Skyrim: Atınızın İsmini Değiştirme Nasıl Yapılır? | At Zırhı Alınır?

Skyrim: Atınızın İsmini Değiştirme Nasıl Yapılır? | At Zırhı Alınır? , How do you name your horse? ; At Zırhı (horse armor) , Elder Scrolls gazileri için tanıdık bir görüntü olabilir, ancak bir ata isim vermek, Skyrim Anniversary Edition’da bulunan yeni bir özelliktir.

Skyrim Anniversary Edition’da, çeşitli yeni binekler ve kişinin atını kişiselleştirme yolları ekleyen, atla ilgili birçok Kreasyon var. Vanilya Skyrim’de çok az sayıda adlandırılmış binek vardır ve bir atın görünümünü kişiselleştirmek için daha da az yol vardır.

Açıkça Oblivion için çok kötü niyetli Horse Armor DLC’sine bir selam olsalar da, iki Horse Armor Creation, bir oyuncunun atını daha dayanıklı hale getirebilir – ayrıca, oluşturma Yıldönümü Sürümü olmadan bile kalıcı olarak ücretsizdir. Ek olarak, Wild Horses Creation sadece yeni binek seçenekleri eklemekle kalmaz, aynı zamanda oyunculara atlarını yeniden adlandırma konusunda sınırlı bir yetenek verir.

Skyrim: Atınızın İsmini Değiştirme Nasıl Yapılır?

Bir atın yeniden adlandırılması basit bir işlemdir, ancak istenildiği kadar özelleştirilebilir değildir. Skyrim’de bir atı yeniden adlandırmak için bir ahır ustasına gidin ve “Atımı kaydettirmek ve yeniden adlandırmak istiyorum” seçeneğini bulmak için diyaloglarında ilerleyin. Bunu tıkladığınızda, stabilmaster mevcut bineğinize yaklaşık 30 seçenekli bir listeden seçilen bir isim verecektir.

Artık bir ata isim vermek için bir sistem olmasına rağmen, oyuncunun hangi ismin verileceği üzerinde doğrudan kontrolü yoktur. Yine de bir atın adını değiştirmenin hiçbir maliyeti yoktur, bu nedenle oyuncular atlarına belirli bir ad veremese de, biri yapışana kadar tekrar tekrar kaydedilebilir.

Skyrim: At Zırhı Alınır?

Anniversary Edition’da Elven Horse Armor ve Steel Horse Armor paketleri olmak üzere iki tür Horse Armor Creation bulunur. Bu Horse Armors, aynı adı taşıyan Oblivion DLC’sine doğrudan referanslardır, ancak bunlar büyük şemada önemli ölçüde daha ucuzdur.

Bu Horse Armor seçeneklerinden herhangi biri bir ahır ustasından veya bir demirciden satın alınabilir, ancak oyuncular kendi başlarına bir set üretemezler. Bir ahır ustası veya demirci ile konuşun ve “Atımı zırhlamak istiyorum” seçeneğini seçin. Bu işlem her iki satıcıda da 500 Altına mal olur ve hemen uygulanır. Oyuncular, bu satıcılardan biriyle konuşarak ve mevcut donanımlı Horse Armor’ı depoya koyan diğer seçeneği seçerek zırhlarını değiştirebilirler. Her ikisi de satın alındıktan sonra, atı her iki setle de yeniden takmanın hiçbir maliyeti yoktur.

 

 

Skyrim: Yabani (Vahşi) Atlar Nasıl Evcilleştirilir? | Nerede Bulunurlar?