Fortnite Yüzerken Bir Oyuncu Nasıl Elenir? Ortadan Kaldırılır?

Fortnite Yüzerken Bir Oyuncu Nasıl Elenir? Ortadan Kaldırılır? ;Fortnite Sezon 6 Hafta 10 zorluklarından biri, yüzerken bir oyuncuyu elemeye odaklanıyor ve bu yazımız size yardımcı olmak için…

Fortnite’ın 6. Sezon 10. Hafta görevleri artık mevcut ve bunlardan biri taraftarlara yüzerken bir oyuncuyu eleme talimatı veriyor. Bu, oyunda şimdiye kadar ortaya çıkan en zor görev olmasa da, bazı oyuncular hiçbirini daha azını tamamlamayı biraz zor bulabilir. Bu oyunculara yardımcı olmak, bu kılavuzun kesin amacıdır ve okumaya devam eden hayranlar, Fortnite‘ın “yüzerken bir oyuncuyu ortadan kaldır” mücadelesini bitirirken hiçbir sorun yaşamamalıdır.

Hızlı bir açıklama ile başlamak için, elemeyi gerçekleştiren oyuncu bu yeni Fortnite mücadelesi için yüzmesi gereken oyuncudur. Bu nedenle taraftarlar, suya girmedikçe, yüzen rakipleri hedef alarak zamanlarını boşa harcamamalıdır, çünkü bu elemeler göreve dahil edilmeyecektir. Bu bazı oyuncular için halihazırda açık olsa da, meydan okumanın üslubunun diğerlerinin biraz kafasını karıştırması kesinlikle mümkündür.

Fortnite Yüzerken Bir Oyuncu Nasıl Elenir?

Bu kurulduktan sonra, yüzerken bir oyuncuyu ortadan kaldırmanın en kolay yolu Team Rumble‘a yönelmek olacaktır. Gerçekten de, oyuncular bu Fortnite oyun modunda neredeyse sürekli bir mücadele içindeler, bu da zaten hasar görmüş bir rakibi sudan ayırmayı oldukça kolaylaştırıyor. Fırtına herkesi birbirine yaklaştıracağından, taraftarlar bir maçta geç yüzerken elemelerini almayı planlayarak bu süreci daha da kolaylaştırabilir.

Tekli, İkili veya Takımlarda bu zorluğun üstesinden gelmeyi tercih eden oyuncular için, popüler bir iniş noktasına bitişik bir su kütlesini hedeflemek muhtemelen en iyi yaklaşımdır. Daha spesifik bir örnek vermek gerekirse, Fortnite hayranları, bu iki konum arasındaki sudan hem Lazy Lake‘i hem de Misty Meadows‘u görebiliyor ve maçlarına yakınlarda başlayan oyuncular, hızla bir silah kapıp ardından göle atlamalı. oldukça tutarlı bir şekilde bir eleme puanı alabiliyor.

Oyuncuların bu meydan okumayı tamamladıktan sonra alacakları ile ilgili olarak ödül 24.000 XP’dir. Bu ödül, Fortnite Sezon 6 Savaş Geçişini yükseltmek için çalışan oyunculara güzel bir destek verecek ve bu nedenle birçokları için oldukça cazip olacak. “Yüzerken bir oyuncuyu tamamla” mücadelesini bitirmek kesinlikle bu hafta XP kazanmanın tek yolu değil, çünkü kumdan kaleler, kazma yok etme, yapıları yıkma ve daha fazlası etrafında yoğunlaşan çeşitli başka görevler var.