En İyi İPhone Oyunları Güncel -2021

En İyi İPhone Oyunları Güncel -2021 ;Mobil oyunlar yoğunlaşırken, mobil bir oyuncuysanız iPhone’dan daha iyi bir telefon satın alamazsınız. Apple App Store’da bulunan bir milyondan fazla iPhone uygulamasıyla, iPhone’daki oyun seçenekleri neredeyse sınırsızdır. Ancak en iyi iPhone oyunlarını bulmak her zaman kolay değildir.

Şanslısınız ki, size en iyi iPhone oyunlarından bazılarını sunmak için yoğun oyun denizinde sıralama yapmanın yükünü üstlendik. iOS cihazınızda bulabileceğiniz en iyi oyunlar listemize bir göz atın.

Ingress Prime

 

En İyi İPhone Oyunları Güncel -2021
En İyi İPhone Oyunları Güncel -2021

Çoğumuza şu anda yalnızca sınırlı bir süre için izin veriliyor, bu nedenle en iyi hareket halindeyken oynanan bir oyunla dışarıda geçirdiğiniz zamanın çoğunu geçirin. Ingress Prime, Ingress serisinin ikinci oyunu ve Pokémon Go’nun ruhani kardeşleri. Ancak iki oyun, dışarıda oynanma ihtiyacının dışında daha farklı olamazdı. Ingress Prime’da, ulusunuzun dünya üzerinde üstünlük kazanması için olabildiğince fazla Egzotik Madde toplamakla görevlendirildiniz. Portalları devralın ve mutlak kontrol elde etmek için çok ihtiyacınız olan Kontrol Alanlarını oluşturmak için onları birbirine bağlayın.

Pokémon Go

En İyi İPhone Oyunları Güncel -2021
En İyi İPhone Oyunları Güncel -2021

Bu klasiğin listeye geri dönmesinin çok uzun sürmeyeceğini biliyorduk. Şimdi biraz ilerliyor, ancak Pokémon Go birçokları için kesin bir favori olmaya devam ediyor. Tatbikatı biliyorsunuz: Dışarıda gidin, Pokémon’u yakalayın, onları eğitin ve yakındaki spor salonlarına gidin. Başarılı olursanız, onları yeni yönetim altında, hatta sizinki olan yönetim altında bile yapabilirsiniz! Aralarından seçim yapabileceğiniz ve yakalayabileceğiniz devasa bir canavar kataloğuyla, her zaman bulabileceğiniz yeni bir şeyler vardır ve biraz geçtiyseniz, Pokémon’a olan sevginizi yeniden kazanmak için bu şansı değerlendirebilirsiniz.

Star Wars: KOTOR II 

En İyi İPhone Oyunları Güncel -2021
En İyi İPhone Oyunları Güncel -2021

Orijinal Star Wars: Knights of the Old Republic, tüm zamanların en iyi hikaye odaklı oyunlarından birinin limanıdır ve şimdi devam filmi de mevcuttur. İlk sorulan fiyat oldukça yüksek , ancak bu iPhone’unuzda çalışan tam bir PC oyunudur ve bu türdeki diğer bağlantı noktaları gibi, paranız için çok fazla oyun alırsınız. Hikaye, ana Star Wars hikayesinden binlerce yıl önce geçiyor ve savaşan Jedi ve Sith’in hikayesini anlatıyor. KOTOR II’de Sith’ler Eski Cumhuriyet’i ezmeyi neredeyse başardı ve şimdi Güç ile mücadele eden yalnız bir Jedi olarak, Cumhuriyet’in tek şansı sizsiniz.

League of Legends: Wild Rift

En İyi İPhone Oyunları Güncel -2021
En İyi İPhone Oyunları Güncel -2021

League of Legends, dünyanın en büyük oyunlarından biridir ve artık iPhone’unuzda oynayabilirsiniz. Daha önce LoL oynadıysanız, ne bekleyeceğinizi bilirsiniz – şampiyonunuzu seçin ve haritayı yukarı taşımak ve rakibinizin üssüne girmek için beşe beş bir savaşta diğer dört oyuncudan oluşan ekibinize katılın. Bu basit bir formül, ancak mobil çevrimiçi savaş arenası (MOBA) da kurnaz bir şekilde derin ve kısa sürede seçtiğiniz şampiyon için taktikler arayacaksınız. Oynamak ücretsizdir, bu nedenle herhangi bir şampiyona erişmek için ödeme yapmanız gerekmez. Bunun yerine, oyunu oynayarak zamanla bunların kilidini açabilirsiniz.

