League of Legends Sistem Gereksinimleri: Kaç GB?

League of Legends Sistem Gereksinimleri: Kaç GB ? ;League of Legends sistem gereksinimleri düşük bir oyun olmasına rağmen dönem dönem yapılan değişiklikler ve gelen güncellemeler LoL kaç GB gibi konular oldukça merak ediliyor. Neredeyse on yıllık bir bilgisayarla bile rahatlıkla oynanabilen bu oyun minimum aşağıdaki gibi özelliklere sahip bir cihazınız olmalı.

League of Legends Sistem Gereksinimleri (Minimum)

  • İşlemci: 3 GHz hıza sahip veya bundan daha iyi herhangi bir işlemci
  • RAM: 2 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
  • Ekran Kartı: Shader 2.0 destekli veya daha yeni bir model ekran kartı

İşlemci hızınız en az 3 GHz olursa düşük grafik ayarlarında rahatlıkla oynayabilirsiniz. Aynı zamanda donmalar, takılmalar veya hatalar yaşamamak için 2 GB RAM ve Windows 7 veya daha yeni bir işletim sistemini kullanabilirsiniz. Etraf biraz da olsa güzel olsun istiyorsanız Shader 2.0 destekli bir ekran kartına ihtiyacınız var.

League of Legends Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

  • İşlemci: 3 GHz Dual-Core veya daha yeni bir model
  • RAM: 4 GB veya daha üstü
  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10
  • Ekran Kartı: 512 MB veya daha yeni bir model

Ortalama grafik ayarlarında oynayarak aksiyonu ikiye katlamak istiyorsanız işlemciniz 3 GHz ve Dual-Core olmalı. Ara ara performans kayıpları yaşamamak için 4 GB RAM ve Windows 10 işletim sistemini kullanın. 512 MB ekran kartı yeterliyken NVIDIA GeForce 8800 veya AMD Radeon HD 5670 gibi modeller tercih edebilirsiniz.

League of Legends kaç GB?

Oyun sürekli olarak güncellenmesinden dolayı dosya bütünlüğü değişiyor. League of Legends oyununu indirmek için yaklaşık olarak 15 GB boş alana ihtiyacınız var. Dönem dönem güzel etkinler olduğundan dolayı dosya bütünlüğü değişiyor. Aynı zamanda ara karakter performansı değişikleri dolayısıyla dosyalarda değişiklikler olabiliyor.

Ekstra bir içerik veya program indirmek yasak olduğundan dolayı hesabınızı korumak amaçlı Riot Games’in geliştirmediği eklentileri kullanmamalısınız. Bu uygulamalar hesabınızın yasaklanmasına neden olabilir. Aynı zamanda yeni oyunları Valorant’ı da indirmek istiyorsanız dosya bütünlüğünün artacağını unutmamalısınız.