PUBG 11.2 Güncellemesi Artık Konsollarda Yayında

PUBG 11.2 Güncellemesi Artık Konsollarda Yayında ; PUBG , konsollarda Güncelleme 11.2‘yi yayınlayarak oyuna harita yenilemeleri, yaşam kalitesi özellikleri ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli eklemeler getiriyor.

Battle Royale PUBG, yeni 11.2 Güncellemesinin artık konsollarda yayınlandığını açıkladı. Güncelleme, bir dizi değişiklik, yeni özellik ve PUBG’ye yepyeni bir hayatta kalma geçişi getiriyor.

PUBG 11.2 Güncellemesi geçen hafta PC’de PUBG‘ye geldi ve oyun oldukça sık güncellemeler alıyor. Aslında, 11.1 güncellemesi yaklaşık üç hafta önce piyasaya sürüldü, bu yüzden atıcıda işler oldukça hızlı değişiyor. Güncelleme 11.2, 11.1’den biraz daha büyük, bu nedenle konsol oyuncuları, yama sistemlerine de geldiği için bakacak ve keşfedecek bol miktarda yeni içeriğe sahip olacak.

En büyük eklemelerden biri yeni Survivor Pass: Pijama Partisi. Geçiş 6 Mayıs’tan 17 Haziran’a kadar sürecek ve çok çeşitli kozmetik oyuncularının maçları ve zorlukları tamamlayarak kilidini açabilecekleri var.

Bir başka büyük değişiklik de PUBG‘nin orijinal Erangel haritası güncellemesinde geliyor. Değişiklikler, haritanın askeri üsse giden ve buradan giden köprüleri etrafında toplanıyor, ona erişmenin yeni yolları ve köprünün uzunluğu boyunca yayılan kapaktaki değişiklikler. Güncelleme ayrıca grafitiyi PUBG’nin 4. yıl dönümü Graffiti Yarışması etkinliğinden kaldıracak.

Güncelleme ayrıca oyunun yeni itibar sistemine bazı ince ayarlar, SLR silahındaki Flash Hider eki için görsel bir revizyon ve çeşitli kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri getiriyor. Ayrıca, oyuncuların hızlı bir toplama / bırakma yapma yeteneğini, bunun yerine artık yarıyı alma / bırakma yeteneğini değiştiren bir değişiklik getiriyor. Nişangâh parlaklığının yanı sıra çeşitli manzaralar için daha ince hassasiyet ayarlamaları da vardır.

Son olarak, güncelleme ayrıca oyuncuların ateş ederken koltuklarını değiştirmelerine veya bir araçtan çıkmalarına, onları nişan alanlarından çıkarmadan izin verecek. Güncelleme ayrıca PUBG’ye, oyuncuların yeniden doğmasına izin veren ve oyuncuların PUBG Mobile ‘da gördükleri daha çılgın modlara benzeyen bir test modu getiriyor.

Sonuç olarak, 11.2 Güncellemesi konsollarda PUBG‘ye pek çok yeni içerik getiriyor. Sık sık yapılan güncellemeler, oyunun son zamanlarda en çok satan listelerinin başında PUBG’yi bile gören bu kadar büyük bir oyuncu tabanını sürdürmesinin nedenidir.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)