Motor Depot v1.221 MOD APK 2021 -Para/Araç Hileli

Motor Depot v1.221 MOD APK 2021 -Para/Araç Hileli , simülasyon, açık dünya ve araba sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Koz Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir.Motor Depot v1.221 MOD APK 2021 -Para/Araç Hileli indirme linkini yazımızda bulabilirsiniz,İşte Motor Depot v1.221 MOD 2021 APK linki ;

Motor Depot v1.221 MOD APK 2021 -Para/Araç Hileli

Genel bakış bilgileri

Uygulama Adı : Motor Depot
Yayıncı: KOZGAMLAR
Tür : Strateji
Boyut : 44M
En Son Sürüm : 1.221
MOD Bilgisi : Para-Araç
İndirme : Google Play
Güncelleme : 13 Şubat 2021

 

Motor Depot ile ilgili görsel sonucu

Motor Depot Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız araçlar ile bulunduğunuz şehir içinde sürüş yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Motor Depot içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan kamyon – minibüs – araba kilitlerini açık, sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Geniş şehir ortamı, zor görevler, onlarca araç ve dahası sizleri bekliyor. Motor Depot v1.221 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Motor Depot Play Store’da 17.99TL’dir.

Motor Depot game ile ilgili görsel sonucu

 

Motor Depot Oynanışı

Motor Depot’ta, ekranın sol alt köşesindeki direksiyonu kullanarak yönü kontrol edersiniz. Alt düğmelerle farı değiştirmeyi ve kamera açısını değiştirmeyi başarıyorsunuz. Sağ altta aracın hareketini kontrol etmek için düğmeler var. Ekrandaki yeşil noktayı takip etmelisiniz, bu da işi bitirmeniz gereken yere gitmenizi sağlar. Diğer simüle edilmiş oyunlarla karşılaştırıldığında trafik çok daha rahatsız edicidir. Örneğin, trafikte kötü sürüyorsanız, bir arabaya çarpmanız daha olasıdır. Dikkatlice sürmeniz gereken Motor Depot için mini mod uygulamasını indirebilirsiniz!

 

Özellikleri:

50 benzersiz araba
Büyük bir açık oyun dünyası
Çeşitli hava koşulları
Beşten fazla çalışma türü
Grafikler ve Modeller
Ünlü markaların birçok modeli; her modelin aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli stilleri vardır. Güzel, hızlı hareket eden bir arabayı, yüksek güçlü bir keskin nişancıyı veya bir kamyon gibi güzel tasarlanmış bir arabayı tercih edersiniz. Bu oyundaki her araç şu niteliklerle karakterize edilir: güç, tork, izleme ve ağırlık. Çeşitli göstergeler size farklı sürüş seansları verecektir. Çok para kazanın ve en sevdiğiniz arabayı satın alın!

Motor Depot game ile ilgili görsel sonucu

Genel Bakış

Araba sürmeyi ve simülasyon oyunlarını seviyorsanız, denemelisiniz. Koz Games tarafından üretilen Android platformundaki popüler oyunlardan biridir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile şehrinizin yolculuğunu yapmak ve oyun içerisinde yaşanan genel kısıtlamalar nedeniyle görevleri tamamlamaktır. Bu nedenle Mod Apk, gerçek parayla satılan kamyon-minibüs-araba kilitleri sunmaktadır.

Böylece oyunun tadını sonuna kadar çıkarabilir ve tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Geniş şehir ortamı, onlarca görev, farklı araç sınıfları ve dahası sizleri bekliyor. Grafikler 3B ve ses kalitesi iyi. Kontroller iki parmakla sağlanabilir. 

 

Motor Depot v1.221 MOD APK 2021  son sürümü

Android için Motor Depot v1.221 MOD APK 2021 İndir

 

Motor Depot v1.221 PARA HİLELİ APK İNDİR

YEDEK LİNK