Borderlands 3 Silah Görünümleri Nasıl Değiştirilir ?

Borderlands 3 Silah Görünümleri Nasıl Değiştirilir ? ;Borderlands 3 Silah Görünümleri Nasıl Değiştirilir ? ; en sevdikleri silahlar üzerinde güzel bir görünüm isteyen Borderlands 3 oyuncuları bu yazımız tam size göre…

Borderlands 3 milyonlarca silah içerebilir, ancak aynı zamanda sağlıklı bir görünüm kaynağına da sahiptir. Stil her şey olmasa da, oyuncuların düşmanlarını alt ederken harika görünümlü silahlara sahip olmamaları için hiçbir neden yok.

Borderlands 3 Silah Görünümleri Nasıl Değiştirilir ?

Borderlands 3 , herhangi bir karakter değişikliği yapmak söz konusu olduğunda çok menü odaklı bir oyundur, bu yüzden aynısının silahlar için de geçerli olması şaşırtıcı olmamalıdır. Silah görünümlerini değiştirmek için oyuncuların ana menüyü açması ve ekipmanlarına gitmesi gerekecek. Oyuncular daha sonra herhangi bir donanımlı silahı vurgulayabilir ve inceleyebilir.

-Bu, silahı seçerek, ardından PC‘de E‘ye basarak veya konsollarda sağ kontrol çubuğuna basarak yapılabilir.

PC’deki oyuncular daha sonra X düğmesine basabilir veya ekranın sağ alt kısmındaki küçük Dış Görünümü Değiştir seçeneğine tıklayabilir.

Bu, mevcut görünümlerin bir listesini getirecek ve oyuncular daha sonra istediklerini seçip silaha uygulayacaktır.

-Konsollarda oyuncular, görünüm menüsünü açmak için X veya Kare düğmelerine basabilir, kullanmak istedikleri görünümü seçebilir ve son olarak silaha uygulamak için A veya X düğmelerine basabilirler.

Borderlands 3 Silah Görünümleri
Borderlands 3 Silah Görünümleri

Daha fazla görünüm elde etmek isteyen oyuncular bunu oyunu oynayarak yapabilirler. Silahlar için rastgele görünümler, düşmanlardan ganimet olarak düşebilir. Görünümleri üzerinde biraz daha fazla kontrole sahip olmak isteyen oyuncular, kaplamaları doğrudan The Sanctuary‘nin yükleme bölümünde Crazy Earl’den satın alabilirler.Crazy Earl, Eridium karşılığında sadece derilerinden ayrılacak, bu yüzden oyuncuların istediklerini elde etmeden önce birkaçını toplaması gerekebilir.

Son bir kişisel yetenek için, oyuncular silahlarına bazı ıvır zıvırlar koymak isteyebilir. Bu küçük süs eşyaları silahlardan sarkıyor ve kafatasları, silah üreticisi simgeleri ve hatta minik Claptraps’lar gibi görünebilir. Dünya düşmeleri, görev ödülleri gibi çeşitli yollarla kazanılabilirler veya bir kez daha Crazy Earl’den satın alınabilir.

Oyuncuların oyunun içeriği boyunca oynadıkça çok fazla silahtan geçeceği Borderlands 3 gibi bir oyunda silah kişiselleştirme daha da önemli olabilir. Tercih edilen görünümlere sahip olmak bir tutarlılık duygusu katabilir ve oyundaki en iyi silahlardan bazılarına hoş görünümlü bir görünüm kazandırmak harika bir his verir ve oyuncuların kendi silahlarını yapmalarına olanak tanır.

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)