League of Legends 11.4 Yaması Samira Nerfleniyor !!!

League of Legends Samira Nerfleniyor !!! bir sonraki yamada özellikleri zayıflatılıyor… Çok oyunculu oyunun bir sonraki güncellemesi için League of Legends 11.4 yaması notlarına baktıysanız, bazıları zaten PBE’de olmak üzere bir dizi denge değişikliğinin yapılacağını göreceksiniz. Yamada ağırca nerflenen şampiyonların listesi kapsamlı değil, ancak MOBA oyununa eklenen yeni karakterlerde büyük değişiklikler olacak.

Samira,LoL e Eylül 2020’de tekrar katıldı ve yama tarihinin gösterdiği gibi, o zamandan beri bazı denge değişiklikleri yapıldı. Ancak gelecek haftaki 11.4 güncellemesinde, nişancı şampiyonu beş yeteneğinin hepsinde değişiklikler görecek .

 

Şu anda PBE’de test edilenlere dayanarak, Samira pasifi Daredevil Impulse’u önemli ölçüde zayıflatıyor. Saldırı hasarı düşürülüyor, mevcut rakam daha önce olduğu% 7,5 yerine% 3,5.

 

LoL 11.5 Yama Notları için Tıklayın…

 

Samira’nın Q‘su, Yetenek, şu anda test edilen iki değişikliğe tanık oluyor; Can Çalma etkisinin etkililiği ufacık bir miktar azaltılırken (% 0,6) saldırı gücü oranı% 80 ile% 110 arasında bir ölçekte değiştirildi. daha önce% 100 dü.

League of Legends şampiyonunun E‘si Wild Rush, artık müttefiklerde kullanılamayacak yeteneği ve onu kullanırken atılma hızı (2050’den 1600’e) oldukça düştü. W, Blade Whirl ve R, Inferno Trigger’a gelince, birincisi süresinin% 25’inin devrildiğini görüyor (şu anda bir saniyeden 0,75 saniyeye düştü) ve ikincisi çok daha yavaş bir bekleme süresine (sekiz üç saniyeden yukarı saniye).

 

Her zaman olduğu gibi, bu kesin değişikliklerin hala biraz belirsiz olduğunu , ancak Samira’nın bir sonraki yamayla oynanışının yönünü yansıtacağını belirtmekte fayda var, güncelleme yayınlanmadan önce gelecek hafta neler olduğunu görmek için League of Legends 11.4 yaması notlarımızı kontrol etmeye devam edebilirsiniz.