Genshin Impact Yanfei Build

Genshin Impact Yanfei Build , Genshin Impact Yanfei Yetenekleri ; En iyi DPS yapısını kullanarak bu dört yıldızlı Pyro karakterinden en iyi şekilde nasıl yararlanılır?

Bu dört yıldızlı Pyro Catalyst kullanıcısı, Genshin Impact 1.5 güncellemesinin bir parçasıdır ve en son Zhongli afişinin bir parçası olarak gelir. Doğru tarafla ve en iyi DPS yapısıyla eşleştirilmiş yumuşak olmasına rağmen, Pyro hasarını en üst düzeye çıkarabilir ve hayatta kalmasını sağlayabilirsiniz.

Yanfei, Liyue Limanı’ndaki en iyi hukuk uzmanıdır ve hukukun her alanında tam bilgi sahibidir ve “yürüyen kanun” olarak da bilinir. Ayrıca başka bir yeni Genshin Impact karakteri olan Eula ile gizemli bir bağlantı paylaşıyor. Ganyu’ya benzer şekilde aydınlatılmış canavarın bir parçası ve normal saldırıları veya temel becerilerini ve elemental patlamalarını kullanırken dayanıklılık tüketimini azaltan kırmızı mühürler üretiyor. Tüm yeteneklerini aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Kırmızı mühürler, yüklü saldırının etki alanını ve hasar çıktısını artırmak için kullanılabilir, bu nedenle Yanfei’nin istatistiklerinde özellikle olağanüstü bir şey olmamasına rağmen, onu Diona ve Zhongli gibi kalkan karakterlerinin yanı sıra DPS olarak konumlandırmak, en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır. İşte En iyi Genshin Impact Yanfei Build

Genshin Impact Yanfei Build

En İyi̇ Genshin Impact Yanfei Dps Build

Yanfei Yavaşça kırmızı fokları oluşturmak için normal saldırısını kullanabilir ya da kırmızı mühürlerin sayısını en üst düzeye çıkarmak için İmzalı Ferman ve Anlaşma Yapabilir ve ardından bunu yüklü bir saldırı ile takip edebilirsiniz. Daha önce bahsettiğimiz gibi, en iyi kalkan karakterleriyle eşleştirilebilir, ancak temel tepkileri zincirlemek için, Zhongli ve güçlü yeşim kalkanları gibi bir kalkan karakterinin yanı sıra Xingqiu’yu öneriyoruz.

Yanfei, normal saldırılardan kızıl mühürler üretmeye ve bunları temel yeteneklerle en üst düzeye çıkarmaya güveniyor, bu nedenle bu saldırıları güçlendirmeye ve etki alanı hasarını ikiye katlamaya odaklanmak istersiniz. Elemental patlaması aynı zamanda parlaklık da uygulayarak ona düzenli aralıklarla kırmızı bir mühür veriyor ve yüklü saldırılarının verdiği hasarı daha da artırıyor.

SİLAHLAR

Silahlara gelince, Solar Pearl, Yanfei için çok uygun. Bu, Genshin Impact savaş geçişini 30’a yükselterek elde edebileceğiniz ve BP Bounty’den bir silah seçmenize olanak tanıyan dört yıldızlı bir katalizör silahıdır.

Bu, kritik vuruş hasarını artıracak ve temel beceri hasarını da besleyecektir. Skyward Atlas’ı da düşünmelisiniz, eğer varsa – elemental hasar bonusunu artıran beş yıldızlı bir Katalizördür ve fazladan saldırı hasarı uygulama şansı vardır.

YAPILAR

İdeal olarak, Pyro hasarını desteklemek ve Xingqiu kullanarak alacağınız buharlaşma hasarını artırmak için Crimson Witch of Flames dört parçalı seti kullanmak istersiniz. Ayrıca aşırı yüklenme ve yanma hasarını% 40 artıracak, ayrıca tüm buharlaşma ve erime hasarını% 15 artıracak.

