Arkadaşlarla Oynanabilecek En İyi Online Oyunlar

Arkadaşlarla Oynanabilecek En İyi Online Oyunlar ; Animal Crossing: New Horizons’da arkadaşınızın adasını ziyaret etmekten, Borderlands 3’teki çorak toprak kötülerini vurmak için onlarla ekip kurmaya kadar, arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayabileceğiniz en iyi oyunlar PC, Xbox Series X, PlayStation 5 ve daha pek çok şeyde saatlerce eğlence sunar.İşte Evde Arkadaşlarla oynanacak en iyi PC  oyunlar …

Video oyunları birbirinden kilometrelerce uzakta bile arkadaşların oynamasına, rekabet etmesine ve hatta sanal olarak takılmasına izin verir.Aşağıda rekabetçi ve işbirliğine dayalı oyun seçeneklerimiz var ve ikisi arasında bir denge kuran (Among Us gibi) bazıları. Arkadaşlarınızın veya sizin ne tür oyunlar oynadığınızın bir önemi yoktur – listemizde herkes için küçük bir şeyler var.

Arkadaşlarla Oynanabilecek En İyi Online Oyunlar

Among Us

Arkadaşlarla Oynanabilecek En İyi Online Oyunlar
Arkadaşlarla Oynanabilecek En İyi Online Oyunlar : Among Us

Among Us neredeyse iki yıldır çıksa da, adımını ancak birkaç hafta önce attı. Her gün yaklaşık 100 oyuncuyu çekmekten, Among Us artık her gün yaklaşık 200.000 oyuncu çekiyor. Among Us 4-10 oyuncu için basit bir sosyal çıkarım oyunudur. İçinde, tamamlanması gereken görevlerin bir listesi olan bir ekip üyesi olarak oynuyorsunuz. Yani amaç yeterince basit: Görevlerinizi tamamlayın ve ekibiniz kazanır.

Bununla birlikte, grup içinde en az bir sahtekar var (isterseniz daha fazla sahtekarınız olabilir). Sahtekarlar, mürettebatı öldürebilir ve gemideki çeşitli sistemleri sabote ederek mürettebatın görevlerini tamamlamasını engelleyebilir. İşleri daha da kötüleştirmek için, oyuncular yalnızca bir ceset ihbar ederlerse kendi aralarında konuşabilirler veya gemiden birine oy vermek için acil bir toplantı düzenleyebilirler. Among Us ‘da sonsuz eğlence var ve iOS ve Android’de ücretsiz.

Buradan .. Among Us Benzeri En İyi 12 Oyun 2021    okuyabilirsiniz.

Among Us Nasıl Oynanır ? 2021 Taktikleri

Among Us En İyi Modlar

Monster Hunter: World

Arkadaşlarla Oynanabilecek En İyi Online Oyunlar
Arkadaşlarla Oynanabilecek En İyi Online Oyunlar : Monster Hunter: World

Monster Hunter: World, Capcom’un uzun süredir devam eden franchise’ını erişilebilir hale getirmede uzun bir yol kat ediyor. Yine de eziyet Dünya’da gerçektir. Canavar avlama ve teçhizatınızı yükseltme döngüsü kendi başına bağımlılık yaratsa da, bir grup arkadaşla çok daha iyidir. Ve dünyanın erişilebilirliği sayesinde, bir serinin emektarının yeni gelenleri dışarı çıkarıp onlara işin ipuçlarını göstermesi kolaydır. Monster Hunter: World, arkadaşlarla yüzlerce saat eğlence ve Iceborne genişlemesi ile daha da fazlasını sunuyor. Game Pass abonesiyseniz, Monster Hunter: World’ü satın almanız da gerekmez. Xbox Game Pass’teki en iyi oyunlar arasında yer alır.

Borderlands 3

Arkadaşlarla Oynanabilecek En İyi Online Oyunlar
Arkadaşlarla Oynanabilecek En İyi Online Oyunlar :Borderlands 3

Yağmacı-nişancı oyunu olan Borderlands 3, keşfedilecek birden fazla gezegen ve her biri kendi özel yeteneklerini kullanan birkaç sınıfla öncüllerinden daha büyük ve daha derin bir oyundur. Tamamen tek oyunculu modda oynanabilir, ancak bir arkadaşınızı çevrimiçi olarak yanınızda getirmek, her görevi daha ilgi çekici hale getirir ve savaşta stratejik fırsatlar açar. Bir oyuncu ateş yakarken, diğeri saldırı beklemeyen düşmanları pusuya düşürebilir.

Borderlands 3’ün her oyuncunun paylaşmak yerine kendi damlalarına sahip olmasını sağlayan ganimet sistemiyle, sonrasında da herhangi bir tartışma olmayacak. Artı, bir sürü silah var.

