Stu Brawl Stars Özellikleri Yeni Kupa Yolu Karakteri 2021

Brawl Stars Stu

Bu yazımızda Stu Brawl Stars Özellikleri Yeni Kupa Yolu Karakteri 2021 inceleyeceğiz,Brawl Stars’a Yeni Kupa Yolu Karakteri Stu oyuna katılıyor. ;Stu, Ana saldırısı için iki alev ateşler ve Süper’i, yoluna çıkan tüm düşmanları geri püskürten ve Süper’in alev yoluna girerlerse onları yakan kısa bir atılımdır.

İçeriğimizde Stu Yıldız güçleri,Aksesuarları ,Kostümleri ,Özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Stu Nasıl oynanırİpuçları nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Stu karakteri Brawl Stars incelemesi 

Stu Brawl Stars Özellikleri Yeni Kupa Yolu Karakteri 2021

Stu Brawl Stars Özellikleri Yeni Kupa Yolu Karakteri 2021

Stu, damarlarında benzin bulunan olağanüstü bir dublör şoförü! Büyük bir giriş yapıyor, sahnenin her yerine ciddi lastikler izleri bırakıyor.”

Stu, 10.000 Kupaya ulaştığında Kupa Yolu ödülü olarak açılan bir Yaygın Kupa Yolu Karakteridir. Stu’nun orta derecede sağlığı ve hasarı var, ancak inanılmaz derecede hızlı bir Süper şarj oranıyla, ona büyük bir yıkıcı potansiyel veriyor. Ana saldırısı için iki alev ateşler ve Süper’i, yoluna çıkan tüm düşmanları geri püskürten ve Süper’in alev yoluna girerlerse onları yakan kısa bir atılımdır.

Saldırı:Razzle Dazzle (Göz Kamaştırıcı) ;

Stu, oldukça etkileyici iki piroteknik atış yapıyor. 
Stu, düz bir çizgide iki piroteknik havai fişek fırlatır. Süper’ini şarj etmek için sadece bir vuruşa ihtiyacı var.

Süperi: Nitro Boost (Nitro takviyesi);

Razzle Dazzle ile bir rakibe vurmak, Stu’nun Nitro Boost’unu yükler; bu, rakipleri yoldan çeker. Yerde, ona dokunan rakipleri ateşe verecek yanan bir lastik izi bırakır. 
Stu, Mortis‘e benzer şekilde ileri atılır ve Stu’nun yolundaki tüm düşmanları geri savurur. Ayrıca yere düşmanları 3 saniye boyunca ateşe veren alevler bırakır. Ateşle düşmanlara hasar vermek, Süper’inizi şarj etmez ve Stu, Süper’ini su üzerinden hücum etmek için kullanamaz.

Stu Brawl Stars Özellikleri Yeni Kupa Yolu Karakteri 2021

Stu Yıldız Gücü

1.Yıldız Gücü : Sıfır Sürükleme (Zero Drag) ;

Stu’nun Nitro Boost Super atılma mesafesi% 71 arttı 
Stu’nun Süper atılma mesafesi 2 kareden 3.67 kareye yükseltildi. Bu aynı zamanda Stu’nun atıldıktan sonra geride bıraktığı alevlerin menzilini de genişletir.

2.Yıldız Gücü :Gaz ver (Gaso-Heal )

Nitro Boost Super’i kullanmak, Stu’nun 500 canını yeniler. 
Stu, Süper’ini her kullandığında, 500 sağlık iyileştiriyor.

 

Benzer Yazılar : Brawl Stars En Güçlü 10 Karakteri 

Stu Aksesuarı

1.Aksesuarı : Hız Bölgesi (speed zone) ;

Stu, etki alanı içindeyken kendisini, takım arkadaşlarını ve diğer müttefiklerini daha hızlı hareket ettiren bir güçlendirici düşürür. 
Etkinleştirildiğinde, Stu, çevresinde 7 karelik bir yarıçap içinde Stu ve müttefiklerinin hareket hızını artıran 1000 cana sahip bir kule düşürür. Bu, diğer hız artırma yetenekleriyle istiflenmez ve doğabilirliği artırmaz.

Stu Kostümleri

Stu Brawl Stars Özellikleri Yeni Kupa Yolu Karakteri 2021

Stu Özellikleri

Seviye Sağlık
1 3200
2 3360
3 3520
4 3680
5 3840
6 4000
7 4160
8 4320
9-10 4480

Stu İpuçları

  • Stu, normal hareket hızına sahip tek suikastçı olması karşılığında Süper’ini tek vuruşla yüklediğinden, tehlikeli durumlarda Süper’iyle kolayca kaçabilir.
  • Bir saldırı ateşlerseniz ve ardından ilk alev çarptığında hızlıca Süper atılırsanız, ikinci alev bir düşmana çarptığı sürece Süper’inizi bir saldırıdan iki kez alabilirsiniz.Savaş Topunda Stu, Süper’ini kullanarak topu rakip düşmanın elinden atabilir, bu da onu hızlıca puan almak veya rakiplerin gol atmasını engellemek için çok faydalı hale getirir.
  • Düşmanlara yanık hasarı vermeye çalışıyorsanız, size yakınken onlara vurmayı deneyin, çünkü düşmanları Süper atağınızın en uzak noktasından vurmak onları alevlerinizden çıkaracaktır.
  • Stu, takım arkadaşlarına destek verirken düşman saldırılarından korunacağından, Hız Bölgesi Gadget’ını duvarın arkasında tutmalıdır. Düşmanlarının atışlarını engellemek için de kullanabilir.
  • Stu, düşman ateşinden kaçmakta çok iyidir, çünkü Süper’i çok hızlı refleksleri olan kişiler tarafından Süper’ini kaçmak ve hızlı bir şekilde yön değiştirmek için defalarca (patlama) kullanmak için kullanılabilir.
  • Stu’ya Mortis gibi davranmayın, her ikisi de kolayca atılabilir. Süper gücü çok daha kolay elde edilebilir, ancak Mortis’in yaptığı yüksek patlamaya sahip değil. Ayrıca Mortis’in yapabildiği kadar etkili bir şekilde iyileşemez.
  • Stu’nun Süper’ini otomatik olarak hedeflerken, baktığı yönü hedefler. Bu kaçmak için kullanışlıdır ve Shelly‘nin veya Max’in cihazının mekaniğine benzer.
  • Stu’yu yumuşak veya uzak menzilli bir oyuncu ile kullanmayın. ör. Piper. Bunun nedeni, Stu’nun orta menzilli oyunculara yakın olanları indirmek için yeniden doldurma hızına sahip olmamasıdır.

Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

 

Hileler, Karakter Çıkarma Taktikleri, Kupa kasma taktikleri ve daha fazlası için Tıklayın…