Fortnite Grappler Bow Nasıl Elde Edilir?

Fortnite Grappler Bow Nasıl Elde Edilir? ; Fortnite, yeni bir güncellemede Grappler Bow şeklinde yepyeni bir Egzotik silah ekliyor ve bu kılavuz onu nasıl elde edeceğinizi gösteriyor.

Fortnite, çeşitli silah cephaneliğine gelince, çoğu battle royale oyunundan biraz daha fazla düşünmeye meyillidir. Oyun daha önce Cupid’s Crossbow şeklinde yay ve ok tipi silahlara sahipken, Yaylar (ve birçok çeşidi) mevcut Fortnite sezonunda Keskin Nişancı Tüfeği’nin uzun menzilli bir alternatifi olarak eklendi.

Epic Games‘in popüler, ücretsiz oynanabilen battle royale’si şu anda 6. Sezonun yaklaşık yarısında bulunuyor. “Primal” olarak adlandırılan yeni sezon, oyunun metasında tavuklar, kurtlar gibi faunanın eklenmesi de dahil olmak üzere bir dizi değişiklik gördü. ve son zamanlarda dinozorlar. Sezon 6 ayrıca, oyuncuların Primal ve Mechanical Bow’larını Primal Flame Bow, Mechanical Shockwave Bow ve daha fazlası gibi şeylere yükseltmelerine olanak tanıyan, özellikle yaylara elverişli bir ilk silah üretim sistemi getirmiştir. Şimdi Fortnite, Grappler Bow ile oyuna bir yenisini daha ekliyor.

Fortnite Grappler Bow
Fortnite Grappler Bow

Fortnite Grappler Bow Nasıl Elde Edilir?

Yeni silahı bugün bir güncelleme ile ekleyen Fortnite Grappler Bow, işlenemeyen tek yay olması nedeniyle benzersizdir. Grappler Bow, bir Egzotik olarak sınıflandırılır ve bu nedenle yalnızca belirli bir NPC’den satın alınabilir. Yeni Egzotik ucuza gelmediği için oyuncular Altın Külçe stoklarında olduğundan emin olmak isteyecekler. Grappler Bow’u envanterlerinde güvenceye almak için şu adımları takip edebilirler:

  • Haritanın kuzeybatı bölgesinde bulunan Stealthy Stronghold’a uğrayın
  • Taş kalıntıların bulunduğu merkeze doğru arazi
  • Tomb Raider’ın Lara Croft’unu bulun ve konuşun
  • Grappler Bow karşılığında 500 Altın Külçe ödeyin

Grappler Bow, 2.5x kafadan vuruş çarpanıyla atış başına 89 hasar veren oldukça güçlü bir silahtır. Ancak onu Fortnite’ın diğer yaylarından gerçekten ayıran şey adında – yakalanma yeteneği. Grappler Bow, geçmiş sezonlardan kalma çeneli tüfekten büyük bir gelişme olan Grappler Bow, neredeyse her şeye, hatta rakiplere bile tutunma yeteneğine sahiptir. Kavga sırasında anında yükseklik ölçeklendirebilmenin veya yakın mesafeleri ölçekleyebilmenin yanı sıra, kavga, oyuncuların düşme mesafesi ne olursa olsun düşme hasarı almasını engeller. Bu, oyuncular için vazgeçilmez bir mekanik olduğunu kanıtlayabilir, o kadar ki, başka bir Egzotik silahta olduğu gibi, bazılarının onu rekabetçi çalma listelerinden kaldırmayı düşünebileceği bir şans var.

Grappler Bow, Fortnite’ın son zamanlarda oyuna sunduğu tek silah değil. Bu ayın başlarında Epic Games, Recycler Gun’ı ekledi. Recycler, adından da anlaşılacağı gibi, hemen hemen her türlü materyali emme ve cephaneye geri dönüştürme yeteneğine sahiptir. Geri dönüştürülen malzeme, “hurda bomba” adı verilen patlayıcı mermilere dönüşecek. Malzemenin türü Recycler atışlarının ölümcüllüğünü etkilemeyecek, böylece oyuncular gördükleri hemen hemen her şeyi vakumlayabilirler. Recycler’ın Grappler Bow gibi bir Egzotik sınıfı olmasa da, oyuncular silahın Mythic versiyonunu ele geçirmeye çalışabilirler, ancak ancak Spire Assassin’i yenebilirlerse.

Grappler Bow‘un eklenmesi, özellikle rekabetçi oyuncular için yepyeni bir strateji düzeyi ekler. Bugün piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, Stealthy Stronghold, Exotic Bow’u yakalamaya çalışan oyuncularla dolu olacak. Sınırsız iyileştirme hatası gibi bir şeyden yararlanmak, hızlı bir eleme ile bir zafer royası arasındaki fark olabilir.

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)