Minecraft

Arkadaşlarla Oynanabilecek En İyi Online Oyunlar : Minecraft

Minecraft, Bedrock güncellemesi nedeniyle desteklenen hemen hemen her sistem arasında çapraz oynatma özelliğine sahiptir. Buna Nintendo Switch, PS4, Xbox, PC ve hatta mobil cihazlar dahildir, yani oyuncular hangi sistemde olurlarsa olsunlar arkadaşlarıyla oyunun tadını çıkarabilirler. Tek istisna, çapraz oynamayı desteklemeyen Xbox 360 ve PS3 gibi eski platformlardır. Oyuncuların sıkılmaması koşuluyla Minecraft’ta esasen sonu yoktur, bu da onu insanların haftalarca evlerini terk edemeyecekleri zaman beklemek için mükemmel bir seçim haline getirir.

Animal Crossing: New Horizons

Animal Crossing: New Horizons
Arkadaşlarla Oynanabilecek En İyi Online Oyunlar :Animal Crossing: New Horizons

Animal Crossing: New Horizons, bir Nintendo Switch’e özeldir ve bu, arkadaşlarını bir adaya davet etmek için konsolun arkaik arkadaş kodu sistemine katlanmak anlamına gelir. Ancak bu bir kez yapıldığında, dünyayı takdir etmenin keyifli bir deneyimidir. Resimlerine ve iç dekorasyonuna hayran olmak için arkadaşlarınızın evlerini ziyaret edin, ardından dışarı çıkın ve böcek ve balık yakalayın. Belli bir hedef yoktur, ancak diziyi bu kadar özel yapan da budur.

Arkadaşlarla takılmak ve sırları keşfetmek kendi ödülüdür ve yazılı sohbet, oyuncuların Nintendo Switch Online uygulamasını kullanmak zorunda kalmadan birbirleriyle kolayca iletişim kurmasını sağlar. Bununla birlikte, Animal Crossing: New Horizons’ın uygulama aracılığıyla sohbet desteği var.

Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone
Arkadaşlarla Oynanabilecek En İyi Online Oyunlar :Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone, 2019’un Modern Warfare evreninde geçen tamamen ücretsiz bir battle royale oyunudur. PS4, Xbox One ve PC’de platformlar arası çok oyunculu desteği destekler.

Daha küçük Black Ops 4 modu Blackout’un aksine, Call of Duty: Warzone başka bir oyunun çalışmasını gerektirmez ve 150 oyunculu savaşlarla başlatılır. Arkadaşlar üçlüler halinde ekip oluşturabilir ve birinci şahıs atışları ve araç dövüşü karışımıyla diğer takımlara karşı ölümüne savaşabilir. Benzersiz Gulag sistemi, öldürülen oyuncuların hayata dönmesine izin vererek takım arkadaşlarına son nefeslerine kadar savaşmaya devam etmeleri için motivasyon verir.

Gears 5

Gears 5
Gears 5

Xbox Series X, Xbox One ve PC oyuncuları için bir başka harika nişancı seçeneği, Gears 5’i tamamen bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Kampanya, diğer iki adede kadar destekle iş birliğine dayalı ve yeni Kaçış modu yalnızca birlikte oynanabilir.

Bunların yanı sıra, Swarm’ın dalgalarına karşı savaşma şansı için en iyi işbirliği içinde oynanan Horde modu ve arkadaşlarıyla – ya da onlara karşı – savaşmak isteyenler için güçlü, rekabetçi bir çok oyunculu seçenek var. Gears 5 ayrıca, kanepede işbirliği aksiyonu arıyorsanız yerel işbirlikçi oyunu da içerir.

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4
Forza Horizon 4

Forza Horizon 4, aynı “Drivatar” A.I. sistem öncülleri tarafından kullanılıyor, ancak çevrimiçi işbirliği modlarında daha da iyi. Tüm arkadaşların birbirleriyle karşılaşabilecekleri aynı harita üzerinde sürüş yapması ve başka bir oyuncunun oturumundan çıkmadan aynı yarış etkinliklerine katılmak için kolayca katılmasıyla geçiş sorunsuzdur.

Forza Horizon 4, çok sayıda yarış, koleksiyon ve dublöre sahiptir ve İngiliz kırsalındaki etkisini keşfetmek mutlak bir zevktir. Haritanın bir ucundan diğerine arkadaşlarla yarışmak, sadece daha iyi hale getirir.

Sea of Thieves

Sea of Thieves
Sea of Thieves

Sea of Thieves, yalnızca çevrimiçi oynayan arkadaşlarla daha iyi değildir, onlarsız oynamak neredeyse imkansızdır. Rare’nin korsan oyunu, tek başına yelken açan herkes için küçük bir tekne içerir, ancak daha büyük gemilere komuta etmek ve diğer gemilere karşı bir şansa sahip olmak için gerçekten en az üç veya dört kişilik bir mürettebat gerektirir.