Orwell’s Animal Farm 

Bu, App Store’da “Oyunlar” altında görmek tuhaf bir şey, ancak şaşırtıcı derecede iyi. George Orwell’in klasik Hayvan Çiftliği hikayesi bir oyun ortamına iyi bir şekilde çevrilir ve artık Orwell’in Sovyetler Birliği’ndeki yolsuzluk ve totalitarizme yönelik sert eleştirisini oynayabilirsiniz. Pekala, etkileşimli bir deneyimden daha az bir oyun, gerçekten, ama burada eğlenilecek çok şey var.

Chess — Play & Learn

Her zaman daha fazla satranç oynamak istediyseniz, ancak etrafındaki oldukça göz korkutucu atmosfer yüzünden ertelendiyseniz, Satranç – Öğren ve Oyna’yı bir deneyin. Hem insan hem de yapay zeka (AI) olmak üzere çok çeşitli rakiplere karşı oynayabilir ve bilgisayar kontrollü bir rakip seçerseniz, kolay bir rakip seçtiğinizden emin olabilirsiniz (yeni başlıyorsanız), uyarlanabilir rakip (denemek ve size meydan okumak için zorluklarını değiştirecek olan) veya bir büyük usta (becerinizi geliştirmek istiyorsanız). Ücretsiz oynayabilirsiniz, ancak diğer bonusların yanı sıra sınırsız bulmacalar, daha fazla ders ve oyun analizi sunan farklı üyelik kademeleri için ödeme yapabilirsiniz.

Legends of Runeterra

Görünüşe göre bugünlerde her oyunun bir takas kart oyunu spin-off’u olması gerekiyor – ancak Legends of Runeterra kadar iyi olsalar da şikayet etmeyeceğiz. League of Legends dünyasında geçen Legends of Runeterra, diğer oyuncularla savaşırken hem klasik LoL şampiyonlarını hem de yeni karakterleri toplamanızı sağlıyor. Diğer toplanabilir kart oyunlarının aksine, rakibinizin oyununa kendi oyununuzla karşılık vermenizi sağlayan dinamik oynanışa ağır bir vurgu vardır, böylece sadece oturup başkasının sırasını alırken izlemeyeceksiniz. Bu türdeki diğer birçok oyun gibi, koleksiyonunuzu artırmak için ödeme yapabilir veya oynadıkça kartlar kazanabilirsiniz.

Subway Surfers

“Sonsuz koşucu” türü, bir mobil oyun temelidir ve Subway Surfers, türlerin en sıradan ve en eğlenceli halindeki en güncel oyun. Önerme basit – metroda koşun, arabalar arasında atlayın, bozuk para toplayın ve düşmekten kaçının. Basit, ama yine de çok eğlenceli.

Ink Inc.

Dövme sanatçısı olmak için özel bir beceri setine ihtiyacınız var, ancak Ink Inc.’de böyle değil. Müşterinizin istediği dövmeleri doldurun ve bekleyen deriye dövme yapabileceğiniz yüzlerce potansiyel şablonla işinizi büyütün. Bu kesinlikle kalpte bir ürpertici oyun – her dövme şablonla oluşturuldu ve sizin işiniz sadece çizgiler arasını renklendirmek ve her şeyi mahvetmediğinizden emin olmak. Yani gerçekten, bu bir sayılarla boyama simülatörü, ancak bunda sorun yoksa, o zaman buna bayılacaksın.

Genshin Impact

Dünyayı kasıp kavuran ve geniş bir kitleye “gacha” türünü tanıtan, 2020’nin beklenmedik başarısı. Esasen, The Legend of Zelda: Breath of the Wild ile aynı damarda bulunan bir açık dünya, ücretsiz keşif aksiyon oyunu olan Genshin Impact, geniş bir açılabilir karakter listesi, çok çeşitli sihirli güçler ve daha kalabalık bir dünya ekler. Oyunun derin RPG öğelerine ve ilgi çekici hikayeye dalırken devasa haritada tırmanın, savaşın ve kayarak ilerleyin. Bu Wild of the Wild kopyası değil, Genshin Impact kendi başına yasal olarak harika bir oyun olarak görülmeyi hak ediyor ve iPhone’unuzdan oynayabilirsiniz.

