Roblox Promo Codes (Mart 2021)

Roblox Promo Codes (Mart 2021) ;Roblox, devasa oyuncu tabanı için promosyon kodları verme konusunda yeni değil ve Mart 2021 bir istisna değil – işte tüm aktif olanların bir listesi.

Oldukça popüler olan çevrimiçi platform Roblox, son zamanlarda çok fazla ilgi görüyor. En popüler oyunu 20 milyardan fazla kez oynandı ve şaşırtıcı bir başarı. Roblox, bu şöhret seviyelerini görmeden yıllar önce promosyon kodları sunarak ödeme yapmayan kullanıcılara avatarları için çeşitli oyun içi öğeler ve kozmetikler verdi.

Roblox Promo Codes (Mart 2021)

Bu promosyon kodlarından bazıları sınırlı bir süre için mevcuttur, ancak yine de büyük miktarda kod aktiftir ve önceki sürümlerden çalışır. Kodlar, kullanıcılara değerli oyun içi para birimlerini sunmasa da, oynaması ücretsiz oyuncuların kendilerini özelleştirmek için öğeler almaları için biraz uygulanabilir bir alternatif olarak hizmet ediyorlar. Her durumda, oyun içi avatarlarına biraz yetenek katmak isteyen Roblox oyuncuları, liste Mart’ın promosyon kodlarıyla güncellendiğinden, bunları kontrol etmelidir.

Toplamda, bu ay aktif olan ve çalışan dokuz promosyon kodu var. Çoğu oyun genellikle bir seferde iki veya üç oyun sunar, bu nedenle miktarın üç katını görmek harikadır. Bu kodları kullanmak için oyuncuların Roblox’ta oturum açması ve Promosyon Kodu Kullanma sayfasına gitmesi gerekecektir. Bir kez orada, kodu kopyalayın ve istendiğinde yapıştırın. Aşağıdaki bir uyarı, promosyon kodunun başarıyla kullanıldığını onaylayacak veya etkin değilse veya doğru şekilde girilmemişse geçersiz promosyon kodu olarak okunacaktır.

Mart 2021 itibariyle, bunlar Roblox için kullanılabilen çalışan promosyon kodlarıdır. Mevcut kodların sadece aktif olanlar olduğuna dikkat etmek önemlidir, yani bu listede olmayanların ya pasif olduğu ya da aksi takdirde geçerli bir promosyon kodu olmayacağı varsayılmalıdır.

Roblox Promo Codes

RIHAPPYCAT2021 – Arctic Ninja Cat Hat

SPIDERCOLA – Spider Cola Shoulder Pet

TWEETROBLOX – The Bird Says___ Shoulder Pet

Aşağıdaki kodlar, oyuncuların onları alabilmek için Roblox oyunu Island of Move’da kullanmalarını gerektirir:

WorldAlive – Kristal Yol Arkadaşı

SettingTheStage – Sırt Çantası Oluşturun

VictoryLap – Kardiyo Kutuları

GetMoving – Hızlı Gölgeler

DIY – Kinetik Kadro

StrikeAPose – Hustle Hat

Roblox, promosyon kodlarını tutarlı bir şekilde vermez, ancak geliştirici genellikle bunları sosyal medya aracılığıyla yayınlar. Roblox’un Amerika genelinde artan popülaritesi ile şirket, promosyon kodlarını ne sıklıkla verdikleri konusunda daha cömert olmaya karar verebilir. Hangisi olursa olsun, platformun adanmış kullanıcıları, Roblox bir sonraki kod turunu yayınladığında kesinlikle dikkat etmelidir.

Öte yandan, bu eşyaları biraz fazla çocukça görenler ise uzun süre dışarıda bırakılmayacaktır. Roblox, daha yaşlı kitlelere odaklanmayı planladığını duyurdu ve bunun oyun içi öğeler için ne anlama geldiği tam olarak net olmasa da, oyuncular zaten en azından belirli kurallar dahilinde kendi öğelerini yaratma özgürlüğüne sahipler.

Daha da ilginci, Roblox kısa süre önce bir yatırımcı görüşmesi sırasında “güvenli” bir sesli sohbet sistemi sunma planlarını duyurdu. Bu özellik, kısmen rakip Minecraft’ın geçmişte başarısız girişimlerinin yanı sıra Fortnite’ın sesli sohbeti aracılığıyla yapılan tımar olayları nedeniyle tartışmalı. Duyuruya hayran tepkisi olumsuz oldu ve görevi yerine getirip getiremeyeceğini kanıtlamak için Roblox’a kaldı.