Düşman konumlarını bir sohbet başlığı üzerinden çağırmak ve yelkenleri ve topları yeniden konumlandırmak için koordine etmek, özellikle de oyuncular arkadaşlarını doğrudan onlara saldırmak için başka bir manganın güvertesine havada süzülürken gönderdiklerinde bir patlama. Sea of Thieves, Nadir’i eski, tuhaf haline geri döndürüyor ve bu iyi bir şey.

Tom Clancy’s The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2
Tom Clancy’s The Division 2

Bu noktada sadece birkaç dolar karşılığında mevcut olan Tom Clancy’s The Division 2, arkadaşların bütünüyle birlikte oynayabileceği mükemmel bir paylaşılan dünya nişancı oyunudur. Bu, ajanları Washington, DC’nin çeşitli bölümlerine götüren kampanya görevlerini de içerir. Ayrı kooperatif yan görevleri de mevcuttur ve oyuncular standart görevlerde veya baskınlarda dövüş homurtularını doldurduklarında, birlikte savaşmak için Karanlık Bölge’ye girebilirler diğer ajanlara karşı.

Takım çalışması ve işbirliği burada Tom Clancy’s The Division 2’de özellikle önemlidir, çünkü değerli ekipmanlar tehlikede ve bir anda başka bir mangaya kaybedilebilir.

Fortnite

Fortnite
Fortnite

Fortnite, savaş royale modu Nintendo Switch’ten Android telefonlara kadar her şeyde çapraz oynamayı desteklediğinden, arkadaşlarla çevrimiçi oyun oynamak için harika bir seçimdir. Epic Games’in türe yaklaşımı renkli ve rakiplerinden bazılarına göre daha az kanlı ve yapı bileşeni, onu bir çalıda veya bir kayanın arkasına saklanmaktan bıkmış yaratıcı oyuncular için mükemmel kılıyor.

Fortnite’a düzenli olarak yeni etkinlikler ve donanımlar da eklenerek arkadaşların oynamaya devam etmek istedikleri sürece birlikte deneyimleyecekleri yeni içeriklere sahip olmalarını sağlıyor.

Overwatch

Overwatch
Overwatch

Blizzard’ın kahraman nişancı oyunu, şimdiye kadar yaratılmış en iyi çok oyunculu oyunlar arasında yer alır ve arkadaşlarınızla oynayıp sesli sohbet yoluyla iletişim kurduğunuzda, daha da iyi hale gelir. Siz ve müttefikleriniz birbirinizle koordineli çalışabilir, her ortam için mükemmel karakterleri seçebilir ve düşmanların bir hedefe yaklaştıklarında veya güvence altına alırken konumlarını duyurabilirsiniz. İyi haber şu ki, lansmandan bu yana eklenen tüm ek haritalar ve karakterler ücretsiz olarak kullanılabilir. Ve sadece bu değil, herkese açık ve özgürler. Böylece, arkadaşınız oyuna sahip olmasa bile, siz varsa sizinle oynamaya devam edebilir.

Overwatch’ı PC’de ve Nintendo Switch dahil tüm konsollarda bulabilirsiniz. Kaç tane inanılmaz kahraman seçebileceğiniz konusunda şok olacaksınız ve sizi temin ederim ki oyun oynamaya başladıktan aylar sonra bile yeni hissedecek.

Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons
Minecraft Dungeons

Çoğu aksiyon RPG’sini bu konuma kolayca kategorize edebilirdik ve bu yine de mantıklı olacaktır. Minecraft Dungeons adına iki şeyin çalıştığını ve diğerlerinin üzerinde durduğunu fark ettik. Birincisi, Game Pass’te mevcut olmasıdır, yani arkadaş grubunuzdaki bir kişinin bilgisayarı veya Xbox One’ı olduğu sürece, takım kurabilir ve birlikte oynamaya başlayabilirsiniz. Ancak en önemlisi, oyunun basit ve anlaşılması kolay olmasıdır.

Kes-ve-eğik çizgi türü ustaca karmaşıktır, Path of Exile gibi oyunlar karakter yaratma gibi somunların ve cıvataların ne kadar ileri gidebileceğini vurgulamaktadır.

Minecraft Dungeons temeldir, bol miktarda benzersiz ganimet sunar ve aynı zamanda sürekli olarak doğru şeylere odaklanır – hackleme ve kesme. Bir başka olumlu kayda göre, ilk DLC paketi şu anda mevcut.

Arkadaşlarla Oynanabilecek En İyi Online Oyunlar yazımız bu kadardı diğer yazılarımıza gözatabilirsiniz…

 

Among Us Benzeri En İyi 12 Oyun 2021

PUBG Mobile Benzeri En İyi 10 Oyun 2021

Minecraft Benzeri En İyi 15 Oyun 2021