Genshin Impact Kumaş Nasıl Elde Edilir?

Genshin Impact Kumaş Nasıl Elde Edilir? ; Kumaş , Genshin Impact oyuncularının en yeni güncellemede hayallerindeki evleri yapmak için ihtiyaç duyacakları birçok yeni mobilya bileşeninden biridir…

Genshin Impact, oyuncuların Teyvat’ın Genshin Impact dünyasında kendi evlerini inşa etmelerine ve istedikleri gibi döşemelerine olanak tanıyan konutlar ekledi. Ancak tüm bu tadilat ve dekorasyonların yapılabilmesi için oyuncuların kumaş gibi bazı malzemelere ihtiyacı olacaktır.

Genshin Impact Kumaş Nasıl Elde Edilir?

Genshin Impact bambu segmentleri gibi, kumaş da yalnızca mobilyalar oluşturmak ve oyuncunun evini yenilemek için kullanılır. Oyuncuların, gerekli tüm tarifleri yapmak için yarda ve yarda malzeme yapması gerekecek. Kumaş gerektiren tariflerden bazıları şunlardır:

  • Şemsiye Mağazası: Şemsiye Renklerinin Kaleydoskopu
  • Giriş Halısı: Sıcak Bir Karşılama
  • İki Katmanlı Satıcı Standı: Yükselen Şanslar

Kumaş Yapmak

Kumaş yapmak için oyuncuların penguen Tubby’nin yaşadığı gizli yer olan Serenitea Pot’a geri dönmeleri gerekecek. Tubby, oyuncuların mobilya yapmasına, boya yapmasına ve hatta kumaş yapmasına yardımcı olacak. Oyuncuların Tubby ile konuşmaları ve ardından menüden üçüncü seçenek olan “Mobilya Oluştur” u seçmeleri yeterlidir. Bu menüde ekranın en üstünde çekiç ve cam şişe olacak; cam şişeyi seçin.

Bu, Genshin Impact‘te hem kumaş hem de kırmızı, sarı ve mavi boyalar oluşturmak için menüyü açacaktır. Oyuncular bu malzemelerden hangilerini yapmak istediklerini seçebilir ve her birinden kaç tane oluşturmak istediklerini belirtmek için kaydırma çubuğunu kullanabilirler.

Kumaş oluşturmak, Tubby ile Güven seviyelerini yükseltmiyor gibi görünse de, Güveni artıracak ve oyuncular için yeni tarifler ve eşyalar açacak tariflerde kullanılabilir.

Genshin Impact Kumaş
Genshin Impact Kumaş

Kumaş İçin Malzemeler

Kumaş yapmak için oyuncuların ipek çiçeklere sahip olması gerekecek. Bir ipek çiçekten 10 kumaş yapılır. İpek çiçekler bir avuç satıcıdan satın alınabilir veya toplanabilir.

Hu Tao’nun ve Genshin Impact’in Xingqiu’nun yükselişlerinde ipek çiçekler kullanılıyor, bu yüzden oyuncular büyük olasılıkla etrafta biraz yatacak. Ancak daha fazlasına ihtiyaç duyarlarsa, işte alınabilecekleri veya satın alınabilecekleri yerler:

  • Genshin Impact‘in Yujing Terası’nda parlak kırmızı çalılar arayın; çiçek toplamak için onlarla etkileşimde bulunun. Birkaç günde bir yeniden doğmaları gerekir.
  • Wangshu Inn’de ayrıca toplanabilecek bazı ipek çiçek çalıları vardır ve bunlar ayrıca birkaç günde bir yeniden doğacaklardır.
  • Qingce Köyündeki Bayan Bai, iki günde bir, her biri 1.000 Mora’ya 5 ipek çiçek satmaktadır.
  • Liyue, Dihua Marsh’daki Wangshu Hanında bulunan Verr Goldet, her biri 1.000 Mora karşılığında iki günde bir 5 ipek çiçek satmaktadır.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)