Genshin Impact Yanfei Yetenekleri̇

Normal Saldiri – Onay Mührü (Seal Of Approval)

 • Normal saldırı: Yanfei, üç adede kadar Pyro hasarı veren ateş topları fırlatır. Yanfei’nin ateş topları düşmanlara isabet ettiğinde, ona bir Kızıl Mühür (en fazla üçe kadar) verirler ve tutulan her Kırmızı Mühür, Yanfei’nin dayanıklılık tüketimini azaltır. Bu etki her tetiklendiğinde, o anda tutulan herhangi bir Scarlet Seal’in süresi yenilenir ve o savaş alanından çıktığında mühürler kaybolur.
 • Yüklü saldırı: Kısa bir kullanım süresinden sonra rakiplere AoE Pyro hasarı verir. Bu saldırı, dayanıklılığı ve şu anda sahip olunan tüm Scarlet Seals’i tüketir ve tüketilen her mühür, yüklü saldırının etki alanı aralığını ve düşmanlara verilen hasarı artırır.
 • Daldırma saldırısı: Yanfei havada yere dalarak yolundaki düşmanlara hasar verir ve yere indiğinde AoE Pyro hasarı verir.

Temel Beceri̇ – İmzalanmiş Edict (signed edict)

Yakındaki düşmanlara AoE Pyro hasarı veren alevler çağırır. Alevlerden vurulan herhangi bir rakip, Yanfei‘ye maksimum Kızıl Nişan sayısını verir.

Elemental Patlama – Anlaşma Yapildi (done Deal)

Kullanıldığında, bu patlama yakındaki rakipleri aceleye getirmek için bir alev fışkırması yaratır. Bunlar AoE Pyro hasarı verir ve ona maksimum sayıda Kızıl Nişan ile Brilliance güçlendirmesi verir. Brilliance, Yanfei‘ye şu bonusları verir:

 • Yanfei‘ye birkaç saniyede bir Kızıl Nişan verir.
  Yüklü saldırısının verdiği hasarı artırır
 • Bu etki, Yanfei başka bir karakterle değiştirilinceye veya savaşa düşene kadar sürer.

Yanfei Konstelasyonlari

 • Kanun İyilik Bilmiyor: Yanfei yüklü saldırısını kullandığında, tutulan her Kırmızı Mühür, yüklü saldırı için% 10 ek dayanıklılık maliyetini düşürür ve serbest bırakılması sırasında kesintiye karşı direnci artırır.
 • Son Yorumlama Hakkı: Yanfei’nin yüklü saldırısının kritik vuruş oranını% 50’nin altında sağlığı olan düşmanlara karşı% 20 artırır.
 • Samadhi Fire-Forged: İmzalı Ferman seviyesini üç artırır (maksimum 15’e çıkar)
 • Yüce Af: Anlaşma yapıldığında, 15 saniye boyunca maksimum HP’sinin% 75’ini emen bir kalkan oluşturur. Pyro hasarını% 250 daha etkili bir şekilde emer.
 • Yeminli Beyan’a Bağlılık: Bitmiş Anlaşmanın seviyesini üç artırır (maksimum 15’e çıkarır)
 • Ekstra Madde: Bir tarafından tutulabilen maksimum Kırmızı Nişan sayısını artırır.

Yanfei Pasi̇f Yetenekleri̇

 • Ansiklopedik Uzmanlık: Mini haritada Liyue bölgesine özgü yakın kaynakların konumunu gösterir.
 • Koşul: Yanfei, yüklü bir saldırı kullanarak bir Kızıl Mühür tükettiğinde, Yanfei’nin Pyro hasar bonusunu altı saniye boyunca% 5 artırın. Önceden tetiklenen Proviso hasar bonusu etkinken bu etki tekrar tetiklenirse, yeni Proviso hasar bonusu etkisi, etkin Geçici hasar bonusunun yerini alacaktır.
 • Yanan Göz: Yanfei’nin yüklü saldırısı kritik bir vuruş yaptığında, saldırısının% 80’ine eşit ek AoE Pyro hasarı verir ve bu, yüklü saldırı gücü olarak sayılır.