The Sims 4 Vampire Hileleri

The Sims 4 Vampire Hileleri , The Sims 4 Vampire Dönüşmek  ;Tüm farklı oyun içi olanakları seven The Sims 4 hayranları için, işte karakterleri Vampirlere dönüştürmek ve onlara güç vermek için bazı kodlar.

The Sims 4‘teki farklı oyun içi hile kodlarından bazıları oyuncuların karakterleri Vampirlere dönüştürmesine izin veriyor. Sadece bu değil, aynı zamanda vampir karakterlerine özel yetenekler ve özellikler vermek için farklı kodlar da var.

Sims 4 için hile konsolu klavyede CTRL + SHIFT + C tuşlarına basılarak kullanılabilir.

Ancak, bu kodlar yalnızca oyunda bulunmayan belirli dış bilgilerle kullanılabilir. Bu yüzden, vampir güçleriyle tüm farklı olasılıkları keşfetmek isteyen The Sims 4 hayranları için, işte bir grup farklı kodun ve yaptıklarının bir listesi.

The Sims 4 Vampire Hileleri

The Sims 4 Vampire Hileleri
The Sims 4 Vampire Hileleri

The Sims 4 Vampire Hileleri – Vampire Dönüşmek

Stats.set_statcommodity_BecomingVampire2160 kodu Sim’i birkaç gün içinde vampire dönüştürür. Anında sonuçlar için, traits.equip_trait komutunu kullanın ve ardından konsola trait_OccultVampire kodunu girin. Oyuncular Sim’lerini normale döndürmek isterlerse, sadece özellikler.remove_trait komutunu girmeleri ve ardından trait_OccultVampire kodunu girmeleri yeterlidir.

Ayrıca, The Sims 4’te her biri farklı rütbelere sahip farklı Vampir türleri vardır.

stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 202 kodu Sims’i Minör Vampirlere dönüştürür.

stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 1058  kodu, simülasyonları Usta Vampirlere dönüştürür.

Son olarak, stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 1593  kodu, Sims Vampire sıralama çubuğunu en üst düzeye çıkarır.

 Vampir Güçleri

Bucks.unlock_perk BatForm gerçek 40961 {hedefsim} kodu, Vampir Sim’lere yarasa formlarına geçme gücü verir.

Bucks.unlock_perk Hallucinate gerçek 40961 {hedefsim} kodu Vampir Sims’e Halüsinasyon yapma gücü verir.

Bucks.unlock_perk VampiricStrength_Level3 gerçek 40961 {hedefsim} kodu, Vampir Sim’e Vampiric gücünün gücünü ve kudretini verir.

Bucks.unlock_perk AlluringVisage_3 gerçek 40961 {hedefsim} kodu, Vampir Sims’e Vampiric Charm ve Büyüleyici gücü verir.

Bucks.unlock_perk VampireRun gerçek 40961 {hedefsim} kodu, Vampire Sims’e süper hızın gücünü verir.

Bucks.unlock_perk ManipulateLifeSpirit gerçek 40961 {hedefsim} kodu, Vampir Simslerinin yaşam ruhlarını manipüle etmesini sağlar.

Son olarak, bucks.unlock_perk ResistanceSolis_Level3 gerçek 40961 {hedefsim} kodu, Vampire Sims Perfect Sun direnci verir.

Vampir Özellikleri

Traits.equip_trait komutu ve ardından RegainedHumanity kodu vampirlere insanlıklarını geri verir, onları diğer insan simslerine daha doğal gösterir ve büyük olasılıkla içki içme izni verilir.

TheMaster kod donanımlı özelliği, Vampirlere doğaüstü kontrol sağlıyor ve artık yavrular üzerindeki komuta güçleri her zaman çalışacak. Son olarak, TrueMaster kod donanımlı özelliği, Sim’lere daha fazla enerji kapasitesiyle daha da fazla zihin kontrol gücü sağlar.

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)