Gwent: The Witcher Card Game

The Witcher 3’e kilitli olarak sayısız saatler geçirdiyseniz, muhtemelen bağımlılık yapan Gwent yan oyununda olması gerekenden çok daha uzun süre batmışsınızdır. Gwent artık iPhone’unuz için bağımsız bir oyun olarak mevcut. En sevdiğiniz Witcher kahramanlarını toplayın ve bilgisayarla veya diğer oyuncularla savaşın. Ana oyunu indirmek ücretsizdir, ancak ek kart paketleri satın almak istiyorsanız ödeme yapmanız gerekecektir.

Among Us!

Birkaç ayda bir, interneti ateşleyen anın bir oyununu görüyoruz.Sevilen Kurtadam / Mafya formatına dayanan basit oyun, kültürel bir simge haline geldi ve nedenini görmek kolay. Oyun, uzay boşluğunda çalışmasını sağlamak için birlikte çalışan bir uzay gemisinde dört ila 10 oyuncu görür. Ancak herkes göründüğü gibi değil ve bu oyuncuların belirli bir kısmı aslında sahtekarlardır, gemiyi sabote etmek ve olabildiğince çok oyuncuyu öldürmek için oraya yerleştirilmiştir. Kimse kime güveneceğini bilemezken, sahtekarın kim olduğunu bulabilir misin ve o kişinin gemiyi sabote ettiğini gördüklerini söylediklerinde arkadaşına güvenebilir misin yoksa sana yalan mı söylüyorlar? En güzel entrika, Among Us; Android, iOS ve PC arasında karşılıklı oynanışa sahiptir ve internette veya yerel olarak oynayabilirsiniz.

Among Us Benzeri En İyi 12 Oyun 2021

Among Us Nasıl Oynanır ? 2021 Taktikleri

The Sims Mobile

Bu oyunun ne olduğunu tahmin etmek zor değil – bu The Sims ve mobil cihazlarda. Uzun soluklu yaşam simülatörünün hayranıysanız, muhtemelen bu oyuna çoktan dalmış ve tüm seviyelerinin en iyisini oynamışsınızdır. Ancak Sims serisinde yeni iseniz, bilmeniz gereken tek şey The Sims’in küçük insanlara patronluk taslayarak başka bir hayat yaşamanıza izin vermesidir. Yemek yediklerinden, uyuduklarından, çalıştıklarından ve kendilerine baktıklarından emin olmak size kalmış. Bu sıkıcı görünebilir, ancak nesiller boyu ne kadar hatalı olduğunuzu size bildirmekten mutluluk duyacaktır. Sims Mobile, anlık reflekslere ihtiyaç duymadan çok fazla endişelenmeden zaman geçirebileceğiniz sakin ve eğlenceli bir mobil oyundur. Oynaması ücretsizdir, ancak oyun içi mağazada bir dizi mikro işlem bulunduğunu unutmayın.

Brawlhalla

Açıklamasına göre, Brawlhalla bir “platform dövüş oyunu” dur. Bizim ilgilendiğimiz kadarıyla, oldukça güçlü bir Smash Bros. klonu. Bir karakter seçin ve hedefin sahneden en son çıkan olmak olduğu 2D tarzı bir kavgada oyuncu tarafından kontrol edilen yedi adede kadar diğer karaktere katılın. Çok eğlenceli ve başlangıçta göründüğü kadar korkutucu değil.

Minecraft

Minecraft on iOS

Minecraft’ın ne olduğunu bilmiyorsanız, çok iyi vakit geçirmek üzeresiniz. Minecraft, şüphesiz, son on yılın en büyük oyunlarından biridir. Esasen hayatta kalma türünün kitlesel popülaritesini başlatan Minecraft, sizi kutuya dayalı bir dünyaya götürür ve size hayatta kalmanızı ve inşa etmenizi söyler. İlk kazmanızı yaratmanın ve ağaçları yumruklamanın mütevazı başlangıcından, yakında kendinize bir ev inşa edecek, bir çiftlik kuracak ve hatta diğer ürkütücü boyutlara maceraya atılacaksınız. Sadece Creepers’a dikkat edin – bir tane bulduğunuzda anlarsınız.

En İyi İPhone Oyunları Güncel -2021 yazımız şimdilik bu kadar güncel oyun listelerini kaçırmamak için sitemizi takip edin…

 

Çocuklar İçin En İyi Video Oyunları

Minecraft Benzeri En İyi 15 Oyun 2021