Among Us Nasıl Hesap Açılır?

Among Us Nasıl Hesap Açılır? ; Among Us Hesap Oluşturma , among us hesap açma ; Among Us oynamak için şu anda oyuncuların hem güvenlik hem de hesap verebilirlik amacıyla gerçek bir hesap oluşturması gerekiyor – işte bunu nasıl yapacağınız.

Birçoğu, yeni bir harita, görevler ve genel oyun değişiklikleri ekleyen son güncellemeyle Among Us ‘a geri dönüyor. Ancak geri dönen bazı oyuncular, seçtikleri bir isimle oynamak için bir hesaba ihtiyaç duyduklarını görmek için oyunu tekrar açtıklarında kafaları karışabilir.

Among Us Nasıl Hesap Açılır?

Özellikle oyun başlangıçta bir hesap gerektirmediğinde, oyunlar için daha fazla hesap açmak zorunda kalmaktan hoşlanmamak anlaşılabilir bir durumdur. Şans eseri Among Us oyuncular için, hesap oluşturma süreci 30 saniyenin altında tamamlanabilir ve oyuncuların daha fazla ekip arkadaşı ve sahtekarlık için arkadaşlarına hızlı bir şekilde katılmasına izin verir.

Bu yeni sistem, muhtemelen popülerlik kazandıktan sonra oyunun geçmişindeki kötü şöhretli bilgisayar korsanlığı olaylarına karşı koymanın bir yolu olarak yaratıldı. Ayrıca, halka açık ve özel oyunlara giren birçok genç oyuncu için oyunu daha güvenli bir yer tutmaya da yardımcı olacaktır.

Among Us Nasıl Hesap Oluşturulur?

Bir hesap açmak için,

  • Oyuncuların ana menü ekranının sol üst köşesindeki “Hesap” düğmesini seçmeleri gerekecektir.
  • Bu düğme, oyuncuları hesap bilgilerine yönlendirecek ve ayrıca bir hesap oluşturmalarına izin verecektir. Oyuncuların bir hesabı yoksa, sol alt köşede görünen “Oturum Aç” düğmesi ile bir hesap oluşturabilirler.
  • Oturum Aç” düğmesine bastıktan sonra, oyunculara bir hesap oluşturmak isteyip istemedikleri sorulacaktır. Kabul ederseniz, oyuncular bir e-posta veya ek şifreye ihtiyaç duymadan kendileri için otomatik olarak bir hesap oluşturacaklar. Bu hesap, oyuncuların kullandığı mevcut platforma bağlanacak ve diğer cihazlarda kullanılamayacak.
  • Bir kullanıcı adı oluştururken, uygun olmadığı düşünülen belirli kelimeler kullanılamaz. Ayrıca kullanıcı adları benzersiz değildir, bu da Among Us ‘ta birden fazla oyuncunun aynı ada sahip olabileceği anlamına gelir. Bu ad, oyuncular oyun odaları ve lobiler dışında olduğunda hesap menüsünden de istenildiği zaman değiştirilebilir.

Gelecekte Among Us hesaplarla ilgili başka bir şey yapılıp yapılmayacağı veya oyunun geri kalan ömrü boyunca mevcut durumlarında kalıp kalmayacağı bilinmemektedir. Bununla birlikte, oyun içinde kendi adını seçmenin getirdiği özelleştirme seviyesini isteyenler için bir tanesine sahip olmak çok önemlidir.

Among Us topluluğunun tüm hızıyla geri dönmesiyle birlikte, arkadaşlarınızla birlikte oynamanın ve tüm yeni içeriği keşfetmenin tam zamanı. Oyunun geleceğinde büyük olasılıkla daha fazlasıyla birlikte, zevk alacak ve deneyimlenecek çok şey var.