Roblox Promo Codes 2021 Listesi (Mart) – Ücretsiz Giysiler ve Eşyalar!

Roblox Promo Codes 2021 Listesi (Mart) – Ücretsiz Giysiler ve Eşyalar!; Ücretsiz Roblox saçları, kıyafetleri, gömlekleri, kıyafetleri, şapkaları, görünümleri ve daha fazlasını içeren en son Roblox promosyon kodları …

Roblox promosyon kodları hayattaki en iyi şeyleri sağlar: ücretsiz şeyler. Basitçe söylemek gerekirse, Roblox karakterinizin son derece havalı görünmesine yardımcı olacak kozmetik öğeler için bu şık küçük harf ve rakam karmaşasını kullanabilirsiniz. Kozmetik ürünlerin genellikle gerçek paraya mal olduğu ve kesinlikle ucuz olmadığı göz önüne alındığında, bu öğelerden en az birkaçını ücretsiz olarak almanın bir yolu olduğu için oldukça mutluyuz.

Peki bu ücretsiz Roblox promosyon kodlarını nereden alıyorsunuz? İşte burada, Pocket Tactics’te, bu kılavuz tek bir yerde alabileceğiniz en son kodları listeledik.

Bu nedenle, aşağıda tüm ücretsiz promosyon kodlarını listeleyeceğiz ve bunları tam olarak nasıl kullanabileceğinizi açıklayacağız. Ayrıca, bu kılavuzu en kısa sürede en son promosyon kodlarıyla güncel tutmayı planlıyoruz, bu nedenle bu kılavuzu yer imlerine eklemenizi ve Roblox’ta ücretsiz şeyler istiyorsanız tekrar kontrol etmenizi öneririz.

Roblox Promo Codes 2021 Listesi

ARCTIC NINJA CAT HAT

A cat wearing a hat which looks like a spacesuit helmet

Roblox promosyon kodu sayfasına aşağıdaki kodu girerek bu süslü başlığı alabilirsiniz.

Roblox promo code: RIHAPPYCAT2021

PEANUT BUTTER & JELLY HAT

 

Amazon Prime’a sahip olan veya bir Amazon Prime üyeliği ödünç almalarına izin verecek birini tanıyan Roblox oyuncuları, bu yeni şapkayı Prime Gaming ile ücretsiz olarak alabilirler.

HAPPY NEW YEAR ÖKÜZÜ

Aşağıdaki Roblox mağaza sayfasına gidip “al” a dokunarak bu özel yeni yıl omuz aksesuarını edinebilirsiniz.

GÜVENLİ İNTERNET GÜNÜ 2021 CAP

Bu şık beyzbol şapkasını istiyorsanız, Roblox avatar mağazasındaki bu sayfaya gidin ve “al” a dokunun.

ROBLOX EMOTES

Yeni oyunculara kendinizi ifade etmeleri için daha fazla yol sağlamak için listeye bazı ifadeler ekledik. Avatar mağazasında omuz silkme, selamlama, stadyum ve eğilme seçeneklerini ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

KAR KAPLI BUZ KANATLAR

Roblox Promo Codes 2021 Listesi (Mart) - Ücretsiz Giysiler ve Eşyalar!

Karla Kaplı Buz Kanatları’nı Prime Gaming Roblox ganimet sayfasından edinebilirsiniz.

ULUSLARARASI FEDORALAR

Vietnam, Türkiye, Arjantin veya Kolombiya için şık bir Uluslararası Fedora almak istiyorsanız, her ülke için bağlantıları takip edin, giriş yapın ve “Al” a dokunun.

READY PLAYER TWO GÖMLEK VE KİTAP

Roblox Promo Codes 2021 Listesi (Mart) - Ücretsiz Giysiler ve Eşyalar!

Bu Ready Player Two ile ilgili kozmetikler Mys7erious Place’den alınabilir. Tek yapmanız gereken oyuna girmek ve size Ready Player Two forması ve Mys7erious Book verilecek.

GÖZCÜ KALKANI

Roblox Promo Codes 2021 Listesi (Mart) - Ücretsiz Giysiler ve Eşyalar!

Bu harika görünümlü Zelda-esque kalkanı elde etmek için tek yapmanız gereken Beat the Scammers oynamak. Oyunda on soruyu doğru bir şekilde bulup yanıtladığınızdan emin olun, ardından bu öğeyi ve bir rozeti alacaksınız.

ESKİ ŞEHİR KOVBOY ŞAPKASI

Bu harika görünümlü kovboy şapkasını, mağazaya giden bu bağlantıyı takip ederek ve “al” düğmesine basarak ücretsiz olarak alabilirsiniz.

SPIDER COLA

Roblox Promo Codes 2021 Listesi (Mart) - Ücretsiz Giysiler ve Eşyalar!

Örümcek Kola, omzunuza oturacak garip küçük bir evcil hayvandır. Aşağıdaki kodu girerek edinin:

Roblox promo code: SPIDERCOLA

THE BIRD SAYS

Roblox Promo Codes 2021 Listesi (Mart) - Ücretsiz Giysiler ve Eşyalar!

Bu kodu girerek ünlü Twitter kuşunun omzunuza oturmasını da sağlayabilirsiniz:

Roblox promo code: TWEETROBLOX

 

ROBLOX PROMO KODLARI NELERDİR?
Roblox promosyon kodları size Roblox’ta ücretsiz şeyler sağlar; tipik olarak, avatarınızın kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı olmak için donatabileceğiniz ücretsiz kozmetikler.

ROBLOX PROMO KODLARINI NASIL KULLANABİLİRİM?
Kodunuzu kullanmak için, resmi Roblox sitesinin promosyon kodları bölümünü ziyaret edin, giriş yapın ve ilgili alana kodunuzu girin.

ROBLOX’TA BAŞKA NASIL ÜCRETSİZ EŞYA ALABİLİRİM?
Ücretsiz kozmetik ürünler size iyi geliyorsa, bunları almak için Roblox promosyon kodlarını içermeyen bir dizi alternatif yöntem vardır. Roblox Mağazası, fiyat kategorisini en düşük seviyeye değiştirebileceğiniz ve orada bulunan tüm ücretsiz öğeleri görüntüleyebileceğiniz için başlamak için iyi bir yerdir. Roblox genellikle Prime Gaming veya Verizon gibi ortaklıklar yürüteceğinden, etkinlikler ve dijital teklifler de bazı Roblox freebies’lerini almanın harika yollarıdır.

 

 

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)