Valheim Kokmuş Kalıntılar Nerede Bulunur?

Valheim Kokmuş Kalıntılar Nerede Bulunur? ; Rancid Remains (Kokmuş Kalıntılar), oyuncuların Valheim’ın acımasız dünyasında karşılaşabilecekleri çok sayıda agresif NPC’den sadece bir tanesidir ve oldukça nadir görülen bir türdür.

Valheim’da oyuncular, Viking avatarları için muhteşem kaleler ve devasa kasabalar inşa edebilirler. Bu, bazı çok yaratıcı oyuncuların Valheim’da, Millennium Falcon’dan WoW’dan Stormwind Limanı’na kadar etkileyici yapılar inşa etmesine yol açtı. Ancak doğru estetiği elde etmek için oyuncuların çok sayıda malzeme toplamaları gerekir ve bunlardan bazıları bazı Rancid Remains kupaları içerebilir.

Valheim Kokmuş Kalıntılar Nerede Bulunur?

Kokmuş Kalıntılar

Rancid Remains (Kokmuş Kalıntılar), Valheim‘daki normal iskeletlere çok benziyor. Genellikle biraz daha büyüktürler, topuz taşırlar ve etraflarında ürkütücü yeşil bir parıltı vardır. Bu biraz daha zor iskelet görünümleri zehire karşı bağışıktır, oyuncuları zehirleyebilir ve hem delme hem de donma hasarına karşı güçlüdür.

Topuzlardan, çekiçlerden ve sopalardan gelen hasarı köreltmek için zayıflar ve Kemik Parçaları adı verilen gerekli bir Valheim malzemesini düşürüyorlar. Ancak Kokmuş Kalıntıların en önemli kısmı kafataslarıdır; öldürülen her Rancid Remains, herhangi bir çiftlikte mükemmel bir dekorasyon sağlayan parlak, yeşil bir kafatası olan bir kupa düşürmek için yaklaşık% 10 şansa sahiptir.

Kokmuş Kalıntıları ya kemikleri ya da kafatasları için toplamak için, oyuncuların önce onları bulması gerekecek. Bu adamların ortaya çıkma ihtimali olan sadece iki yer var: Evde ve Kara Orman’da.

Kara Ormanda Kokmuş Kalıntılar

Kokmuş Kalıntılar, Valheim’da oldukça düşük bir belirme oranına sahiptir. Ancak onları Kara Orman’da bulmak imkansız değil. Oyuncuların Mezar Odalarını aramaları gerekecek; bu küçük, topraklanmamış mağaralar ölülerin bedenleriyle dolu. Ve bu bedenlerin Valheim dünyasında tekrar ayağa kalkıp dolaşma alışkanlıkları var. Neyse ki, bu tehlikeli mini zindanlar araştırmaya değer; oyuncular Surtling Cores, kemik parçaları, tüm Valheim oklarını, hazineleri ve sarı mantarları yapmak için tüy çiftliği bulabilirler.

Ayrıca çok nadir durumlarda Çayırlarda da ortaya çıkabilirler, ancak onları orada yetiştirmek için yeterli sıklıkta değiller.

Evdeki Kokmuş Kalıntılar

Oyuncuların Rancid Remains’i bulabilecekleri başka bir yer de ön kapılarıdır. Bazı patronlar öldürüldükten ve oyunda belirli olaylar meydana geldikten sonra, Valheim, ikamet ettikleri sırada oyuncunun evine karşı düşman saldırısı olaylarını tetikleyecektir. Tetikleyebilecek birçok olaydan biri İskelet Sürprizi olarak adlandırılır ve üsler iskeletlerle ve genellikle en az bir Kokmuş Kalıntılar ile çevrelenir.

Bu özel olay ancak bir oyuncu Valheim patronu Bonemass’ı öldürdükten sonra gerçekleşebilir. Herhangi bir zamanda bu olaylardan birinin tetiklenme şansı oldukça yüksektir; ancak, bu saldırıların birkaç farklı türü olduğundan, oyuncular Kokmuş Kalıntılar çiftçiliği için bunlara gerçekten güvenemezler.