League of Legends 11.5 Yama İncelemesi

League of Legends 11.5 Yama İncelemesi ;Önümüzdeki haftanın yaması potansiyel olarak 15 şampiyonu ayarlanacak. Başka bir yama, başka bir denge listesi.

League of Legends oyun tasarım direktörü Mark “Scruffy” Yetter, 15 şampiyona yapılan değişiklikleri yönetecek olan Patch 11.5 ön izlemesini bugün özetledi.

Daha fazla oku : LoL 11.7 Yama Notları 

League of Legends 11.5 Yaması Değişiklik İncelemesi

Menüde Udyr, Master Yi ve Sejuani‘ye yapılan ince ayarlarla birden fazla ormancı varken, Seraphine bot taşıma da bir ayarlama yapıyor.

Black Cleaver, Maw of Malmortius, Serpent’s Fang, Stridebreaker 11.5 Yamasında ayarlanıyor.

League of Legends 11.5 Yama İncelemesi
League of Legends 11.5 Yama İncelemesi

Seraphine

Seraphine bir kez daha Riot’a profesyonel oyunda çoklu bot taşıma görünümleri yaparak dengeleme sorunları veriyor. Ancak Starry-Eyed Songstress, önümüzdeki haftanın yamasında farklı bir şarkı söyleyecektir. Scruffy, nerflerle ilgili ayrıntıları henüz sunmasa da, Surrender’a göre Seraphine bugün PBE’de güncellendi.

  • Şampiyonun nihai bekleme süresi 160/140 / 120’den  180/150/120 saniyeye çıkarıldı
  • Sahne Varlığı pasifi de ayarlandı ve ardından nota hasarı yüzde 95’ten yüzde 25’e düştü.
  • Ancak nota minyon hasarı yüzde 200’den 300’e yükseltildi.

Yama 11.4’ün kapsamlı orman kampı zayıflatmaları ve Udyr’in Phoenix Duruşu için Yama 11.3’teki vuruşuyla bile, Spirit Walker şu anki metada hâkim durumda. Riot, şampiyonun orman temizliğine odaklanabilir, bu da onun rakiplerinden daha hızlı altın ve XP toplamasına yardımcı olarak onu bir çivi düşürmek için yardımcı olabilir.

League of Legends Sistem Gereksinimleri: Kaç GB?

League of Legends 11.5 ==> Mid Tier Listesi

League of Legends 11.5 Yama İncelemesi
League of Legends 11.5 Yama İncelemesi

Master Yi

Ve görünen o ki, geçen haftaki jungle nerfsler , Master Yi’yi olumsuz etkiledi. Champion.gg’e göre Yi, şu anda Platinum ve üzeri sıralamalarda yüzde 48’lik bir kazanma oranıyla geziniyor. Wuju Bladesman’ı güçlendirmek, çoğu zaman rakip takımlar için bir terör olabileceğinden, hassas bir şekilde ele alınmalıdır. Muhtemelen, ilk temizlemesinde daha iyi çiftçilik yapmasına yardımcı olmak için bazı temel stat güçlendirmelerinden zırh veya AD’ye kadar en çok faydalanacaktır.

League of Legends 11.5 Yama İncelemesi
League of Legends 11.5 Yama İncelemesi

 

 

Sejuani

Platin ve üzeri sıralamalarda yüzde 50.1’lik bir galibiyet oranına sahip olan Sejuani de güçleniyor. Orman değişikliklerinin tanklara potansiyel olarak daha fazla güç vermesi nedeniyle, bu durum daha da ileri gidebilir. Kuzeyin Öfkesi, yoğun kitle kontrolüyle inanılmaz derecede güçlü olabilir ve bu da onu daha zayıf şampiyonlar için bir tehdit haline getirir.

 

League of Legends’ın 11.5 Yaması için Riot Games, birkaç öğeye çok sayıda değişiklik getireceğini açıkladı. League oyun tasarım direktörü Mark “Scruffy” Yetter’e göre Black Cleaver, Maw of Malmortius ve Serpent’s Fang güçlendirilirken, Stridebreaker’ın gücü ayarlanacak.

Bu öğeler, mağazada oturduktan sonra, popüler yapım yollarındaki en az öncelikli öğelerden bazıları olarak bazı değişiklikler alıyor. Black Cleaver, Maw ve Serpent’s Fang’in dünya çapında popülerliği sırasıyla yüzde 2,3, yüzde 0,5 ve yüzde 0,7’dir.

Şu anda, PBE’deki değişiklikler Cleaver’ın 100 sağlık artışı, altın bedeli azalması ve bir şampiyona fiziksel hasar vermenin iki saniye boyunca Carve yığını başına beş hareket hızı verdiği Öfke adı verilen yeni bir ikincil pasif etki elde etmesini sağlıyor.

Öte yandan Maw, birleştirme maliyetinin 400’e düşürülmesiyle yalnızca 3.100’den 2.800’e genel bir altın maliyet düşüşü görüyor. Sistemlerinde veya pasifinde başka herhangi bir değişiklik yok.

Serpent’s Fang, Shield Reaver pasifini değiştiriyor, böylece bir rakip şampiyona hasar vermek, kazandıkları kalkanları üç saniyeliğine% 50 düşürüyor. Bu etki menzilli şampiyonlar için yüzde 25’e değişecek. Shield Reaver’dan etkilenmeyen bir düşmana hasar verirseniz, üzerindeki tüm kalkanları aynı oranda azaltırsınız.

Son olarak, Stridebreaker, hasarı% 100 AD’den% 75’e düşürülen gücünün bir kısmını değiştiriyor. Aktif yavaşlatma da yüzde 60’tan yüzde 40’a düşürülüyor, ancak atılma aralığı 100 birim artırılıyor. Sonuç olarak, öğe o kadar sert vurmaz ancak daha iyi bir kovalamaca veya kaçış aracı olarak kullanılabilir.

11.5 Yaması 3 Mart Çarşamba günü yayınlanacak.

 

League of Legends 11.5 Mid Tier Listesi

Ay Canavarları 2021 Görevleri ve Ödülleri : League of Legend

LoL En İyi Karakterler 15 OP Şampiyon

League of Legends 11.6 Yama Notları