Stardew Valley: Bullhead Nasıl Yakalanır – Nerede Bulunur?

Stardew Valley: Bullhead Nasıl Yakalanır – Nerede Bulunur? ; Bullhead, Stardew Valley‘deki Topluluk Merkezini tamamlamak için önemli bir balıktır, ancak yakalamak veya bulmak çokta zor değildir.

Bullhead, Stardew Valley‘de bazı köylü görevleri ve Topluluk Merkezini tamamlamak için gerekli olan yaygın bir balıktır. Neyse ki yakalamak zor değil.

Stardew Valley: Bullhead Nasıl Yakalanır – Nerede Bulunur?

Oyuncular muhtemelen Stardew Valley oyunlarında Bullhead’i erken bulacaklar çünkü her mevsimde bulunabilirler. Stardew Valley’de erken ve kış mevsiminde balık tutmak, oyuncu yalnızca mahsullerden yeterince gelir elde edene kadar önemlidir. Ancak ondan önce, tohumlar biraz pahalı görünecek ve küçük miktarlarda değişim elde etmenin en kolay yolu, balık o kadar değerli olmasa bile balığa çıkmaktır. Zor olan kısım, Stardew Valley’in bazı oyuncuların sevdiği ve diğerlerinin nefret ettiği balıkçılık teknisyenine alışmaktır, ancak dik bir öğrenme eğrisiyle birlikte gelir.

Neyse ki Bullhead’i yakalamak zor değil; pürüzsüz bir yüzme şekline sahiptir ve genellikle ani hareketler yapmaz. Her mevsim dağ gölünde bulunabilir. Bullhead’in ayrıca çarşamba günleri Krobus’un dükkanında rastgele görünme şansı var. Ne yazık ki Bullhead ve ürünü Roe, Super Cucumber ve Super Cucumber Roe gibi oyundaki diğer balıklarla karşılaştırıldığında karlı değildir, bu nedenle Bullhead’leri çiftlik havuzunda diğer balıklara göre tutmaya değmez.

Stardew Valley: Bullhead Nasıl Yakalanır? Nerede Bulunur?

Ancak Bullhead, Topluluk Merkezindeki Balık Tankını tamamlamak için çok önemlidir. Bullhead’in göründüğü tek Bundle Lake Fish Bundle’dır ve Largemouth Bass da dahil olmak üzere Lake Fish Bundle’ın geri kalanından yakalanan ilk paket olacaktır. Stardew Valley’in 1.5 güncellemesinin ardından ek remiks edilmiş paketlerde görünmüyor.

Aksi takdirde Bullhead, Stardew Valley‘de oldukça önemsiz bir balıktır, Animal Crossing: New Horizons’taki Levrek gibi; oyuncular dağda başka, daha nadir balık aradıklarında ortaya çıkmayı sever. Her balık gibi, Maki Ruloları, Kaliteli Gübre ve Sashimi yapmak için kullanılabilir. Emily’nin dikiş makinesinde Bullhead’i Kumaşla birleştirmek, boyanamayan bir Balık Yeleği yapar.

Göl Balığı Paketi, Gece Balık Tutma Paketi veya Okyanus Balığı Paketi gibi diğerlerinden çok daha kolay bir Balık Tankı Paketidir, çünkü bu balıkların çoğu yalnızca yağmur yağarken ortaya çıkar ve başarılı bir şekilde yakalamak çok daha zordur. Ancak Lake Fish Bundle’ı tamamladıktan sonra, oyuncular çabaları için bir Dressed Spinner ile ödüllendirilecekler.