Genshin Impact Tatlı Çiçek (Sweet Flower) Konumları

Genshin Impact Tatlı Çiçek (Sweet Flower) Konumları , Genshin Impact Sweet Flower Nerede Bulunur? ; Oyuncuların yemek pişirebileceği Genshin Impact bileşenlerinden biri, hem bulması kolay hem de yetiştirmesi zor olan küçük, tatlı tadı olan bir çiçektir….

Genshin Impact‘te, oyuncuların tüm yiyecekleri, simya tariflerini ve daha fazlasını oluşturmak için şaşırtıcı miktarda malzemeye ihtiyacı var. Dünyada Mora için çiftçilik yaparken, görevleri çözerken ve düşmanları öldürürken, oyuncular da güçlü yiyecekler yapmak için lezzetli malzemeler için çiftlik yapabilirler. Bu bileşenlerden biri de Tatlı Çiçektir.

Genshin Impact Tatlı Çiçek (Sweet Flower)

Genshin Impact Tatlı Çiçek (Sweet Flower)
Genshin Impact Tatlı Çiçek (Sweet Flower)

Genshin Impact’e göre Tatlı Çiçekler, “Özellikle kokulu çiçekler. Karanlıkta bile kolayca bulunabilirler. Sadece kokuyu takip edin.” Çeşitli yemekler yapmak için şeker haline getirilebilirler veya işlenmeden Tatlı Madam yapmak için kullanılabilirler. Tatlı Madame, oyunun başında bulunan bir tariftir ve yenildiğinde Maks HP’nin% 20 – 24’ü ve fazladan 900 – 1.500 HP yeniler.

Bu Genshin Impact tarifi aynı zamanda Guili Plains’deki Bay Zhu için “Old Tastes Die Hard” adlı görevi tamamlamak için kullanılır.

Tatlı Çiçek Satın Alma Lokasyonları

Genshin Impact Tatlı Çiçek (Sweet Flower)
Genshin Impact Tatlı Çiçek (Sweet Flower)

Tatlı Çiçekler, çiçekçi Flora’dan satın alınabilir; Mondstadt girişinin hemen yanında bulunabilir ve Rüzgar Şehri ve Şarkı’yı tamamlamak isteyen oyuncular için bazı görevler vardır. Oyuncular, her biri 200 Mora karşılığında ondan günde 10 tane satın alabilirler. Oyuncular bir günde 10’dan fazla kapmak istiyorlarsa, gidip kendileri seçmeleri gerekecek.

Tatlı Çiçek Toplama Konumları

Genshin Impact‘in haritasının bulunduğu Treyvat’ın her yerinde büyüdüğünden, oyuncuların bu çiçekleri tam olarak nereden seçmesi gerektiğini belirlemek biraz daha zordur. Oyuncular, Mondstadt’ın her yerinde ve Liyue’nun her yerinde Tatlı Çiçekler bulabilirler. Doğma noktalarını gösteren haritalar, alanlar çok büyük olduğu için pek yardımcı olmuyor.

Genshin Impact Tatlı Çiçek (Sweet Flower)

Bununla birlikte, Tatlı Çiçeklerin birbirine oldukça yakın bir yerde ortaya çıktığı birkaç önemli yer vardır:

Düşük seviyeli oyuncular için Tatlı Çiçeği yetiştirmek için en iyi yer, yüksek seviyeli düşmanların olmayacağı Mondstadt civarındadır. Ancak oyuncular şunlara da bakabilir:

  • Stormbearer Dağı
  • Dawn Winery ve Şaraphanenin yanındaki küçük ada
  • Starfell Gölü
  • Mondstadt ve Windrise arasında
  • Mondstadt ve Bin Rüzgar Tapınağı arasında
  • Jueyun Karst’ın kuzeybatısı

Dikkat!

Haritada Tatlı Çiçek olarak gizlenen bir Genshin Impact düşman türü var. Whopperflowers, beklenmedik kurbanları saldırmadan önce menzile sokmak için Tatlı Çiçekler gibi davranan çiçek şeklindeki düşmanlardır. Gerçek bir Tatlı Çiçek ile Whopperflower arasındaki farkı anlamanın tek yolu, çiçeğin onunla etkileşimde bulunurken “…” simgesi değil bir el simgesi görüntülediğinden emin olmaktır. El yerine “…” simgesi olan çiçekler yemek pişirme malzemesi değil düşman olacaktır. Genellikle büyük tatlı çiçek gruplarının olduğu yerlerde görünürler.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)