daha sonra Scizor’a dönüşecek. Burada kimseyle ticaret yapmak zorunda değilsin, bu oldukça güzel bir yaşam kalitesi değişikliği.

Pokémon Legends: Arceus ayrıca Scyther: Kleavor için geliştirilmiş yeni bir form sunuyor. Scyther’ı Kleavor’a nasıl evrimleştireceğinizi veya bu evrim için gerekli olan Black Augurite’i nereden alacağınızı merak ediyorsanız , Pokémon Legends: Arceus haberimize göz atın. Hisui bölgesinde hangi keşfedilmemiş Pokémon’u bulacağınızı merak ediyorsanız , oyundaki her yeni Pokémon’un bir listesini de derledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)